Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4630)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4320)
Українці мої... (1723)
Резонанс (2410)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1878)
Крим - наш дім (1562)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (260)
Бути чи не бути? (495)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (297)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
КОАЛ╤Ц╤Я ОХОЧИХ ЗАБЕЗПЕЧУ╢ СТО В╤ДСОТК╤В В╤ЙСЬКОВОГО ОПОРУ УКРА╥НИ
«За р╕к ця коал╕ц╕я, що об’╓дну╓ 34 кра╖ни, прокинулася…»


ЦЕ РОС╤Я В╤ДХИЛИЛА АМЕРИКАНСЬКИЙ МИРНИЙ ПЛАН, А НЕ УКРА╥НА
Туск в╕дреагував на слова Трампа…


ДОКУМЕНТ ПРО ГАРАНТ╤╥ БЕЗПЕКИ США ДЛЯ УКРА╥НИ ГОТОВИЙ ДО Ф╤НАЛ╤ЗАЦ╤╥
Важливо, що Укра╖н╕ вда╓ться ╕ надал╕ об’╓днувати роботу ╓вропейських та американсько╖...


ЯКИМИ БУДУТЬ ГАРАНТ╤╥ БЕЗПЕКИ ДЛЯ УКРА╥НИ:
Коал╕ц╕я охочих п╕дписала у Париж╕ заяву…


МИ ХОЧЕМО ЗАК╤НЧЕННЯ В╤ЙНИ, АЛЕ НЕ ЗАК╤НЧЕННЯ УКРА╥НИ
Новор╕чне прив╕тання Президента Укра╖ни Володимира Зеленського.




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #16 за 17.04.2020 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#16 за 17.04.2020
МЗС ВИМАГА╢ В╤Д РОС╤╥ ДОПУСКУ НА ОКУПОВАН╤ ТЕРИТОР╤╥ СПОСТЕР╤ГАЧ╤В ТА Л╤КАР╤В

М╕н╕стерство закордонних справ Укра╖ни вимага╓ в╕д Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ як держави-окупанта забезпечити захист життя та здоров’я населення тимчасово окупованих територ╕й Укра╖ни в умовах пандем╕╖ COVID-19.
Як пов╕домля╓ пресслужба МЗС, в╕дпов╕дну ноту з вимогами до РФ як держави-окупанта було направлено рос╕йськ╕й сторон╕.
“Триваюча збройна агрес╕я з боку Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ унеможливлю╓ безпосередн╓ надання укра╖нською стороною допомоги населенню тимчасово окупованих територ╕й... Вчергове наголошу╓мо на зобов’язанн╕ Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ як держави-окупанта в╕дпов╕дно до норм м╕жнародного гуман╕тарного права вжити вс╕х необх╕дних заход╕в, спрямованих на забезпечення захисту життя та здоров’я населення цих територ╕й. Вимага╓мо в╕д Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ регулярно надавати вичерпну ╕нформац╕ю щодо ситуац╕╖ ╕з поширенням коронав╕русно╖ хвороби COVID-19 на тимчасово окупованих нею укра╖нських територ╕ях, а також щодо заход╕в ╕з надання допомоги населенню цих територ╕й у зв’язку з пандем╕╓ю”, - заявили в укра╖нському зовн╕шньопол╕тичному в╕домств╕.
У МЗС також закликали РФ забезпечити у повному обсяз╕ право на життя та доступ до медичного забезпечення незаконно ув’язнених громадян Укра╖ни, надати безперешкодний та безпечний доступ представник╕в м╕жнародних мон╕торингових м╕с╕й та М╕жнародного Ком╕тету Червоного Хреста, а також л╕кар╕в до населення тимчасово окупованих територ╕й з метою проведення квал╕ф╕кованого медичного обстеження та л╕кування, а також надання гуман╕тарно╖ допомоги.
Окр╕м того, у зовн╕шньопол╕тичному в╕домств╕ звернулися до м╕жнародно╖ сп╕льноту ╕з закликом сприяти розблокуванню Рос╕╓ю доступу до тимчасово окупованих територ╕й Укра╖ни для надання тако╖ допомоги.
www.ukrinform.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #16 за 17.04.2020 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=22223

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков