Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4617)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4309)
Українці мої... (1722)
Резонанс (2389)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1875)
Крим - наш дім (1525)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (259)
Бути чи не бути? (490)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (291)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У КРИМУ ВНОЧ╤ ЛУНАЛИ ВИБУХИ
Дрони атакували Сакську ТЕЦ…


М╤ГОМ СТАЛО МЕНШЕ
Спецпризначенц╕ ГУР знищили у Криму рос╕йський винищувач М╕Г-29…


ЗА ПОШИРЕННЯ - ШТРАФ
Жител╕в Криму штрафуватимуть за публ╕кац╕ю даних про в╕йськов╕ об’╓кти та насл╕дки...


ВТРЕТ╢ УСП╤ШНО
В окупованому Криму заф╕ксували два влучання по нафтобаз╕ у Гвард╕йському…


НЕ ЛИШЕ ВИЖИТИ В ОКУПАЦ╤╥
Кор╕нним народам важливо бути повноправними суб'╓ктами держпол╕тики п╕сля деокупац╕╖…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #42 за 17.10.2025 > Тема "Крим - наш дім"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#42 за 17.10.2025
РОДИЧ╤ Н╤ЧОГО НЕ ЗНАЛИ

Зниклий один р╕к ╕ с╕м м╕сяц╕в тому Анатол╕й Кобзар знайшовся в С╤ЗО тимчасово окупованого Криму. Йому загрожу╓ до 20 рок╕в ув'язнення за "державну зраду".

Про це пов╕домив голова Кримськотатарського ресурсного центру та член Меджл╕су кримськотатарського народу Ескендер Бар╕╓в, переда╓ Укр╕нформ.

"Десятки публ╕кац╕й, листи до вс╕х так званих правоохоронних орган╕в Криму та адвокац╕йна кампан╕я КРЦ дали св╕й результат: ФСБ в Криму була змушена визнати, що Анатол╕й Кобзар був незаконно затриманий 5 березня 2024 року, перебував у спецблоках, а п╕зн╕ше його переховували в С╤ЗО Криму", - зазначив правозахисник.

В╕н по╕нформував, що протягом 1 року ╕ 7 м╕сяц╕в родич╕ н╕чого не знали про долю Анатол╕я Кобзаря.

"Чолов╕к перебував у спецблоках, а пот╕м його переховували в С╤ЗО Криму. Т╕льки зараз окупац╕йний Лен╕нський суд м. Севастополя вин╕с р╕шення про взяття 45-р╕чного Анатол╕я п╕д варту на два м╕сяц╕", - додав голова КРЦ.

За його словами, чолов╕ка звинувачують у тому, що в╕н н╕бито фотографував м╕сця дислокац╕╖ засоб╕в ППО в Криму ╕ безпосередньо в м. Севастопол╕ ╕ передавав дан╕ укра╖нськ╕й розв╕дц╕.

Як пов╕домлялось, мешканець Севастополя Анатол╕й Кобзар 5 березня 2024 року по╖хав на роботу в ╕нший район Криму, але додому так ╕ не повернувся. Наступного дня в його будинку провели обшук ╕ вилучили укра╖нськ╕ документи. Водночас жодно╖ ╕нформац╕╖ про причини затримання та м╕сцеперебування чолов╕ка родин╕ не надали.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #42 за 17.10.2025 > Тема "Крим - наш дім"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=27351

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков