Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4450)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4124)
Українці мої... (1659)
Резонанс (2120)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1046)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (241)
Бути чи не бути? (320)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (206)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У В╤ДНОСИНАХ З ПОЛЬЩЕЮ НЕ ВАРТО НАТИСКАТИ НА ╤СТОРИЧН╤ “МОЗОЛ╤”, ЩО НАТЕРЛИСЯ ЗА 400 РОК╤В
Юр╕й Щербак, письменник, дипломат…


╤СТОР╤Я ОДН╤╢╥ РОДИНИ НА ТЛ╤ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАЦ╤ОНАЛЬНОГО РУХУ
Вс╕ сто в╕дсотк╕в грошей в╕д продажу книги буде направлено на потреби ЗСУ…


ВЖЕ ЗАРАЗ ТРЕБА ДУМАТИ, ЯК БУДЕМО В╤ДНОВЛЮВАТИ КРИМ П╤СЛЯ ДЕОКУПАЦ╤╥
Обговорення комплексних питань щодо в╕дновлення Криму п╕сля його деокупац╕╖ в╕д рос╕йських сил...


МОЖЕ ТАК СТАТИСЬ, ЩО КРИМ ПОВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДИПЛОМАТИЧНИМ ШЛЯХОМ
Наша держава зможе спок╕йно жити, коли поверне соб╕ ус╕ сво╖ земл╕, зокрема ╕ Крим.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День дв╕ст╕ одинадцятий…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #17 за 27.04.2012 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#17 за 27.04.2012
«ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ-2012»

20 кв╕тня у Севастопольському укра╖нському культурно-╕нформац╕йному центр╕ пройшов Форум «Громадське  визнання — 2012», у якому взяли участь творч╕ колективи, громадськ╕ орган╕зац╕╖, прац╕вники культури, осв╕ти, науки, чия д╕яльн╕сть отримала визнання та сусп╕льний резонанс.
Форум проводиться п╕д гаслом «Честь маю жити в Севастопол╕» вже 9 рок╕в посп╕ль. Завдяки йому органи влади мають змогу враховувати громадську думку п╕д час представлення до нагород, звань та ╕нших форм заохочення громадян, орган╕зац╕й та творчих колектив╕в м╕ста. У заход╕ взяли участь представники управл╕ння внутр╕шньо╖ пол╕тики м╕сько╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ та кер╕вництво Гагар╕нського району Севастополя.
Ном╕нац╕╖ форуму визначали заслуги за вагомий внесок в економ╕ку, охорону здоров’я, науку, осв╕ту, виховання молод╕, збереження довк╕лля, розвиток та п╕дтримку культурного спадку ╕ традиц╕й, високу виконавчу майстерн╕сть та досягнення, здобут╕ на державних та м╕жнародних конкурсах.
Серед лауреат╕в цьогор╕чного форуму були члени ветеранських орган╕зац╕й: ╖х нагороджували в першу чергу.
За вагомий внесок у справу патр╕отичного виховання молод╕, збереження культурного й духовного спадку дипломом нагороджений Микола Гаврилович Кл╕тний — в╕це-адм╕рал, 1929 року народження, який брав активну участь у розбудов╕ Укра╖нського флоту. Попри св╕й вельми поважний в╕к, в╕н ╕ зараз працю╓ науковим сп╕вроб╕тником Наукового центру ВМСУ, нагороджений орденами Богдана Хмельницького, Червоно╖ З╕рки, закордонними орденами та медалями. З 2009 року — голова Ком╕тету ветеран╕в в╕йни та в╕йськово╖ служби м╕сько╖ орган╕зац╕╖ ветеран╕в Укра╖ни. Для молод╕ Севастополя Микола Гаврилович ╓ прикладом самов╕дданого служ╕ння Батьк╕вщин╕.
Головним греком Севастополя називають Олександра Григоровича Криву-Апаз╕д╕, голову Нац╕онально-культурного товариства грек╕в Севастополя. За любов до власно╖ культури й толерантне ставлення до культур ╕нших народ╕в, що населяють Крим ╕ Севастополь, в╕н користу╓ться особливою повагою городян. Депортований разом з родиною у 1944 роц╕, в╕н тривалий час проживав в Узбекистан╕. Повернувшись до Севастополя, Олександр Григорович очолив товариство грек╕в, став громадським редактором грецько╖ рад╕опередач╕ «Ясас».
Його рад╕опередач╕ були визнан╕ кращими на оголошеному в 2000 роц╕ у Грец╕╖ конкурс╕ мед╕а-роб╕т про грек╕в заруб╕жжя. Запрошений до Грец╕╖, в╕н тод╕ отримав диплом ╕з рук президента кра╖ни Констант╕носа Стефанопулоса.
200 рад╕опередач, як╕ п╕дготував ╕ пров╕в на м╕сцевому рад╕о Олександр Крива-Апаз╕д╕, називають енциклопед╕╓ю життя грек╕в у Криму та Севастопол╕. За 16-р╕чну пл╕дну працю у редакц╕╖ рад╕о Севастопольсько╖ державно╖ ТРК та збереження культурного спадку грецького народу форум в╕дзначив Олександра Криву-Апаз╕д╕ дипломом. В╕д шанувальник╕в та друз╕в Олександр Григорович отримав багато кв╕т╕в, добрих сл╕в та музичне в╕тання.
За вагомий внесок у досл╕дження античного Херсонесу та виховання молод╕ через п╕знання р╕дного краю дипломом нагороджений археолог Серг╕й Ушаков, кандидат ╕сторичних наук, автор 120 наукових роб╕т, кер╕вник археолог╕чних розкопок. 
Форум також в╕дзначив внесок у розвиток культури та мистецтва одного з найв╕дом╕ших музичних педагог╕в м╕ста, директора Севастопольсько╖ музично╖ школи № 1, сол╕стки симфон╕чного оркестру Кримсько╖ державно╖ ф╕лармон╕╖ Тетяни К╕м. ╥╖ учн╕: ╤гор Чету╓в, Ельмар Гасанов, Валер╕я М╕лош, Марина К╕м та ╕нш╕ в╕дом╕ в Укра╖н╕ та св╕т╕.
За вагомий внесок в естетичне виховання молод╕ дипломом форуму нагороджений заслужений артист Укра╖ни В╕тал╕й Таганов. В╕н зак╕нчив Харк╕вський ун╕верситет мистецтв, працював у Черн╕г╕вському музично-драматичному театр╕. З 2005 року — актор Севастопольського театру ╕мен╕ Луначарського, режисер численних культурних заход╕в, концертних програм, благод╕йно╖ «Царсько╖ ялинки» у Л╕вад╕йському палац╕. Вдячний актор назвав диплом найвагом╕шою та найпрозор╕шою нагородою у його житт╕ та засп╕вав п╕д бурхлив╕ оплески з╕брання.
Серед  нагороджених була й Натал╕я Головко, член творчо╖ сп╕лки «Конгрес л╕тератор╕в Укра╖ни», Балаклавського л╕тературного об’╓днання «Поетична гавань Сюмболон», лауреат м╕жнародного поетичного фестивалю «Чеховская осень», що проводиться у м. Ялта. Головний напрямок ╖╖ творчост╕ — в╕рш╕ та казки для д╕тей укра╖нською та рос╕йською мовами. Друку╓ться в альманахах Канева, Луганська, Ялти та Севастополя.
Народний хор «Слов’яни» Будинку культури «Севастопольський» (художн╕й кер╕вник — Олександр Мезеря) — лауреат всеукра╖нських конкурс╕в в Алушт╕, С╕мферопол╕, Ки╓в╕, володар Гран-пр╕ м╕жнародного фестивалю «Самородки — 2010» — не лише т╕шив присутн╕х п╕снями, а й був також в╕дзначений дипломом Форуму «Громадське визнання — 2012».
Серед нагороджених також були:
Микола Алекс╓╓нко — археолог, зав╕дувач ф╕л╕╖ Нац╕онального запов╕дника «Херсонес Тавр╕йський», автор 150 наукових роб╕т;
Тетяна Калайда — педагог-методист, орган╕затор л╕тературно-музичного об’╓днання «Витоки»;
Марина Горд╕╓нко — педагог-психолог, кер╕вник загальном╕сько╖ пошуково╖ орган╕зац╕╖ «Долг»;
Тетяна Шейкерова — беззм╕нний протягом 30 рок╕в директор одного з найстар╕ших заклад╕в культури м╕ста — культурного комплексу «Корабел». Та ще багато ╕нших достойних севастопольц╕в, як╕ докладають чимало зусиль у розвиток економ╕ки, охорони здоров’я, осв╕ти, культури м╕ста та патр╕отичного виховання молод╕. Вс╕х ╖х об’╓дну╓ самов╕ддан╕сть, патр╕отизм та безмежна любов до Севастополя.
Про це говорили п╕д час нагородження пров╕дний фах╕вець управл╕ння внутр╕шньо╖ пол╕тики м╕сько╖ держадм╕н╕страц╕╖ Лариса Воропа╓ва, сп╕вголова оргком╕тету форуму Ра╖са Семенова та голова Севастопольсько╖ орган╕зац╕╖ ветеран╕в Укра╖ни Серг╕й Рибак.
Урочистост╕ заходу додали виступи творчих колектив╕в м╕ста та асоц╕ац╕╖ нац╕онально-культурних товариств.

Л╕д╕я СТЕПКО
м. Севастополь
На фото автора - В╕тал╕й Таганов

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #17 за 27.04.2012 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=10219

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков