"Кримська Свiтлиця" > #30 за 26.07.2024 > Тема "Крим - наш дім"
#30 за 26.07.2024
У СЕВАСТОПОЛ╤ БЕЗП╤ЛОТНИКИ АТАКУВАЛИ В╤ЙСЬКОВУ ЧАСТИНУ
У тимчасово окупованому Севастопол╕ внасл╕док н╕чно╖ атаки безп╕лотник╕в вражено в╕йськову частину.
Про це пов╕домля╓ Телеграм-канал "ASTRA", переда╓ Укр╕нформ.
"Як м╕н╕мум один ╕з 21 БпЛА, що атакували сьогодн╕ Севастополь, не був збитий ╕ потрапив в буд╕влю в/ч 65372 на Монастирському шосе. Про постраждалих нев╕домо", - йдеться у допис╕.
Також ╓ пов╕домлення про атаку на порт "Кавказ" у Краснодарському кра╖, де пошкоджено поромне судно.
Ран╕ше укра╖нський Центр журнал╕стських розсл╕дувань ╕нформував, що в/ч 65372 - це окремий рад╕овузол особливого призначення ГРУ ГШ ЗС РФ. Канал «Оперативний ЗСУ» з посиланням на осинтер╕в стверджують, що ця частина була атакована 15 липня.
За даними ЗМ╤, внасл╕док атаки на порт «Кавказ» пошкоджено поромне судно, ╓ загиблий та поранен╕ з числа сп╕вроб╕тник╕в порту та член╕в ек╕пажу.
Як пов╕домляв Укр╕нформ, ц╕╓╖ ноч╕ Севастополь в тимчасово окупованому Криму знову атакували дрони, вранц╕ перекривали рух автотранспорту Керченським мостом.
"Кримська Свiтлиця" > #30 за 26.07.2024 > Тема "Крим - наш дім"
Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=26223
|