"Кримська Свiтлиця" > #18 за 06.05.2022 > Тема "Резонанс"
#18 за 06.05.2022
У РОС╤╥ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЕП╤ДЕМ╤╥ ХОЛЕРИ
У рос╕йськ╕й федерац╕╖ готуються до еп╕дем╕╖ холери у прикордонних з Укра╖ною рег╕онах. Про це пов╕домля╓ Головне управл╕ння розв╕дки М╕ноборони у Телеграм╕, переда╓ Укр╕нформ.
За даними розв╕дки, головний державний сан╕тарний л╕кар рос╕╖ Анна Попова п╕дписала постанову «Про додатков╕ заходи щодо проф╕лактики холери». Особлива увага у н╕й прид╕ля╓ться додатковим заходам з проф╕лактики у прикордонних з Укра╖ною рег╕онах: Брянськ╕й, Курськ╕й, Б╓лгородськ╕й, Воронезьк╕й, Ростовськ╕й областях, Краснодарському кра╖, а також окупованому Криму.
При цьому кер╕вникам територ╕альних управл╕нь федерально╖ служби з питань нагляду у сферах захисту прав споживач╕в ╕ добробуту людини («роспотребнадзор») доручено до 15 травня п╕дготувати лаборатор╕╖ для проведення досл╕джень на холеру, посилити контроль за торговельними об’╓ктами, м╕сцями масового скупчення людей, а також по╕нформувати населення про заходи з проф╕лактики хвороби. Кр╕м того, до 1 червня вони мають забезпечити готовн╕сть медустанов до проведення протиеп╕дем╕чних заход╕в та п╕дготувати розрахунок необх╕дних для цього препарат╕в.
У цьому зв'язку у ГУР припускають, що ймов╕рно наприк╕нц╕ травня – початку червня кер╕вництво рф може вдатись до провокац╕й у прикордонних з Укра╖ною районах, а в╕дпов╕дальн╕сть за це традиц╕йно спробу╓ перекласти на Ки╖в, звинувативши у «застосуванн╕ б╕олог╕чно╖ збро╖».
"Кримська Свiтлиця" > #18 за 06.05.2022 > Тема "Резонанс"
Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=24173
|