Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2710)
З потоку життя (5783)
Душі криниця (3257)
Українці мої... (1423)
Резонанс (1432)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1620)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (258)
Ми єсть народ? (235)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (125)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НА ЗАКЛИКАЛА В ООН В╤ДРЕАГУВАТИ НА НЕЗАКОНН╤ ВИБОРИ ПУТ╤НА В КРИМУ
Проведення Рос╕╓ю президентських вибор╕в в окупованому Криму стане черговим грубим порушенням...


США РОЗШИРИЛИ САНКЦ╤╥ ПРОТИ РОС╤╥
Про це йдеться в оф╕ц╕йному пов╕домленн╕ Оф╕су з питань контролю за ╕ноземними активами (OFAC)...


Серг╕й Плох╕й, професор ╕стор╕╖ Укра╖ни Гарвардського ун╕верситету: ╢ВРОПА БУДЕ ЗМ╤НЮВАТИСЯ, В ТОМУ ЧИСЛ╤ Й ЗАВДЯКИ УКРА╥Н╤
Нещодавно книга професора Гарвардського ун╕верситету Серг╕я Плох╕я "Брама ╢вропи. ╤стор╕я Укра╖ни...


ДЕРЖКОМТЕЛЕРАД╤О РОЗПОЧАВ ПРИЙОМ ТВОР╤В НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМ╤╥ ╤МЕН╤ ╤ВАНА ФРАНКА
До 1 травня 2018 року приймаються нов╕ ориг╕нальн╕ публ╕цистичн╕ твори


ПОРОШЕНКО ВРУЧИВ ШЕВЧЕНК╤ВСЬКУ ПРЕМ╤Ю-2018
церемон╕я нагородження в╕дбулася у п’ятницю, 9 березня, в Нац╕ональному музе╖ Тараса...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #25 за 22.06.2012 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#25 за 22.06.2012
ЗА В╤ЛЬНИЙ ДОСТУП НА ПЛЯЖ╤

несуть персональну в╕дпов╕дальн╕сть кер╕вники прибережних м╕ст ╕ селищ Криму
У Криму з 558 пляж╕в 219 ╓ громадськими, тобто в╕льними ╕ безперешкодними для проходження ╕ в╕дпочинку громадян. ╤з загально╖ к╕лькост╕ пляж╕в 400 м╕сць в╕дпочинку б╕ля моря вже пройшли паспортизац╕ю, що св╕дчить про готовн╕сть до курортного сезону. Про це м╕н╕стр курорт╕в ╕ туризму АРК Олександр Л╕╓в пов╕домив на ви╖зн╕й колег╕╖ М╕н╕стерства курорт╕в ╕ туризму Криму в ╢впатор╕╖.
«У Криму вперше створено ╓диний ре╓стр пляж╕в, завдяки якому вс╕ в╕домства – ╕ СЕС, ╕ МНС, ╕ м╕нкурорт╕в, ╕ м╕сцев╕ органи влади мають ч╕тке уявлення про те, ск╕льки пляж╕в у Криму. На сьогодн╕ з 558 пляж╕в 498 подали заявки на паспортизац╕ю, з яких 400 — вже отримали паспорти, що св╕дчить про готовн╕сть до курортного сезону», — пов╕домив Олександр Л╕╓в.
За його словами, понад 50 пляж╕в у Криму не подавали заявок на паспортизац╕ю ╕ навряд чи ╖╖ пройдуть через нев╕дпов╕дн╕сть вимогам техногенно╖ безпеки ╕ сан╕тарних норм. «Насамперед це стосу╓ться селища Микола╖вка, пляжна ╕нфраструктура якого до сезону не готова», — пов╕домив м╕н╕стр.
Коментуючи готовн╕сть кримських пляж╕в до сезону, прем’╓р АРК Анатол╕й Могильов заявив, що у випадку, якщо орган╕зац╕╖, як╕ взяли в оренду пляж╕, не бажають проходити паспортизац╕ю, м╕сцев╕ органи влади повинн╕ порушувати цю проблему на сес╕╖ та ╕н╕ц╕ювати питання про роз╕рвання договору з несумл╕нним орендарем.
«Вилучайте пляж╕ з користування ╕ в╕ддавайте ╖х ╕ншим об’╓ктам або санатор╕ям, якщо не хочуть подавати заявки ╕ пройти паспортизац╕ю», — доручив А. Могильов.
Кр╕м того, прем’╓р заявив, що кер╕вники прибережних м╕ст ╕ селищ Криму несуть персональну в╕дпов╕дальн╕сть за в╕льний доступ на пляж╕.
«Я звертаюся до вс╕х присутн╕х кер╕вник╕в: ви в╕дпов╕да╓те за кожен шлагбаум, незаконно встановлений на пляж╕. У вас ╓ в╕дпов╕дальн╕сть, повноваження, тому приймайте р╕шення щодо знесення шлагбаум╕в ╕ забезпечення в╕льного доступу до моря».
Нагада╓мо, що з 558 пляж╕в у Криму 339 належать санатор╕ям ╕ курортам, а також дитячим оздоровчим установам, 219 пляж╕в ╓ громадськими ╕ в╕дкритими для користування.
* * *
У Криму морська вода в╕дпов╕да╓ сан╕тарним нормам. Про це в ╢впатор╕╖ на ви╖зн╕й нарад╕ з питань проведення курортного сезону пов╕домила головний сан╕тарний л╕кар АРК Натал╕я Пеньковська, переда╓ кореспондент УКР╤НФОРМу.
«З початку оздоровчо╖ кампан╕╖ в Криму взято до 700 проб морсько╖ води. В╕дхилень в╕д норми не заре╓стровано», — пов╕домила Натал╕я Пеньковська.
За ╖╖ словами, на як╕сть морсько╖ води значно вплинула реконструкц╕я канал╕зац╕йно-очисних споруд у селищ╕ Рибаче п╕д Алуштою, а також ремонт очисних споруд у с. Малий Маяк п╕д Алуштою, в М╕жнародному дитячому центр╕ «Артек» ╕ в смт. Лен╕не.
Кр╕м того Натал╕я Пеньковська пов╕домила, що п╕д час ц╕╓╖ дитячо╖ оздоровчо╖ кампан╕╖ в Криму вже почали працювати 543 табори, що на 15% б╕льше, н╕ж минулого року.
«Важливо, що цього л╕та в Криму на три дитяч╕ оздоровч╕ установи стало б╕льше за рахунок в╕дновлення роботи в рег╕онах АРК саме стац╕онарних табор╕в, а не просто пришк╕льних майданчик╕в», — пов╕домила начальник кримсько╖ СЕС.
Вона по╕нформувала, що п╕д час перев╕рок дитячих оздоровчих установ проведено майже 185 р╕зних перев╕рок з орган╕зац╕╖ харчування д╕тей ╕ 200 перев╕рок питно╖ води на бактер╕йно-х╕м╕чн╕ показники. В╕дхилень в╕д норм не виявлено, констатувала Натал╕я Пеньковська.

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #25 за 22.06.2012 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=10412

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков