Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4630)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4320)
Українці мої... (1723)
Резонанс (2410)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1878)
Крим - наш дім (1562)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (260)
Бути чи не бути? (495)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (297)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
КОАЛ╤Ц╤Я ОХОЧИХ ЗАБЕЗПЕЧУ╢ СТО В╤ДСОТК╤В В╤ЙСЬКОВОГО ОПОРУ УКРА╥НИ
«За р╕к ця коал╕ц╕я, що об’╓дну╓ 34 кра╖ни, прокинулася…»


ЦЕ РОС╤Я В╤ДХИЛИЛА АМЕРИКАНСЬКИЙ МИРНИЙ ПЛАН, А НЕ УКРА╥НА
Туск в╕дреагував на слова Трампа…


ДОКУМЕНТ ПРО ГАРАНТ╤╥ БЕЗПЕКИ США ДЛЯ УКРА╥НИ ГОТОВИЙ ДО Ф╤НАЛ╤ЗАЦ╤╥
Важливо, що Укра╖н╕ вда╓ться ╕ надал╕ об’╓днувати роботу ╓вропейських та американсько╖...


ЯКИМИ БУДУТЬ ГАРАНТ╤╥ БЕЗПЕКИ ДЛЯ УКРА╥НИ:
Коал╕ц╕я охочих п╕дписала у Париж╕ заяву…


МИ ХОЧЕМО ЗАК╤НЧЕННЯ В╤ЙНИ, АЛЕ НЕ ЗАК╤НЧЕННЯ УКРА╥НИ
Новор╕чне прив╕тання Президента Укра╖ни Володимира Зеленського.




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #21 за 23.05.2014 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#21 за 23.05.2014
«РОС╤ЙСЬКА ОКУПАЦ╤Я В╤ДКРИЛА СТАР╤ РАНИ...»

Держсекретар США Джон Керр╕ висловив сол╕дарн╕сть Сполучених Штат╕в кримськотатарському народу, а також п╕дтримку суверен╕тету й ц╕л╕сност╕ Укра╖ни напередодн╕ вшанування 70-о╖ р╕чниц╕ депортац╕╖ радянською владою кримських татар. Про це йдеться в поширен╕й заяв╕ глави Державного департаменту США, переда╓ власний кореспондент «Укр╕нформу».
«Для багатьох кримських татар зловживання радянсько╖ влади залишаються св╕жими в пам’ят╕. Рос╕йська окупац╕я та незаконна спроба анексувати Крим знову в╕дкрили стар╕ рани», — наголосив держсекретар США.
В╕н п╕дкреслив, що сьогодн╕ в окупованому Криму список порушень прав людини зб╕льшу╓ться з кожним тижнем. «Убивства, побиття й викрадення кримських татар — ╕ не т╕льки ╖х — перетворюються на стандартн╕ явища. М╕сцева «влада» оголосила, що кримськ╕ татари мають зв╕льнити сво╓ майно ╕ в╕дмовитися в╕д сво╖х земель», — п╕дкреслив у сво╖й заяв╕ Керр╕. У тому числ╕, зазначив в╕н, кримськ╕ татари зазнають напад╕в за розмови р╕дною мовою, а ╖хньому л╕деру Мустаф╕ Джем╕л╓ву заборонили повертатися на ╕сторичну батьк╕вщину впродовж п’яти рок╕в.
Тисяч╕ татар залишили сво╖ будинки в Криму, побоюючись за власну безпеку, наголосив Керр╕. Т╕, хто залишився, в╕дчувають ризик подальших репрес╕й, дискрим╕нац╕╖, цензури, обмежень на свободу мирних збор╕в, пересл╕дування за ╕накомислення.
«Ми сол╕дарн╕ з кримськими татарами сьогодн╕, коли перед ╖хн╕м народом постала нова загроза. Ми п╕дтверджу╓мо нашу п╕дтримку суверен╕тету й територ╕альн╕й ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, а також нашу глибоку прихильн╕сть захисту прав людини серед ус╕х громадян Укра╖ни, в тому числ╕ в Криму», — п╕дсумував глава Державного департаменту США.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #21 за 23.05.2014 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=13321

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков