Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
НОВА ХВИЛЯ МОБ╤Л╤ЗАЦ╤╥
У Рос╕╖ та Криму масово пов╕домляють про пов╕стки у додатку з держпослугами та СМС…


ЗА ВИНЯТКОВУ ГРОМАДЯНСЬКУ МУЖН╤СТЬ
Пол╕тув'язнена з Криму Данилович отримала М╕жнародну прем╕ю ╓вропейсько╖ пам'ят╕ та сов╕ст╕ 2025...


РОДИЧ╤ Н╤ЧОГО НЕ ЗНАЛИ
Зниклий понад 1,5 року тому Анатол╕й Кобзар знайшовся в кримському С╤ЗО…


╤З КРИМУ ВДАЛОСЯ ВРЯТУВАТИ ЮНАКА
Його намагалися примусово «моб╕л╕зувати» до росарм╕╖…


КРИМСЬКИЙ ОКУПАЦ╤ЙНИЙ ПРИЗОВ
У Криму за час окупац╕╖ до лав ЗС РФ залучили майже 53 тисяч╕ людей…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #51 за 20.12.2024 > Тема "Крим - наш дім"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#51 за 20.12.2024
ЧИ МОЖЕ СУД У ГААЗ╤ ЗМУСИТИ РФ ДЕМОНТУВАТИ КРИМСЬКИЙ М╤СТ: У ВМС ДАЛИ В╤ДПОВ╤ДЬ

Рос╕йськ╕ окупанти намагаються захистити Кримський м╕ст не лише ав╕ац╕╓ю, а системами ППО та загородженнями. Про це розпов╕в Дмитро Плетенчук, речник ВМС ЗСУ в ╕нтерв’ю для LIGA.net. 

"Багато речей, як╕ в╕дбуваються - не потрапляють в ╕нфополе. Головне управл╕ння розв╕дки пов╕домляло, що вони знищили рад╕олокац╕йн╕ системи. Це один ╕з тих елемент╕в, який в╕дпов╕да╓ за оборону цих об'╓кт╕в… До них треба д╕статися, адже ╖х так само охороняють. ╤ це такий багатошаровий процес. Щоб д╕статися до дна ц╕╓╖ п╕рам╕дки, треба вс╕ к╕льця позн╕мати. ╤ коли ти зн╕ма╓ш ц╕ к╕льця - рос╕яни починають ╖х туди назад накидувати. ╤ ця боротьба трива╓ пост╕йно", - пояснив Плетенчук.

В╕н також прокоментував заклик Укра╖ни до суду в Гааз╕ примусити Рос╕ю демонтувати Кримський м╕ст.

"Що стосу╓ться юридично╖ площини - в н╕й також треба боротися. Якщо завтра буде ухвалено р╕шення демонтувати Кримський м╕ст - рос╕яни з цього, зв╕сно, посм╕ються. Так само, коли ми см╕╓мося з них, коли вони кажуть, що Азовське море - це внутр╕шня водойма РФ. Тому на нього не розповсюджу╓ться м╕жнародне морське право. Суто ном╕нально - все узбережжя зараз окуповане рос╕янами… Але юридично, зв╕сно, це не так", - в╕дзначив Плетенчук.

У жовтн╕ 2024 року Укра╖на закликала Арб╕тражний трибунал у Гааз╕ змусити Рос╕ю демонтувати Керченський м╕ст, який сполуча╓ РФ з окупованим нею Кримом. Зокрема у виступ╕ тод╕ заявили, що демонтаж "╓ ╓диним способом в╕дновити прох╕д для суден ус╕х кра╖н, як╕ використовували протоку в минулому, ╕ суден, як╕ будуть використовувати протоку в майбутньому".

Напередодн╕ у ВМС Укра╖ни пов╕домляли, що окупанти в╕дновили транспортування вантаж╕в шляхопроводом. Там в╕дзначили, що це довол╕ ризиковане р╕шення на тл╕ тих пошкоджень, яких ран╕ше зазнав Кримський м╕ст.

https://www.unian.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #51 за 20.12.2024 > Тема "Крим - наш дім"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=26602

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков