Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4596)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4286)
Українці мої... (1717)
Резонанс (2367)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1462)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (255)
Бути чи не бути? (476)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (282)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЗА КОМЕНТАР╤ У СОЦМЕРЕЖАХ
У Криму окупанти судитимуть жителя Джанкойського району…


БЕНЗИН ЗНИКА╢ З ЗАПРАВОК, А Ц╤НИ Б'ЮТЬ РЕКОРДИ
В окупованому Криму обмежили продаж палива…


ОСЛ╤ПЛЕНИЙ «ТР╤УМФ»
Сили спецоперац╕й уразили в Криму рос╕йську рад╕олокац╕йну станц╕ю ЗРК С-400...


ЧИ МОЖЕ УКРА╥НА ЗД╤ЙСНИТИ ДЕСАНТНУ ОПЕРАЦ╤Ю У КРИМУ
В ЗСУ оц╕нили шанси на усп╕х…


НАВ╤ЩО УКРА╥НА Ц╤ЛЕСПРЯМОВАНО ВИБИВА╢ ППО У КРИМУ
Експерт розкрив задум…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #43 за 25.10.2024 > Тема "Крим - наш дім"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#43 за 25.10.2024
«СУДД╤» З КРИМУ ЗАГРОЖУ╢ 12 РОК╤В ТЮРМИ ЗА ДЕПОРТАЦ╤Ю УКРА╥НЦЯ З П╤ВОСТРОВА

«Суддю» з тимчасово окупованого Криму судитимуть за р╕шення видворення громадянина Укра╖ни з територ╕╖ п╕вострова. ╥й загрожу╓ до 12 рок╕в ув'язнення.

Про це пов╕домля╓ прокуратура АР Крим та м. Севастополя, переда╓ Укр╕нформ.

«Прокуратурою автоном╕╖ до суду скеровано обвинувальний акт щодо окупац╕йно╖ судд╕, за р╕шенням яко╖ громадянина Укра╖ни видворено з територ╕╖ п╕вострова. ╥й ╕нкрим╕новано порушення закон╕в та звича╖в в╕йни (ч. 1 ст. 438 КК Укра╖ни). Санкц╕я статт╕ передбача╓ до 12 рок╕в позбавлення вол╕», - йдеться у пов╕домленн╕.

Прокуратурою встановлено, що у 2014 роц╕ обвинувачена почала зд╕йснювати «правосуддя» в╕д ╕мен╕ держави-агресора в окупац╕йному Б╕лог╕рському районному суд╕ Республ╕ки Крим. На займан╕й посад╕ вона безпосередньо реал╕зовувала пол╕тику РФ, спрямовану на зм╕ну демограф╕чного складу населення Криму.

Достов╕рно знаючи, що мешканц╕ тимчасово окупованого п╕вострова перебувають п╕д захистом м╕жнародного гуман╕тарного права, у 2021 роц╕ обвинувачена ухвалила незаконне р╕шення щодо видворення громадянина Укра╖ни з Криму, мотивуючи це н╕бито «порушенням ╕ноземним громадянином режиму та терм╕н╕в перебування на територ╕╖ РФ».

Зазначен╕ д╕╖ суперечать вимогам статт╕ 49 Конвенц╕╖ про захист цив╕льного населення 1949 року, що забороня╓, незалежно в╕д мотив╕в, зд╕йснювати примусове ╕ндив╕дуальне чи масове переселення або депортац╕ю ос╕б з окуповано╖ територ╕╖.

Окр╕м того, обвинувальний акт за ч. 7 ст. 111-1 КК Укра╖ни (Колаборац╕йна д╕яльн╕сть) стосовно вказано╖ окупац╕йно╖ «судд╕» перебува╓ на розгляд╕ суду, додали в прокуратур╕.

Спец╕альне досудове розсл╕дування зд╕йснювалось СУ ГУ НП в АР Крим та м. Севастопол╕

Ран╕ше Укр╕нформ пов╕домляв, що в Укра╖н╕ вже порушили 475 крим╕нальних справ щодо колаборант╕в ╕з Криму.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #43 за 25.10.2024 > Тема "Крим - наш дім"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=26469

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков