"Кримська Свiтлиця" > #44 за 03.11.2023 > Тема "З перших уст"
#44 за 03.11.2023
ПРЕЗИДЕНТ НАГОРОДИВ В╤ЙСЬКОВИХ, ЯК╤ ЗМ╤НИЛИ СИТУАЦ╤Ю В ЧОРНОМУ МОР╤ НА КОРИСТЬ УКРА╥НИ ТА СВ╤ТУ
З нагоди М╕жнародного дня Чорного моря Президент Укра╖ни Володимир Зеленський зустр╕вся ╕з захисниками Укра╖ни та вручив ╖м державн╕ нагороди.
В╕н зазначив, що в цей день Укра╖на в╕дзнача╓ хоробр╕сть укра╖нських во╖н╕в, як╕ зм╕нили ситуац╕ю в Чорному мор╕ на користь нашо╖ кра╖ни та м╕жнародного порядку.
«Битва за Чорне море ще трива╓, але ми вже можемо бути впевненими, що Рос╕я в ц╕й битв╕ не переможе. Укра╖нц╕ не дозволили ворогов╕ використовувати Чорне море як плацдарм для десант╕в, атак проти наших п╕вденних рег╕он╕в», – наголосив в╕н.
Володимир Зеленський нагадав, що зв╕льненням острова Зм╕╖ного укра╖нськ╕ во╖ни забезпечили повернення контролю Укра╖ни над зах╕дною частиною акватор╕╖ Чорного моря.
«Рос╕йський флот поступово знищують наш╕ морськ╕ дрони, наш╕ ракети. ╤ наш╕ операц╕╖ в Чорному мор╕ поступово досягають усе б╕льш далеких рубеж╕в», – додав Глава держави.
За його словами, укра╖нський альтернативний «зерновий коридор» також ╓ заслугою тих, хто розробля╓ й випробову╓ укра╖нську зброю, захища╓ укра╖нськ╕ порти й боронить небо, ╕, звичайно, тих, хто безпосередньо на мор╕ викону╓ бойов╕ завдання та знищу╓ ворога.
Президент переконаний, що Чорне море стане вз╕рцем того, як Укра╖на вм╕╓ в╕дновлювати безпеку – для себе та сво╖х партнер╕в.
Володимир Зеленський закликав пам’ятати кожного укра╖нського во╖на, який в╕ддав сво╓ життя, очищуючи наше море в╕д окупант╕в.
Присутн╕ вшанували хвилиною мовчання вс╕х загиблих захисник╕в Укра╖ни.
Володимир Зеленський зазначив, що сьогодн╕ наша держава в╕ддячу╓ тим, хто знищував рос╕йськ╕ в╕йськов╕ корабл╕, розробля╓ в╕тчизняну зброю, зокрема морськ╕ дрони, захища╓ укра╖нськ╕ порти та судна, розм╕нову╓ море в тих коридорах, як╕ дуже потр╕бн╕ для глобально╖ продовольчо╖ безпеки.
Зокрема, в╕йськовослужбовц╕, як╕ представляють В╕йськово-Морськ╕ сили Збройних Сил Укра╖ни, Державну прикордонну службу та Службу безпеки Укра╖ни, отримали з рук Глави держави три в╕дзнаки Президента «Хрест бойових заслуг».
Володимир Зеленський вручив в╕йськовослужбовцям ВМС Укра╖ни, Держприкордонслужби, СБУ та Головного управл╕ння розв╕дки М╕ноборони Укра╖ни ордени «За заслуги» ╤╤╤ ступеня, Богдана Хмельницького ╤╤╤ ступеня, «За мужн╕сть» ╤╤╤ ступеня, ордени Данила Галицького.
Глава держави побажав нагородженим, ╖хн╕м р╕дним ╕ близьким безпеки, здоров’я ╕ вс╕м укра╖нцям – перемоги.
https://www.president.gov.ua
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 03.11.2023 > Тема "З перших уст"
Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=25569
|