Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2687)
З потоку життя (5758)
Душі криниця (3246)
Українці мої... (1421)
Резонанс (1429)
Урок української (984)
"Білі плями" історії (1619)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (258)
Ми єсть народ? (235)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (125)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У МЗС РОЗПОВ╤ЛИ, КОЛИ УКРА╥НА П╤ДРАХУ╢ ЗАВДАН╤ РОС╤╢Ю ЗБИТКИ ЗА ОКУПАЦ╤Ю КРИМУ
У МЗС оч╕кують остаточного р╕шення м╕жнародного трибуналу щодо порушення Рос╕╓ю Конвенц╕╖ ООН з...


ГЛАВА ДЕРЖАВИ: КРИМ – ЛАКМУСОВЕ ПИТАННЯ ДЛЯ КОЖНОГО УКРА╥НСЬКОГО ГРОМАДЯНИНА, ДЛЯ КОЖНОГО ПОЛ╤ТИКА СВ╤ТУ, НА ЯКЕ В╤Н СОБ╤ МА╢ В╤ДПОВ╤СТИ
Президент Петро Порошенко взяв участь у судовому зас╕данн╕ ╕з розгляду крим╕нального провадження...


ШУШКЕВИЧ: РОС╤Я ╤З 20-ма М╤ЛЬЙОНАМИ ЖЕБРАК╤В НЕ МОЖЕ СТАТИ ВЕЛИКОЮ ДЕРЖАВОЮ
Головною помилкою Пут╕на стало захоплення Криму. Це був «хул╕ганський вчинок», не...


Н╤ АРМ╤Я, Н╤ ПОЛ╤ТИКИ В КРИМУ НЕ ВИХОВУВАЛИСЯ В АСПЕКТ╤ ТОГО, ЩО УКРА╥НА – ╥ХНЯ ДЕРЖАВА…
Нав╕ть якби кримським в╕йськовим над╕йшов наказ ╕з Ки╓ва в╕дбивати наступ рос╕ян, то його все...


ДЕРЖКОМТЕЛЕРАД╤О НЕ ДАВ ДОЗВОЛУ НА ВВЕЗЕННЯ АНТИУКРА╥НСЬКИХ КНИГ З ТЕРИТОР╤╥ ДЕРЖАВИ-АГРЕСОРА
Наказ про в╕дмову видано на п╕дстав╕ р╕шення експертно╖ ради Держкомтелерад╕о з питань анал╕зу...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 23.11.2012 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#47 за 23.11.2012
Нова Верховна Рада ма╓ з╕братися не п╕зн╕ше 14 грудня

Верховна Рада нового скликання сво╓ перше установче зас╕дання повинна провести не п╕зн╕ше 14 грудня. Про це заявив сп╕кер парламенту Володимир Литвин на погоджувальн╕й рад╕.
В. Литвин нагадав, що в╕дпов╕дно до закону новообраним народним депутатам да╓ться 20 дн╕в на те, щоб вони визначилися, чи будуть вони працювати у Верховн╕й Рад╕ або ж залишаться на сво╖х нин╕шн╕х посадах.
За словами сп╕кера, п╕сля цього 20 дн╕в да╓ться на те, щоб парламент п╕дготувався до установчого зас╕дання. «П╕сля цього Верховна Рада ма╓ право провести перше установче зас╕дання не п╕зн╕ше 14 грудня», — розпов╕в В. Литвин.
За словами сп╕кера, вс╕м фракц╕ям, у тому числ╕ тим, яких нема╓ у Рад╕ нин╕шнього скликання, направлено лист за п╕дписом кер╕вника апарату ВР, де визначено к╕льк╕сть народних депутат╕в для участ╕ у робоч╕й п╕дготовч╕й груп╕ для опрацювання питань, пов’язаних з початком та орган╕зац╕╓ю роботи парламенту нового скликання.
В. Литвин також зазначив, що депутатам необх╕дно визначитися з днем останнього зас╕дання парламенту шостого скликання ╕ тим, коли народн╕ депутати сфотографуються на пам’ять. «Подяку╓мо одне одному ╕ сфотографу╓мось на пам’ять», — зазначив сп╕кер.
* * *
М╕н╕стр осв╕ти ╕ науки, молод╕ та спорту Укра╖ни Дмитро Табачник написав заяву про в╕дставку в зв’язку з обранням народним депутатом. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це в╕н заявив на бриф╕нгу.
На запитання журнал╕ст╕в, чи працюватиме в╕н у парламент╕ або в уряд╕, ╕ чи подав в╕н документи до Центрально╖ виборчо╖ ком╕с╕╖ на ре╓страц╕ю його народним депутатом, Д. Табачник сказав: «В╕дпов╕дно до чинного законодавства у визначен╕ законом терм╕ни. Поки що чекатиму р╕шення Президента».
Як пов╕домлялося, за даними ZN.UA, Прем’╓р-м╕н╕стр Укра╖ни Микола Азаров представив Президентов╕ Укра╖ни В╕ктору Януковичу подання про зв╕льнення м╕н╕стр╕в, яких було обрано народними депутатами на парламентських виборах 28 жовтня. Зг╕дно з поданням члени уряду продовжать виконувати сво╖ обов’язки, поки Глава держави не вир╕шить ╖хню подальшу долю.
У поданому В. Януковичу списку, окр╕м М. Азарова (№ 1 у виборчому списку Парт╕╖ рег╕он╕в), також в╕це-прем’╓р-м╕н╕стр — м╕н╕стр соц╕ально╖ пол╕тики Серг╕й Т╕г╕пко (№ 3 у списку ПР), в╕це-прем’╓р-м╕н╕стр — м╕н╕стр ╕нфраструктури Борис Колесников (№ 8 у списку ПР), м╕н╕стр осв╕ти ╕ науки, молод╕ та спорту Дмитро Табачник (№ 11 у списку ПР), м╕н╕стр юстиц╕╖ Олександр Лавринович (№ 12 у списку ПР), м╕н╕стр рег╕онального розвитку, буд╕вництва ╕ житлово-комунального господарства Анатол╕й Близнюк (№ 15 у списку ПР).
За даними газети, В. Янукович ма╓ нам╕р провести зустр╕ч╕ з м╕н╕страми, яких було обрано депутатами, щоб визначити подальше м╕сце ╖хньо╖ роботи – у виконавч╕й влад╕ чи в законодавч╕й.
Для того, щоб скласти присягу народного депутата, м╕н╕стри повинн╕ залишити сво╖ посади в Каб╕нет╕ М╕н╕стр╕в, надавши до ЦВК до 3 грудня в╕дпов╕дн╕ документи.
* * *
Переговори Парт╕╖ рег╕он╕в з мажоритарниками про створення парламентсько╖ б╕льшост╕ у наступному скликанн╕ Верховно╖ Ради йдуть непросто, оск╕льки серед них багато самост╕йних гравц╕в. Про це член парламентсько╖ фракц╕╖ ПР Олена Бондаренко заявила в еф╕р╕ рад╕о «Ера ФМ».
«Звичайно, зараз ми ведемо непрост╕ переговори. ╤ вони ускладнюються тим, що з’явилося дуже багато самост╕йних гравц╕в. Це т╕ люди, як╕ перемогли у мажоритарних перегонах. ╤ вони не зв’язан╕ жодними зобов’язаннями, програмними настановами парт╕╖, в╕д яко╖ вони висувалися. Природно, що з цими людьми переговори вести складн╕ше», — циту╓ депутата сайт Парт╕╖ рег╕он╕в.
Разом з тим, за словами Бондаренко, ПР однозначно не готова бачити серед сво╖х союзник╕в у Рад╕ ВО «Свобода». «Напевно, «Свобода» — це ╓диний виняток з нашого правила домовлятися з ус╕ма... Все, що вони пропонують, нагаду╓ б╕льшовицький тероризм», — заявила депутат, додавши, що ця пол╕тсила ма╓ абсолютно ╕нший погляд на розвиток демократичних норм у кра╖н╕.
* * *
Рос╕йська опозиц╕онерка Валер╕я Новодворська вважа╓, що проходження парт╕╖ «Свобода» в укра╖нський парламент стане необх╕дною ╕деолог╕чною противагою провладним ╕ л╕вим пол╕тичним силам.
«Зда╓ться, до укра╖нського народу д╕йшло, що йдеться про його суверен╕тет. Мене зовс╕м не ляка╓ «Свобода». Так, у них погана економ╕чна програма. Але н╕хто не вербуватиме з ╖хнього середовища м╕н╕стр╕в економ╕ки. Для цього ╓ пан Яценюк, у нього багато фах╕вц╕в, вони розберуться. Западенц╕ збер╕гають св╕й дух протесту. ╤ Олег Тягнибок з╕ сво╓ю парт╕╓ю — це те, що в╕д цього залишилося. Я бачила ╖хн╕ газети з тризубом на обкладинц╕. Це над╕йн╕ люди. ╥х не купиш. У них ╓ переконання, в Рад╕ вони не завадять. Це щеплення в╕д радянсько╖ зарази ╕ це подолання радянського минулого», — зазначила правозахисниця.
* * *
Майбутн╓ Всеукра╖нського об’╓днання «Свобода» залежить в╕д спроможност╕ його парламентських представник╕в довести здатн╕сть в╕дстоювати ╕нтереси ус╕╓╖ Укра╖ни – ╕ укра╖номовних, ╕ рос╕йськомовних громадян. На цьому наголосив Рад╕о «Свобода» член ╕н╕ц╕ативи «Перше грудня» письменник ╕ публ╕цист Юр╕й Щербак.
«ВО «Свобода» отримала серйозний виклик, потрапивши до парламенту. Тепер ця парт╕я ма╓ довести, що вона ╓ всеукра╖нською, що вона захища╓ не лише етн╕чн╕ чи мовн╕ ╕нтереси (хоча це дуже важливо), але й ╕нтереси соц╕альн╕. Це ╕нтереси ╕ укра╖номовних, ╕ рос╕йськомовних. Це ╕нтереси шахтар╕в, чорнобильц╕в, це ╕нтереси р╕зних соц╕альних верств з ус╕х рег╕он╕в Укра╖ни», – сказав Юр╕й Щербак.
За його словами, кер╕вництво ВО «Свобода» ма╓ бути готовим до провокац╕й антиукра╖нських сил й втримати сво╖х парт╕йц╕в в╕д прояв╕в ксенофоб╕╖. «Свобода» ма╓ д╕яти у рамках справжнього укра╖нського патр╕отизму», – наголосив член ╕н╕ц╕ативи «Перше грудня».

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 23.11.2012 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=11051

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков