Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВЕСЕЛКА
В╕рш╕ нашого дитинства


Р╤ДНА МОВА
З дитинства мо╖ батьки навчали мене любити свою Батьк╕вщину з кв╕тучими садами, безмежними...


В╤РШ╤ НАШОГО ДИТИНСТВА. ╤ван ДРАЧ
Перша зб╕рка поез╕й ╤вана Драча «Соняшник» побачила св╕т 1962 року.


«У КОЖНО╥ ФЕ╥ БУВАЮТЬ ПРИ╢МН╤ МОМЕНТИ...»
В гостях "Джерельця" ╕з сво╖ми поез╕ями Наталка ЯРЕМА, Наталя МАЗУР ╕ Ксенислава КРАПКА


НАЙКРАЩ╤ УКРА╥НСЬК╤ МУЛЬТФ╤ЛЬМИ ВС╤Х ЧАС╤В
6 кв╕тня св╕т в╕дзначив День мультф╕льм╕в. Це свято було засноване 2002 року М╕жнародною...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 17.01.2014 > Тема ""Джерельце""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#3 за 17.01.2014
ЯК «СВ╤ТАНОК» ЗВ╤ТУВАВ ╤ СВЯТКУВАВ

Вже стало доброю традиц╕╓ю для студ╕йц╕в зразково╖ театрально╖ студ╕╖ «Св╕танок» КРЦДЮТ наприк╕нц╕ року зв╕тувати за пророблену за р╕к роботу перед сво╖ми р╕дними. ╤ цей творчий зв╕т припада╓ на День святого Миколая. В Укра╖н╕ День святого Миколая здавна був значним ╕ веселим святом. У р╕зних м╕сцях микола╖вськ╕ гуляння мали р╕зноман╕тн╕ назви й особливост╕ — це й обх╕д двор╕в, микола╖вськ╕ колядки ╕ микола╖вськ╕ скрипники, тобто змагання музик. А в студ╕╖ «Св╕танок» традиц╕йним стало л╕тературно-театрально-музичне д╕йство «Зустр╕нем разом з Микола╓м Р╕здво».
Перед початком театрального д╕йства кер╕вник зразково╖ театрально╖ студ╕╖ «Св╕танок» заслужений прац╕вник культури Укра╖ни Алла Володимир╕вна Петрова прив╕тала присутн╕х батьк╕в ╕ д╕тей з Новим 2014 роком, а також ╕з святом святого Миколая, який в╕дв╕ду╓ кожну родину, не обмина╓ жодно╖ дитини. Адже з давн╕х-давен вважа╓ться, що д╕тям, як╕ гарно поводили себе протягом року, Миколай п╕дклада╓ п╕д подушку подарунок та солодощ╕, а хто не дуже добре — р╕зочку.
Юн╕ студ╕йц╕ старанно готувались до свята, а допомагали ╖м ╖хн╕ батьки, мами та бабус╕, як╕ приготували для виступу чудов╕-пречудов╕ театральн╕ костюми.
За традиц╕╓ю першими виступали студ╕йц╕ молодшо╖ групи. Святкове д╕йство розпочала Зимова королева, прив╕тавши присутн╕х з Новим роком, а Р╕здвян╕ з╕роньки нагадали, що за Микола╓м наступа╓ Р╕здво. Зазвучала святкова музика, ╕ зустр╕чати Миколая повиб╕гали зайчата ╕ б╕лочки, сн╕жинки та з╕рочки. Дочекались малюки святого Миколая, який прив╕тав присутн╕х та побажав гарних усп╕х╕в у Новому роц╕, а малюкам подякував за гарне свято.
Учн╕ середньо╖ групи студ╕╖ «Св╕танок» п╕дготували виставу «Д╕ти — за чисте м╕сто». До реч╕, дуже повчальною виявилась ╕стор╕я, в як╕й д╕йовими особами стали викинут╕ пакети, жуйки та обгортки в╕д цукерок. Глядач╕ н╕би потрапили в м╕сто-см╕тник. Боротьба за чисте м╕сто велась запекла, «см╕ття» н╕як не хот╕ло покидати наш╕ вулиц╕ та, як завжди бува╓ в казц╕, добро перемага╓ зло. Та чи це лише казка? Погляньте на наш╕ вулиц╕ ╕ швидше вим╕тайте «зло» з нашого м╕ста, з нашо╖ кра╖ни!
Святий Миколай подякував студ╕йцям за чудове свято, кожен отримав в╕д нього подарунок, а р╕зочки так ╕ залишились у неслухняного Антипка. Святий Миколай побажав «св╕танк╕вцям» добре вчитися, поважати старших, берегти р╕дну землю, добре в╕дсвяткувати Р╕здво ╕ п╕сля кан╕кул приступити до навчання, щоб наступного року знову радувати сво╖ми досягненнями батьк╕в, учител╕в ╕ всю р╕дну Укра╖ну.

Олександр ПОЛЬЧЕНКО

АНОНС! До 200-р╕ччя Т. Г. Шевченка! У нед╕лю, 19 с╕чня, о 17.45 див╕ться в авторськ╕й програм╕ Олександра Польченка «Р╕дна хата» на ДТРК «Крим» виставу за поемою Тараса Шевченка «В╕дьма» у виконанн╕ юних актор╕в зразково╖ театрально╖ студ╕╖ «Св╕танок» Кримського республ╕канського центру дитячо╖ та юнацько╖ творчост╕ (кер╕вник — Алла Петрова).

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 17.01.2014 > Тема ""Джерельце""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12784

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков