Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПРЕЗИДЕНТ НА АСКОЛЬДОВ╤Й МОГИЛ╤ УШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ ГЕРО╥В КРУТ
Володимир Зеленський зустр╕вся з курсантами й л╕це╖стами в╕йськових навчальних заклад╕в та...


«ЧЕСТЬ ДЛЯ МЕНЕ»
Ахтем Се╕табла╓в показався ╕з Залужним та розпов╕в про ╖хню зустр╕ч…


УКРА╥НА В Н╤Ч НА 27 ЖОВТНЯ ВОСТАНН╢ МА╢ ПЕРЕЙТИ НА ЗИМОВИЙ ЧАС
Це передбачено ухваленим Верховною Радою законом, яким скасовано перех╕д з л╕тнього на зимовий...


ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ
В╕д початку повномасштабного рос╕йського вторгнення загинуло майже 500 укра╖нських спортсмен╕в ╕...


ТРИ ДЕСЯТИЛ╤ТТЯ ДОПОМОГИ
Управл╕ння Верховного ком╕сара ООН у справах б╕женц╕в (УВКБ ООН) розпочало свою д╕яльн╕сть в...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #41 за 11.10.2019 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#41 за 11.10.2019
РОС╤Я ДОС╤ НЕ ПУСТИЛА М╤С╤Ю ООН В ОКУПОВАНИЙ КРИМ

В окупованому Рос╕╓ю Криму к╕льк╕сть обшук╕в ╕ рейд╕в проти кримських татар зб╕льшилася вдв╕ч╕ пор╕вняно з першим п╕вр╕ччям 2018 року.
Про це ╕нформу╓ прокуратура Автономно╖ Республ╕ки Крим, посилаючись на виступ п╕д час зустр╕ч╕ з представниками прокуратури голови Мон╕торингово╖ м╕с╕╖ ООН Мат╕льди Богнер.
"У допов╕д╕ в╕дзначають, що к╕льк╕сть обшук╕в ╕ рейд╕в проти кримських татар в окупованому Криму за перше п╕вр╕ччя 2019 року подво╖лася, у пор╕внян╕ з першим п╕вр╕ччям 2018 року. Рос╕йська влада продовжу╓ вивозити затриманих ос╕б на територ╕ю Рос╕йсько╖ Федерац╕╖, та звинувачу╓ людей в екстрем╕зм╕ за пости у соцмережах, оприлюднен╕ ще до окупац╕╖ п╕вострова", - йдеться у пов╕домленн╕.
Кр╕м того, Богнер зазначила, що м╕с╕я не може належним чином працювати на окупованих територ╕ях, оск╕льки "Рос╕йська Федерац╕я, як окупац╕йна влада, дос╕ не надала М╕с╕╖ доступу до п╕вострова, як це передбачено резолюц╕ями Генерально╖ Асамбле╖ ООН щодо територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни".
Нова допов╕дь щодо ситуац╕╖ з правами людини охоплю╓ пер╕од з 16 травня по 15 серпня 2019 року, уточнили в прокуратур╕.

Тим часом…
«СУД» ЗАЛИШИВ П╤Д АРЕШТОМ ТРЬОХ КРИМСЬКИХ ТАТАР

П╕дконтрольний Рос╕╖ "Верховний суд" окупованого Криму залишив ф╕гурант╕в Б╕лог╕рського "справи Х╕зб ут-Тахр╕р" Енвера Омерова, Ризу Омерова ╕ Айдера Джеппарова п╕д арештом у С╤ЗО. Про це адвокат Ризи Омерова Олександр Стасюк пов╕домив Рад╕о Свобода. Заарештован╕ залишаться в С╤ЗО до 5 листопада.
За словами Стасюка, з дня затримання, 10 червня, з його п╕дзахисними не проводилося н╕яких процесуальних д╕й, спрямованих на доказ ╖х причетност╕ до ско╓ння злочину. Рос╕йське сл╕дство не коменту╓ цю ╕нформац╕ю.
Решта - п'ятеро затриманих у Криму 10 червня залишаються в С╤ЗО.
Як пов╕домлялося, п╕сля обшук╕в 10 червня в будинках кримських татар в Алуштинському, Б╕лог╕рському та С╕мферопольському районах затримали в╕сьмох чолов╕к╕в. Того ж дня суд почав обирати ╖м запоб╕жн╕ заходи.
ФСБ Рос╕╖ заявила, що сл╕дч╕ д╕╖ проходять у рамках крим╕нально╖ справи за статтею про орган╕зац╕ю або участь у д╕яльност╕ терористично╖ орган╕зац╕╖, ╕ стосуються рел╕г╕йно╖ орган╕зац╕╖ "Х╕зб ут-Тахр╕р".
Укра╖нськ╕ правоохоронн╕ органи в╕дкрили крим╕нальне провадження через проведення рос╕йськими силовиками обшук╕в в анексованому Криму.
П╕сля рос╕йсько╖ анекс╕╖ Криму навесн╕ 2014 року на п╕востров╕ регулярно в╕дбуваються обшуки у незалежних журнал╕ст╕в, громадських актив╕ст╕в, актив╕ст╕в кримськотатарського нац╕онального руху, член╕в Меджл╕су кримськотатарського народу, а також кримських мусульман, п╕дозрюваних у зв’язках ╕з забороненою в Рос╕╖ орган╕зац╕╓ю "Х╕зб ут-Тахр╕р".
(Укр╕нформ)

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #41 за 11.10.2019 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=21619

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков