Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4600)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4291)
Українці мої... (1719)
Резонанс (2369)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1873)
Крим - наш дім (1481)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (257)
Бути чи не бути? (479)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (284)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПРЕЗИДЕНТ НА АСКОЛЬДОВ╤Й МОГИЛ╤ УШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ ГЕРО╥В КРУТ
Володимир Зеленський зустр╕вся з курсантами й л╕це╖стами в╕йськових навчальних заклад╕в та...


«ЧЕСТЬ ДЛЯ МЕНЕ»
Ахтем Се╕табла╓в показався ╕з Залужним та розпов╕в про ╖хню зустр╕ч…


УКРА╥НА В Н╤Ч НА 27 ЖОВТНЯ ВОСТАНН╢ МА╢ ПЕРЕЙТИ НА ЗИМОВИЙ ЧАС
Це передбачено ухваленим Верховною Радою законом, яким скасовано перех╕д з л╕тнього на зимовий...


ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ
В╕д початку повномасштабного рос╕йського вторгнення загинуло майже 500 укра╖нських спортсмен╕в ╕...


ТРИ ДЕСЯТИЛ╤ТТЯ ДОПОМОГИ
Управл╕ння Верховного ком╕сара ООН у справах б╕женц╕в (УВКБ ООН) розпочало свою д╕яльн╕сть в...




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #51 за 20.12.2002 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#51 за 20.12.2002
У Севастопольській міськраді
"КС".

ЗВЕРНЕННЯ
Шановні панове депутати міської Ради м. Севастополя!
Нам стало відомо про затвердження до порядку денного сесії міськради питання про вшанування в Севастополі пам'яті імператриці Росії Катерини ІІ та про спробу включити питання про побудову пам'ятника Й. Сталіну.
Ми, мешканці Севастополя, знаємо, які пристрасті точились при обговоренні цього питання у пресі в 1998 році. Проти виступила прогресивна інтелігенція міста, національно-патріотичні українські організації, кримськотатарська громадськість. Тоді, при комуністичній більшості, ці питання були відкладені з формулюванням "не на часі". Повторення цих спроб виглядає фарсом.
Зауважимо, що спроба вшанування керівників колишньої Російської імперії депутатами, які є українськими громадянами і які носять на своїх лацканах значки з українською символікою, виглядає дивною і абсурдною.
Суперечливі погляди на діяльність історичних персонажів, очевидно, можуть стати предметом обговорення істориками, і в жодному разі не бути знаряддям для прикриття інших, матеріальних інтересів влади при торгівлі українською землею прибережної зони чи приватизації і відволікання від цього уваги громадськості.
Ми, представники українських національно-демократичних організацій міста Севастополя, висловлюємо своє різко негативне ставлення до спроб увіковічити пам'ять тиранів українського народу в незалежній Українській державі і сподіваємось на розуміння більшості депутатів, які не лише не мали в своїх передвиборних програмах пунктів про побудову пам'ятників суперечливим постатям історії, а й обіцяли виборцям займатися поліпшенням життя севастопольців.
Закликаємо вас не сприяти розпалюванню міжнаціональних суперечок і дати відсіч провокаторам, які зацікавлені в загостренні політичної і міжетнічної ситуації в місті.
Севастопольське товариство "Просвіта" ім. Тараса Шевченка,
громадський комітет "Україн-ський Севастополь",
Севастопольська організація "Союзу українок",
Севастопольське товариство білорусів iм. Максима
Богдановича "Пагоня".
11 грудня 2002 р.

тим часом...
12 грудня сесія Севастопольської міської Ради прийняла рішення про присвоєння Президенту України Леоніду Кучмі звання "Почесний громадянин міста-героя Севастополя". Леонід Кучма став 23-м почесним севастопольцем. Першим, майже 100 років тому, був письменник Лев Толстой.
Коментуючи цю подію, голова міської держадміністрації Леонід Жунько зазначив, що таким чином севастопольці відмітили значний особистий внесок Президента України у вирішення соціально-економічних проблем Севастополя, що послідовно та впевнено перетворюється з військово-морської бази у сучасне місто. Під патронатом Президента завершена газифікація Північної сторони та Інкермана, поновлюється собор св. Володимира у Херсонесі, побудована об'їзна дорога у приміській зоні Севастополя - Інкермані, а також відкритий комплекс "Аеропорт Бельбек". У поточному році за дорученням Президента у рекордно короткий термін з використанням прогресивних технологій розпочато і практично завершено будівництво 202-квартирного будинку для українських військовослужбовців. Ніхто за всю історію міста, відмітив міський голова, не зробив такого значного внеску у його розбудову, як Леонід Кучма, і севастопольці  відмічають це з щирою вдячністю та повагою до глави держави....Розгляд питання про віддання почестей Катерині II, яке також вносилося до порядку денного сесії,  депутати Севастопольської міськради на якийсь час відклали...
Інф. "КС".

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #51 за 20.12.2002 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=329

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков