Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВЕСЕЛКА
В╕рш╕ нашого дитинства


Р╤ДНА МОВА
З дитинства мо╖ батьки навчали мене любити свою Батьк╕вщину з кв╕тучими садами, безмежними...


В╤РШ╤ НАШОГО ДИТИНСТВА. ╤ван ДРАЧ
Перша зб╕рка поез╕й ╤вана Драча «Соняшник» побачила св╕т 1962 року.


«У КОЖНО╥ ФЕ╥ БУВАЮТЬ ПРИ╢МН╤ МОМЕНТИ...»
В гостях "Джерельця" ╕з сво╖ми поез╕ями Наталка ЯРЕМА, Наталя МАЗУР ╕ Ксенислава КРАПКА


НАЙКРАЩ╤ УКРА╥НСЬК╤ МУЛЬТФ╤ЛЬМИ ВС╤Х ЧАС╤В
6 кв╕тня св╕т в╕дзначив День мультф╕льм╕в. Це свято було засноване 2002 року М╕жнародною...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 01.11.2013 > Тема ""Джерельце""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#44 за 01.11.2013
МИ — Д╤ТИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ!

«╢ таке тверде правило: встав вранц╕, умився, прив╕в себе в порядок — ╕ в╕дразу ж приведи в порядок свою планету» — ц╕ слова Антуана де Сент-Екзюпер╕ стали лейтмотивом орган╕зованого б╕бл╕отекою-ф╕л╕╓ю № 4 ╕м. М. М. Коцюбинського Централ╕зовано╖ б╕бл╕отечно╖ системи для дорослих м. С╕мферополя в партнерств╕ з С╕мферопольським товариством любител╕в астроном╕╖, астроном╕чною обсерватор╕╓ю МАН для учн╕в 4-Б класу г╕мназ╕╖ № 9 (викладач ╤рина Том╕лова) ЕКО-КРА╢ЗНАВЧОГО КАЛЕЙДОСКОПА «МИ — Д╤ТИ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ». У програм╕ заходу: еко-л╕тературна ода «Земля — наш сп╕льний д╕м», театрал╕зована вистава «Богатир╕ на захист╕ еколог╕╖», еко-в╕кторина «Знавц╕ природи», книжкова викладка «Ц╕кава еколог╕я».
Сучасн╕ школяр╕ люблять дивитися мультф╕льми, художн╕ ф╕льми, головною темою яких ╓ космос. Все нев╕доме ╕ незрозум╕ле розбурху╓ дитячу фантаз╕ю. Планета Земля — ╓диний д╕м людства в безмежних просторах Всесв╕ту. Земля — дивовижна ╕ ун╕кальна планета, багато загадок яко╖ не розкрит╕ ╕ не розгадан╕. Все, що ╓ прекрасного навколо нас, — гори, зелен╕ парки, л╕си ╕ сади, р╕чки ╕ моря, все це — наша р╕дна планета Земля!
З раннього в╕ку люди намагаються п╕знати навколишн╕й св╕т, який повний загадок ╕ та╓мниць. У фонд╕ б╕бл╕отеки ╕м. Коцюбинського ╓ чудов╕ енциклопед╕╖, ╕люстрован╕ журнали, художн╕ та науково-популярн╕ твори, написан╕ в захоплююч╕й ╕ доступн╕й форм╕, як╕ допоможуть не т╕льки розширити кругоз╕р учн╕в, але ╕ навчать ╖х дбайливо ╕ з любов’ю ставитися до нашого сп╕льного Дому — планети Земля. Зав╕дувач б╕бл╕отеки ╤рина Рейдер прочитала учням в╕рш╕ про Землю, а також представила еко-викладку «Ц╕кава еколог╕я», ознайомивши з книгами з фонду б╕бл╕отеки. Д╕ти теж п╕дготували в╕рш╕ про улюблену планету.
Сам╕ учн╕ п╕дготували ╕ представили гостям ╕ однокласникам театрал╕зовану виставу «Богатир╕ на захист╕ еколог╕╖». Еко-в╕кторина «Знавц╕ природи», проведена для учн╕в б╕бл╕отекарем 1 категор╕╖ Тетяною Соколовою, присвячувалася тим, хто живе на планет╕ Земля разом з людиною — представникам неповторного ╕ р╕зноман╕тного тваринного св╕ту — птахам, зв╕рам, рибам, комахам.
Разом з Галиною Григор╕вною Шевченко, зав╕дувачем юнацько╖ обсерватор╕╖ МАН «Шукач», та Натал╕╓ю Володимир╕вною Першиною, кер╕вником гуртка косм╕чного живопису, хлопц╕ та д╕вчата зд╕йснили захоплюючу подорож до з╕рок. З розпов╕д╕ Галини Григор╕вни вони д╕зналися чимало ц╕кавого про нашу планету Земля та ╖╖ м╕сце в Сонячн╕й систем╕. Натал╕я Володимир╕вна розкрила багато чого з того, що зда╓ться звичним ╕ буденним, пробудивши у юних землян ╕нтерес до одн╕╓╖ з найб╕льш захоплюючих наук — астроном╕╖. Представники обсерватор╕╖ принесли з собою осколок справжнього метеорита, а також показали д╕тям камен╕ з числа корисних копалин Криму, викликавши щире захоплення. Завершився зах╕д музичним номером учн╕в «Ми улюблену планету ображати не дамо!».

╤рина РЕЙДЕР,
зав╕дувачка б╕бл╕отеки-ф╕л╕╖ № 4 ╕м. М. М. Коцюбинського

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 01.11.2013 > Тема ""Джерельце""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12492

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков