|
"Кримська Свiтлиця" > #25 за 19.06.2026 > Тема "Резонанс"
#25 за 19.06.2026
Л╤ДЕРИ G7 ДОМОВИЛИСЯ ПОСИЛИТИ САНКЦ╤╥ ПРОТИ ЕНЕРГЕТИКИ РОС╤╥
Л╕дери кра╖н «Групи семи» домовилися посилити тиск на Рос╕ю, зокрема шляхом нових санкц╕й на експорт нафти ╕ газу, з метою перекрити ф╕нансування в╕йни проти Укра╖ни.
Як переда╓ Укр╕нформ, про це пов╕домля╓ Financial Times ╕з посиланням на французьке дипломатичне джерело.
За словами неназваного сп╕врозмовника видання, кра╖ни G7 досягли консенсусно╖ позиц╕╖ п╕сля раунду переговор╕в, на якому був присутн╕й Президент Укра╖ни Володимир Зеленський.
«Л╕дери домовилися посилити тиск на Рос╕ю, зокрема за допомогою санкц╕й проти нафти ╕ газу», – зазначило джерело п╕сля зас╕дання, присвяченого Укра╖н╕.
За його даними, той факт, що мирна угода м╕ж Сполученими Штатами й ╤раном вже сприя╓ зниженню св╕тових ц╕н на нафту ╕ газ, полегшив досягнення консенсусу щодо введення санкц╕й проти рос╕йського експорту енергонос╕╖в.
╤ще одним способом, яким кра╖ни «Групи семи» могли б допомогти Укра╖н╕, ╓ посилення ╖╖ систем протипов╕тряно╖ оборони, додало джерело.
Як пов╕домляв Укр╕нформ, 15 червня Рада ╢С схвалила новий пакет санкц╕й проти Рос╕╖, спрямованих проти ╖╖ т╕ньового флоту, доход╕в в╕д енергетики та в╕йськово-промислового комплексу.
Велика Британ╕я 16 червня запровадила новий масштабний пакет обмежень, спрямований проти рос╕йського «т╕ньового флоту», СПГ-танкер╕в та ф╕нансових мереж, як╕ використовуються для обходу зах╕дних санкц╕й.
"Кримська Свiтлиця" > #25 за 19.06.2026 > Тема "Резонанс"
Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=27963
|