Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ТРИВОЖНЕ В╤ДЛУННЯ ╤ЧН╤
...слово “збер╕галися” тут явно нев╕дпов╕дне. Адже тримали ╖х здеб╕льшого п╕д...


ПРАГНЕННЯ СПРАВЕДЛИВОСТ╤
там, де вбивають в╕ру у справедливий суд, рано чи п╕зно приходить суд Л╕нча.


ЕРОСТАМ╤Н ╤ ПЕРСПЕКТИВИ УКРА╥НСЬКО╥ ЗАЛ╤ЗНИЦ╤
Мо', пора вибиратися з то╖ багнюки, доки ще зовс╕м не п╕зно? Вибиратися та вказати нашим щурам ╖х...


ЯК "КРИМСЬКА СВ╤ТЛИЦЯ" ЦЬКУ╢ ГЕРО╥В ╤ ДИСКРЕДИТУ╢ УКРА╥НСЬКУ ПРЕСУ
18 вересня у виданн╕ Детектор Мед╕а було опубл╕коване ╕нтерв'ю пан╕ Олени Холоденко з в╕домими...


УКРА╥НА ПОКАЗУ╢ США, ЩО НЕ ХОЧЕ ЗАХИЩАТИ СВОЮ ТЕРИТОР╤Ю
"У Ки╓в╕ мають швидко визначитися з╕ стратег╕╓ю в Азовському мор╕"
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #4 за 25.01.2013 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#4 за 25.01.2013
ЯК «СВ╤ТЛИЦЮ» В АНТИСЕМ╤ТИЗМ «ВЗУВАЛИ»...

ВИПРОБУВАНО НА СОБ╤!

«М╕н╕стру культури Укра╖ни
М. А. КУЛИНЯКУ
16 листопада 2012 р.
№ 6-174/2083-2

Шановний Михайле Андр╕йовичу!
9 листопада 2012 р. у М╕жнародний день боротьби проти фашизму, расизму ╕ антисем╕тизму в Верховн╕й Рад╕ Укра╖ни в╕дбувся «круглий ст╕л» на тему: «Неофашизм в Укра╖н╕: м╕ф чи реальн╕сть». ╤н╕ц╕атором проведення «круглого столу» виступили «М╕жнародний антифашистський фронт», ╢врейський форум Укра╖ни, представники в╕йськового, наукового та ветеранського середовища.
П╕д час цього «круглого столу» до мене, як народного депутата Укра╖ни, публ╕чно звернувся у присутност╕ ЗМ╤ та учасник╕в «круглого столу» представник ╓врейсько╖ сп╕льноти в Укра╖н╕ з приводу того, що у Всеукра╖нськ╕й загальнопол╕тичн╕й ╕ л╕тературно-художн╕й газет╕ «Кримська св╕тлиця» № 45 за 9 листопада 2012 року (стор. 1) було опубл╕ковано статтю «Революц╕я чи переворот» (дода╓ться), в як╕й використано антисем╕тськ╕ та ксенофобськ╕ висловлювання («╓врейськ╕ гангстери» тощо), що обурили громадян Укра╖ни ╓врейсько╖ нац╕ональност╕ (авторськ╕ вид╕лення у лист╕ збережено — Ред.). Про даний випадок також було пов╕домлено м╕жнародному сп╕втовариству та, зокрема, Посольству держави ╤зра╖ль в Укра╖н╕. Також звертаю Вашу увагу на те, що редакц╕я газети «Кримська св╕тлиця» вже неодноразово допускала до друку ксенофобськ╕ матер╕али, що розпалюють м╕жнац╕ональну ворожнечу.
Зазначена публ╕кац╕я також п╕дпада╓ п╕д санкц╕ю статт╕ 161 Крим╕нального Кодексу Укра╖ни щодо порушення р╕вноправност╕ громадян залежно в╕д ╖хньо╖ расово╖, нац╕онально╖ належност╕ або рел╕г╕йних переконань:
«Умисн╕ д╕╖, спрямован╕ на розпалювання нац╕онально╖, расово╖ чи рел╕г╕йно╖ ворожнеч╕ та ненавист╕, на приниження нац╕онально╖ чест╕ та г╕дност╕, або образа почутт╕в громадян у зв’язку з ╖хн╕ми рел╕г╕йними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих прив╕ле╖в громадян за ознаками раси, кольору шк╕ри, пол╕тичних, рел╕г╕йних та ╕нших переконань, стат╕, етн╕чного та соц╕ального походження, майнового стану, м╕сця проживання, за мовними або ╕ншими ознаками,
— караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних м╕н╕мум╕в доход╕в громадян або виправними роботами на строк до двох рок╕в, або обмеженням вол╕ на строк до п’яти рок╕в, з позбавленням права об╕ймати певн╕ посади чи займатися певною д╕яльн╕стю на строк до трьох рок╕в або без такого».
2. Т╕ сам╕ д╕╖, по╓днан╕ з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинен╕ службовою особою, — караються виправними роботами строком до двох рок╕в або позбавленням вол╕ строком до п’яти рок╕в.
Також звертаю Вашу увагу на те, що газета «Кримська св╕тлиця» заснована М╕н╕стерством культури ╕ туризму Укра╖ни, що у даному випадку кида╓ т╕нь на усю систему державного управл╕ння Укра╖ни, шкодить ╕м╕джу нашо╖ держави за кордоном.
У зв’язку з цим, прошу Вас зв╕льнити В╕ктора Качулу з посади головного редактора газети «Кримська св╕тлиця» за допущен╕ неодноразов╕ публ╕кац╕╖, спрямован╕ на розпалювання нац╕онально╖, расово╖ чи рел╕г╕йно╖ ворожнеч╕ та ненавист╕, на приниження чест╕ та г╕дност╕ людини.
Про прийняте р╕шення прошу по╕нформувати мене в законом установлений строк.
Додаток: на 3-х арк.

З повагою,
народний депутат Укра╖ни
В. В. КОЛЕСН╤ЧЕНКО»

В╤Д РЕДАКЦ╤╥.
Ось такий «подарунок» отримала «Кримська св╕тлиця» напередодн╕ свого 20-р╕ччя! Зрозум╕ло, що цей документ — це т╕льки вершечок прихованого «айсберга нам╕р╕в», що раптом, як у трагед╕╖ з «Титан╕ком», вигулькнув перед нашим газетним «човником». «Св╕тлиця» — ╕ ненависть?! ворожнеча?! розпалювання?! Чому раптом, зв╕дки, нав╕що ╕ що ж воно було дал╕ — читайте в наступних номерах «КС».

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #4 за 25.01.2013 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=11335

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков