Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4630)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4320)
Українці мої... (1723)
Резонанс (2410)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1878)
Крим - наш дім (1562)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (260)
Бути чи не бути? (495)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (297)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
КОАЛ╤Ц╤Я ОХОЧИХ ЗАБЕЗПЕЧУ╢ СТО В╤ДСОТК╤В В╤ЙСЬКОВОГО ОПОРУ УКРА╥НИ
«За р╕к ця коал╕ц╕я, що об’╓дну╓ 34 кра╖ни, прокинулася…»


ЦЕ РОС╤Я В╤ДХИЛИЛА АМЕРИКАНСЬКИЙ МИРНИЙ ПЛАН, А НЕ УКРА╥НА
Туск в╕дреагував на слова Трампа…


ДОКУМЕНТ ПРО ГАРАНТ╤╥ БЕЗПЕКИ США ДЛЯ УКРА╥НИ ГОТОВИЙ ДО Ф╤НАЛ╤ЗАЦ╤╥
Важливо, що Укра╖н╕ вда╓ться ╕ надал╕ об’╓днувати роботу ╓вропейських та американсько╖...


ЯКИМИ БУДУТЬ ГАРАНТ╤╥ БЕЗПЕКИ ДЛЯ УКРА╥НИ:
Коал╕ц╕я охочих п╕дписала у Париж╕ заяву…


МИ ХОЧЕМО ЗАК╤НЧЕННЯ В╤ЙНИ, АЛЕ НЕ ЗАК╤НЧЕННЯ УКРА╥НИ
Новор╕чне прив╕тання Президента Укра╖ни Володимира Зеленського.




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #10 за 11.03.2022 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#10 за 11.03.2022
ЗАХ╤Д П╤ДГОТУ╢ «ПЛАН МАРШАЛЛА» ДЛЯ В╤ДБУДОВИ УКРА╥НИ

Прем’╓р-м╕н╕стр Велико╖ Британ╕╖ Борис Джонсон заявив, що Зах╕д п╕дготу╓ аналог «плану Маршалла» для в╕дновлення Укра╖ни п╕сля розв’язано╖ рос╕╓ю в╕йни. Як переда╓ Укр╕нформ, про це пов╕домля╓ The Telegraph.
«Було досягнуто згоди щодо необх╕дност╕ показати народу Укра╖ни зараз, що щоб не сталося, коли в╕льна, суверенна, незалежна Укра╖на буде в╕дновлена й захищена, ми матимемо «план Маршалла» для в╕дбудови Укра╖ни», - сказав Джонсон п╕сля зустр╕ч╕ з л╕дерами кра╖н Вишеградсько╖ четв╕рки (Чех╕я, Словаччини, Польща та Угорщина).
За його словами, Велика Британ╕я робить все можливе, щоб допомогти Укра╖н╕. В╕н також наголосив, що пут╕ну нин╕ краще зрозум╕ти, що його агрес╕я проти Укра╖ни «не окупа╓ться».
«Зрозум╕ло, що рос╕йське вторгнення (в Укра╖ну – ред.) йде не за граф╕ком, який в╕н запланував. ╤ я думаю, що це було б не т╕льки в ╕нтересах людства ╕ св╕ту, але й в ╕нтересах пут╕на, якби в╕н зараз в╕дступив ╕ вив╕в в╕йська», - зазначив Джонсон.
Як пов╕домлялося, «план Маршалла» - програма допомоги ╢вроп╕ п╕сля Друго╖ св╕тово╖ в╕йни. ╤н╕ц╕йований у 1947 роц╕ американським державним секретарем Джорджем К. Маршаллом план сприяв встановленню п╕сляво╓нного миру в Зах╕дн╕й ╢вроп╕. Заявленою США метою реал╕зац╕╖ плану було в╕дновлення зруйновано╖ в╕йною економ╕ки ╢вропи, усунення торговельних бар'╓р╕в, модерн╕зац╕я промисловост╕ ╓вропейських кра╖н, вит╕снення комун╕ст╕в з владних структур ╕ розвиток ╢вропи в ц╕лому.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #10 за 11.03.2022 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=24002

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков