Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
НОВА ХВИЛЯ МОБ╤Л╤ЗАЦ╤╥
У Рос╕╖ та Криму масово пов╕домляють про пов╕стки у додатку з держпослугами та СМС…


ЗА ВИНЯТКОВУ ГРОМАДЯНСЬКУ МУЖН╤СТЬ
Пол╕тув'язнена з Криму Данилович отримала М╕жнародну прем╕ю ╓вропейсько╖ пам'ят╕ та сов╕ст╕ 2025...


РОДИЧ╤ Н╤ЧОГО НЕ ЗНАЛИ
Зниклий понад 1,5 року тому Анатол╕й Кобзар знайшовся в кримському С╤ЗО…


╤З КРИМУ ВДАЛОСЯ ВРЯТУВАТИ ЮНАКА
Його намагалися примусово «моб╕л╕зувати» до росарм╕╖…


КРИМСЬКИЙ ОКУПАЦ╤ЙНИЙ ПРИЗОВ
У Криму за час окупац╕╖ до лав ЗС РФ залучили майже 53 тисяч╕ людей…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #9 за 28.02.2025 > Тема "Крим - наш дім"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#9 за 28.02.2025
В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ П╤Д ЧАС "НАВЧАНЬ" ШУКАЮТЬ УКРА╥НСЬКИХ ПАТР╤ОТ╤В

В тимчасово окупованому Криму рос╕йськ╕ в╕йськов╕ п╕д виглядом навчань можуть влаштовувати контрдиверс╕йн╕ заходи. Про це в еф╕р╕ Ки╖в-24 розпов╕в речник В╕йськово-морських сил Укра╖ни Дмитро Плетенчук. 

За його словами, контингент рос╕ян у Криму досить великий – там пост╕йно перебувають в╕йськов╕ п╕дрозд╕ли.

"Контингент там, зв╕сно, великий, само собою. Тому, що Крим ╓ фактично пунктом базування, та базою п╕дскоку до безпосередньо л╕н╕╖ бойового з╕ткнення. Тому там зв╕сно пост╕йно перебувають р╕зн╕ п╕дрозд╕ли. Не сл╕д забувати, що в Криму базу╓ться морська п╕хота Рос╕йсько╖ федерац╕╖, 810-а бригада, яка фактично вже ╓ див╕з╕╓ю.  ╥╖ дуже сильно розширили, туди пост╕йно набирають людей", - сказав Плетенчук.

Водночас в╕н додав, що у Криму залиша╓ться велика к╕льк╕сть укра╖нських громадян, серед яких багато патр╕от╕в. Та на п╕востров╕ п╕д виглядом навчальних заход╕в в╕дбува╓ться ф╕льтрац╕я.

"Головне, що попри те, що окупанти кажуть, що перевезли туди (в Крим – УН╤АН) 1 млн рос╕ян – незаконне на пост╕йне м╕сце проживання, не сл╕д забувати, що в Криму все одне залиша╓ться велика к╕льк╕сть укра╖нських громадян. Серед яких багато  патр╕от╕в сво╓╖ кра╖ни", - сказав речник.

В╕н акценту╓ на тому, що п╕д час "навчань" проводяться реальн╕ перев╕рки й з цим "треба бути дуже обережними".

"Це можуть бути контрдиверс╕йн╕ заходи п╕д виглядом навчань.  Практика показу╓, що такий кейс може мати м╕сце з великою долею в╕рог╕дност╕", - наголосив в╕йськовий.

Як писав УН╤АН, незаконно побудований Керченський м╕ст пер╕одично "закрива╓" дим. Речник В╕йськово-морських сил ЗС Укра╖ни Дмитро Плетенчук пояснив, що таким чином рос╕йськ╕ окупанти намагаються "сховати" шляхопров╕д в╕д можливих атак ЗСУ.   Як пояснив в╕йськовий, коли люди бачать дим, йдеться не за насл╕дки атаки ЗСУ, а за так звану димову зав╕су, за якою окупанти намагаються "сховати" незаконну споруду. Водночас в╕н вважа╓, що зм╕ни все ж таки в╕дбудуться.

https://www.unian.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #9 за 28.02.2025 > Тема "Крим - наш дім"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=26768

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков