Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У РОС╤╥ В╤ДХИЛИЛИ СКАРГУ SIEMENS ЩОДО ЙОГО ТУРБ╤Н У КРИМУ
Верховний суд РФ в╕дмовився розглядати касац╕ю н╕мецького концерну Siemens ╕ його доч╕рньо╖...


У ЕСТОН╤╥ ВИСУНУЛИ П╤ДОЗРИ П'ЯТИ ТУРФ╤РМАМ ЗА ПРОДАЖ ПУТ╤ВОК ДО КРИМУ
Естонськ╕ турф╕рми роками продавали пут╕вки до Криму, ╕гноруючи ╓вропейський закон.


ТРАГЕД╤Я В КЕРЧ╤: ПОВНУ В╤ДПОВ╤ДАЛЬН╤СТЬ НЕСУТЬ ОКУПАНТИ
17 жовтня учень Керченського пол╕техн╕чного коледжу Владислав Росляков влаштував вибух ╕ в╕дкрив...


П╤СЛЯ ТАКИХ «ГЕРО╥В РОС╤╥» - ЧАС В╤ДМОВИТИСЯ В╤Д ЗВАННЯ «ГЕРОЙ УКРА╥НИ»
Це не лише принизлива для кра╖ни калька, серед наявних Геро╖в Укра╖ни ╓ не лише Геро╖ Небесно╖...


«СПРАВЖН╤Й ТЕРАКТ. ЯК ЦЕ НАЛЕЖИТЬ. ЯК В БЕСЛАН╤»
Жахлив╕ под╕╖, що в╕дбулися два дн╕ тому в Керч╕, сколихнули не лише Крим. Болем в╕ддалися вони й...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #46 за 15.11.2013 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#46 за 15.11.2013
БУДЕМО СОЛДАТАМИ!

5 листопада двер╕ загону рад╕оелектронно╖ боротьби Центру оперативного (бойового) забезпечення нац╕онального в╕йськового флоту гостинно в╕дчинилися для учн╕в одн╕╓╖ з с╕мферопольських шк╕л. Тридцять п╕дл╕тк╕в на чол╕ з класним кер╕вником Галиною В’язовик вперше зав╕тали у гост╕ до в╕йськових моряк╕в.
РЕБ╕вц╕ влаштували сво╖м гостям справжн╕й ╕нформац╕йний драйв, коли за в╕дносно короткий пром╕жок часу школяр╕ побачили безл╕ч елемент╕в повсякденно╖ житт╓д╕яльност╕ в╕йськового колективу.
Тут були й заняття з захисту в╕д збро╖ масового ураження, за переб╕гом яких учн╕ не т╕льки спостер╕гали, а й взяли у них активну участь, прим╕ряючи на себе загальнов╕йськовий захисний комплект та протигаз. Затамувавши подих, п╕дл╕тки спостер╕гали за вправними д╕ями в╕йськових моряк╕в п╕д час занять з╕ стройово╖ та ф╕зично╖ п╕дготовок. А на тактичному пол╕ частини уваз╕ гостей були представлен╕ основн╕ зразки в╕йськово╖ техн╕ки, що перебува╓ на озбро╓нн╕ у загон╕.
Хлопц╕в неможливо було в╕двол╕кти в╕д апаратних станц╕й перешкод пов╕тряних ц╕лей та високоточно╖ збро╖, вони уважно розглядали обладнання станц╕╖ рад╕оконтролю та розв╕дки, ╕ нав╕ть виконували певний алгоритм д╕й за операторським пультом. Враження у гостей були надзвичайн╕. Ще б пак, така ун╕кальна можлив╕сть в╕дчути себе у рол╕ оператора потужно╖ бойово╖ техн╕ки, вслухаючись через навушники у хаос звук╕в, що несе рад╕оеф╕р та впливати на нього.
Згодом д╕╓в╕сть роботи малогабаритних передавач╕в перешкод ус╕ присутн╕ мали можлив╕сть перев╕рити на власних гаджетах, оск╕льки п╕сля запуску ц╕╓╖ апаратури у вс╕х присутн╕х «зник» моб╕льний зв’язок. За словами заступника командира загону з роботи ╕з особовим складом кап╕тана Олександра Морозовського, який проводив екскурс╕ю для школяр╕в, саме ц╕ станц╕╖ забезпечували безпеку проведення футбольних змагань в ход╕ ╢вро-2012 на стад╕он╕ «Донбас-арена» у Донецьку.
Також дванадцятир╕чн╕ хлопц╕ та д╕вчата побували у клас╕ п╕дготовки оператор╕в та спробували сво╖ сили п╕д час виконання норматив╕в з╕ збирання-розбирання автомата АК-74.
Командир загону майор Юр╕й Савченко переконаний в д╕╓вост╕ таких заход╕в, адже свого часу, у десятир╕чному в╕ц╕, в╕н вперше побував у в╕йськовому п╕дрозд╕л╕ ╕ саме тод╕ прийняв р╕шення пов’язати свою долю з в╕йськом.
— Саме той в╕зит у гост╕ до в╕йськових в╕д╕грав вир╕шальну роль у мо╓му вибор╕ профес╕йного зростання, — говорить оф╕цер, припускаючись думки, що серед сьогодн╕шн╕х гостей частини стоять майбутн╕ в╕йськов╕.
В ход╕ в╕двертого та неупередженого сп╕лкування моряки розпов╕дали учням про переваги в╕йськово╖ служби. На ╖хню думку, св╕дченням зростання поваги до профес╕╖ в╕йськового ╓ той факт, що на сьогодн╕ в частин╕ нема╓ жодного в╕йськовослужбовця строково╖ служби, а процент укомплектованост╕ п╕дрозд╕лу «контрактниками» перевищу╓ 90%.
Наприк╕нц╕ екскурс╕╖ юн╕ в╕дв╕дувач╕ в╕дв╕дали матроський камбуз, де скуштували справжню арм╕йську кашу, та сповнен╕ незабутн╕х вражень дякували в╕йськовим морякам за гарно та зм╕стовно проведений час.
Свою думку висловив учень 6-Б класу ЗОШ № 29 Андр╕й Буковський: «Сьогодн╕ я, побувавши в гостях у в╕йськових моряк╕в, вкотре переконався, що служба в арм╕╖ — це м╕й виб╕р ╕ мо╓ майбутн╓». П╕дл╕тку сподобалась екскурс╕я, незабутн╓ враження на нього справила можлив╕сть виконати вправи з╕ збро╓ю, а також демонстрац╕я роботи станц╕й перешкод.
Класний кер╕вник Галина В’язовик в╕дзначила, що ця зустр╕ч ╓ складовою частиною в систем╕ в╕йськово-патр╕отичного виховання п╕дл╕тк╕в та молод╕, ╕ коли йдеться про виховання у д╕тей патр╕отизму та любов╕ до Батьк╕вщини, то так╕ заходи — найефективн╕ш╕.

Владислав СЕЛЕЗНЬОВ,
П╕дполковник

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #46 за 15.11.2013 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12559

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков