Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4646)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4336)
Українці мої... (1726)
Резонанс (2436)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1883)
Крим - наш дім (1605)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (266)
Бути чи не бути? (505)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (305)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
П╤СЛЯ УКРА╥НСЬКИХ УДАР╤В
Рос╕я не трима╓ ракетонос╕╖ в Азовському мор╕…


У СТАМБУЛ╤ ВОСЕНИ ПРОЙДЕ I М╤ЖНАРОДНИЙ КРИМСЬКИЙ К╤НОФЕСТИВАЛЬ
До участ╕ приймаються ф╕льми, присвячен╕ Криму або кримським татарам…


У ПРАЗ╤ В╤ДБУЛАСЯ ВИСТАВА «ПОВЕРНЕННЯ ДО КРИМУ»
«Крим ╓, був ╕ буде укра╖нським, ╕ жоден рос╕йський диктатор не зможе в╕д╕брати його в...


«ПАНЦИР╤» ЛУСНУЛИ
У ВМС показали, як уразили у Криму одразу три рос╕йськ╕ ЗРК «Панцирь-С1»…


12 РОК╤В ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛ╤ З КОНФ╤СКАЦ╤╢Ю МАЙНА
Рос╕йського пропагандиста з Криму засудили на 12 рок╕в за трьома статтями…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 13.12.2024 > Тема "Крим - наш дім"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#50 за 13.12.2024
В УКРА╥Н╤ МОЖУТЬ ГОТУВАТИ «СЮРПРИЗИ» ДЛЯ УРАЖЕННЯ КЕРЧЕНСЬКОГО МОСТУ

В Укра╖н╕ можуть готувати "сюрпризи" для ураження незаконного Керченського мосту, який сполуча╓ тимчасово окупований Крим з Краснодарським Кра╓м РФ. Про це в╕йськовий експерт Михайло Жирохов сказав в еф╕р╕ на Рад╕о NV.

Зокрема, у нього запитали думку про морськ╕ дрони з встановленим кулеметним модулем, як╕ були пом╕чен╕ на в╕део СБУ п╕д час атаки на рос╕йську ав╕ац╕ю та катери в Керченськ╕й бухт╕

Експерт звернув увагу, що деяк╕ зах╕дн╕ анал╕тики посп╕шили висловити припущення, що морськ╕ дрони н╕бито неефективн╕.

"Те, що у турок було на р╕вн╕ експерименту, на р╕вн╕ досл╕дних зразк╕в, як ми бачимо, встановлення кулемет╕в чи зен╕тних ракет - у нас це вже працю╓, ╕ я думаю, що ╓ ще певн╕ сюрпризи, як╕ притримують скор╕ше за все для удару по основн╕й ц╕л╕ в окупованому Криму - це власне Керченськ╕й м╕ст, який, я думаю, що найближчим часом стане ц╕ллю номер один ╕ для ракетник╕в ╕ для морських дрон╕в", - сказав Жирохов.

Як пов╕домляв УН╤АН, в н╕ч на 6 грудня морськ╕ дрони СБУ "Sea Babу" уразили рос╕йськ╕ вертольоти, л╕таки та баржу рос╕йських окупант╕в в Керченськ╕й бухт╕ – серед окупант╕в ╓ вбит╕ та поранен╕. Баржа транспортувала в╕йськову техн╕ку та обладнання для ремонту Кримського мосту. На нов╕тн╕х "Sea Baby" були встановлен╕ крупнокал╕берн╕ кулемети ╕з бал╕стичними програмами автоматичного наведення та автозахоплення ц╕лей.

https://www.unian.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 13.12.2024 > Тема "Крим - наш дім"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=26580

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков