Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2710)
З потоку життя (5783)
Душі криниця (3257)
Українці мої... (1423)
Резонанс (1432)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1620)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (258)
Ми єсть народ? (235)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (125)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЧИ САМОГУБЦ╤ РОС╤ЯНИ?
Рос╕я «стр╕мко летить у чорну д╕рку». ╥╖ самогубство – тихе, без’ядерне,...


УРЯД КАНАДИ НАДАВ $1,45 М╤ЛЬЙОНА ОСВ╤ТНЬОМУ ПРОЕКТУ ПРО ГОЛОДОМОР
Проект, заснований у 2015 роц╕ Канадсько-укра╖нською фундац╕╓ю за ф╕нансового сприяння уряду...


УКРА╥НСЬКИМ ЗБ╤РНИМ ЗАБОРОНИЛИ БРАТИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ В РОС╤╥
Про це м╕н╕стр молод╕ та спорту Жданов пов╕домив у Facebook, оприлюднивши фото документа.


РОС╤ЙСЬКА ОПОЗИЦ╤Я ПРЕДСТАВИЛА ДОПОВ╤ДЬ "ПУТ╤Н. П╤ДСУМКИ. 2018"
Автори допов╕д╕ заявляють, що за останн╕ 18 рок╕в Рос╕я опинилася в стан╕ глибоко╖ кризи, а...


«КРИМ - ЦЕ УКРА╥НА»: ДЕРЖДЕП НАГАДАВ ПУТ╤НУ, КОМУ НАЛЕЖИТЬ П╤ВОСТР╤В
президент Пут╕н знову п╕дтвердив помилков╕ претенз╕╖ Рос╕╖ на укра╖нську територ╕ю
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 17.01.2014 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#3 за 17.01.2014
СОЛ╤ДАРН╤СТЬ З УКРА╥НСЬКИМ НАРОДОМ

Сенат США затвердив резолюц╕ю щодо Укра╖ни, в як╕й висловив сол╕дарн╕сть з укра╖нським народом та засудив насильство проти мирних демонстрант╕в. Текст прийнятого документа розм╕щено на оф╕ц╕йному сайт╕ Конгресу США.
«Сенат залиша╓ться з народом Укра╖ни ╕ п╕дтриму╓ його суверенне право визначати незалежне ╕ демократичне майбутн╓ для сво╓╖ кра╖ни», — йдеться у документ╕.
У резолюц╕╖ засуджу╓ться застосування насильства проти мирних демонстрант╕в 30 листопада, 1 грудня ╕ 11 грудня 2013 року. У цьому зв’язку Сенат закликав притягнути до в╕дпов╕дальност╕ вс╕х винних, а затриманих мирних демонстрант╕в негайно зв╕льнити.
У зверненн╕ до вс╕х пол╕тичних парт╕й Сенат закликав «утриматися в╕д розпалювання ненавист╕ або д╕й антисем╕тського чи ╕ншого характеру, як╕ т╕льки розд╕лятимуть укра╖нський народ, коли в╕н ма╓ бути об’╓днаним».
* * *
М╕н╕стерство закордонних справ розц╕ню╓ ухвалення Сенатом США резолюц╕╖ щодо Укра╖ни як вияв п╕дтримки ╓вропейського вибору та демократичного розвитку нашо╖ держави. Про це йдеться у коментар╕ зовн╕шньопол╕тичного в╕домства.
«У МЗС Укра╖ни розц╕нюють прийняття зазначено╖ резолюц╕╖ як вияв п╕дтримки ╓вропейського вибору нашо╖ держави та ╖╖ демократичного розвитку. Уряд Укра╖ни залиша╓ться в╕дданим стратег╕чному курсу на ╓вропейську ╕нтеграц╕ю та продовження демократичних реформ», — йдеться у коментар╕.
Зазнача╓ться також, що заклик верхньо╖ палати Конгресу США до вс╕х стор╕н пол╕тичного процесу в Укра╖н╕ утримуватись в╕д застосування сили та п╕дтримувати д╕алог нац╕онального примирення повн╕стю в╕дпов╕да╓ п╕дходам укра╖нського уряду.
«Саме до такого д╕алогу з метою забезпечення стаб╕льност╕ в держав╕ заклика╓ Президент Укра╖ни В╕ктор Федорович Янукович, який засудив застосування сили як з боку правоохоронних орган╕в, так ╕ окремих учасник╕в акц╕й протесту», — наголошують у в╕домств╕.
Кр╕м того, у МЗС наголошують на налаштованост╕ укра╖нсько╖ сторони продовжувати розвивати конструктивн╕ та вза╓мовиг╕дн╕ в╕дносини з╕ Сполученими Штатами. «Ми готов╕ вести в╕дкритий д╕алог в атмосфер╕ вза╓морозум╕ння, в тому числ╕ з питань ╓вропейсько╖ ╕нтеграц╕╖», — йдеться в оф╕ц╕йному коментар╕ м╕н╕стерства.
* * *
Л╕дери опозиц╕╖ 13 с╕чня залишили Погоджувальну раду, оголосивши вимоги Майдану до Верховно╖ Ради. Л╕дери фракц╕й «УДАР» В╕тал╕й Кличко та «Свобода» Олег Тягнибок оприлюднили вимоги про в╕дставку м╕н╕стра внутр╕шн╕х справ Укра╖ни В╕тал╕я Захарченка, припинення пол╕тичних репрес╕й проти учасник╕в ╢вромайдан╕в ╕ про заслуховування ╕нформац╕╖ генерального прокурора В╕ктора Пшонки у парламент╕, переда╓ УН╤АН.
Л╕дера фракц╕╖ «Батьк╕вщина» Арсен╕я Яценюка не було на зас╕данн╕ Погоджувально╖ ради. В╕д ц╕╓╖ фракц╕╖ виступав народний депутат Андр╕й ╤ванчук. О. Тягнибок наголосив, що сьогодн╕ в Укра╖н╕ криза не парламентська, а пол╕тична. За його словами, необх╕дно шукати шляхи розв’язання проблем, оск╕льки ситуац╕я буде загострюватися ╕ це загрожу╓ незалежност╕ Укра╖ни. В. Кличко наполяга╓, що Президент Укра╖ни В╕ктор Янукович ма╓ негайно в╕дправити у в╕дставку м╕н╕стра МВС В╕тал╕я Захарченка та розформувати спецп╕дрозд╕л МВС «Беркут».

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 17.01.2014 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12777

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков