Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ВЕСЕЛКА
В╕рш╕ нашого дитинства


Р╤ДНА МОВА
З дитинства мо╖ батьки навчали мене любити свою Батьк╕вщину з кв╕тучими садами, безмежними...


В╤РШ╤ НАШОГО ДИТИНСТВА. ╤ван ДРАЧ
Перша зб╕рка поез╕й ╤вана Драча «Соняшник» побачила св╕т 1962 року.


«У КОЖНО╥ ФЕ╥ БУВАЮТЬ ПРИ╢МН╤ МОМЕНТИ...»
В гостях "Джерельця" ╕з сво╖ми поез╕ями Наталка ЯРЕМА, Наталя МАЗУР ╕ Ксенислава КРАПКА


НАЙКРАЩ╤ УКРА╥НСЬК╤ МУЛЬТФ╤ЛЬМИ ВС╤Х ЧАС╤В
6 кв╕тня св╕т в╕дзначив День мультф╕льм╕в. Це свято було засноване 2002 року М╕жнародною...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 17.01.2014 > Тема ""Джерельце""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#3 за 17.01.2014
НАТХНЕННЯ ╤ ЛЮБОВ ДО Р╤ДНО╥ ЗЕМЛ╤

Творчий конкурс «Майбутн╓ мо╓ ╕ мо╓╖ кра╖ни», орган╕зований у рамках проекту «Школа молодого журнал╕ста УКР╤НФОРМу», завершився. В╕н став яскравим св╕дченням того, що попри будь-як╕ обставини укра╖нська молодь впевнено дивиться у майбутн╓ та не в╕докремлю╓ власну долю в╕д дол╕ сво╓╖ Батьк╕вщини. Про це за п╕дсумками конкур-су заявив член жур╕, головний редактор м╕жнародно╖ редакц╕╖ УКР╤НФОРМу Дмитро Шкурко.
«Другий етап нашого Всеукра╖нського конкурсу при╓мно здивував ус╕х член╕в жур╕. Укра╖нськ╕ школяр╕ буквально засипали нас роботами, що надзвичайно при╓мно. Кожен з 829 твор╕в ╓ ун╕кальним, в╕н в╕добража╓ настр╕й молодих людей, в╕ру у добре майбутн╓ для р╕дно╖ земл╕ ╕ бажання юних автор╕в докласти власних зусиль у побудову сучасно╖ демократично╖, в╕льно╖ та кв╕тучо╖ Укра╖ни», — сказав Дмитро Шкурко.
За п╕дсумками зас╕дання жур╕ конкурсу були визначен╕ переможц╕ та прийнято р╕шення про нагородження автор╕в трьох найкращих л╕тературних роб╕т, як╕ дотримувалися вс╕х умов конкурсу та найб╕льш вдало розкрили тему. Отже, переможцями конкурсу стали так╕ автори: В╕ктор╕я Савцова (м. Запор╕жжя) пос╕ла перше м╕сце з роботою «VIKTORIA для Укра╖ни», Людмила Рудюк (м. Славута, Хмельницька обл.) — друге м╕сце, ╕ почесне трет╓ м╕сце за р╕шенням жур╕ отримала Яна Пономарьова (м. Остер, Черн╕г╕вська обл.).
Переможц╕ отримають ц╕нн╕ призи в╕д генерального спонсора конкурсу компан╕╖ «Ки╖встар» — сучасн╕ смартфони. Автори ще 20 роб╕т, як╕ були в╕дзначен╕ жур╕, отримають заохочувальн╕ призи та дипломи про участь у конкурс╕. Це роботи таких автор╕в: Оксани-╤ванни Мельник, Ал╕ни Вавринюк, Натал╕ Станько, Юл╕╖ Стояк, Лес╕ Ясн╕цько╖, Ал╕ни Науменко, Тетяни Псьоти, Костянтина Павленка, Юл╕╖ Валенти, Л╕л╕╖ Стрельб╕цько╖, ╤рини Максименко, Марк╕яна Скрипника, Катерини Уманець, Ассоль Антипово╖, Ал╕ни Алекс╓╓нко, Ал╕ни Кучук.
«Ми читали твори учасник╕в — ╕ ставало тепл╕ше на душ╕. Щиро вдячна д╕тям за те, що ╖хн╕ роботи нагадали нам, дорослим, про головн╕ житт╓в╕ ц╕нност╕ та про особисту причетн╕сть кожного з нас до усього, що в╕дбува╓ться навкруги», — розпов╕ла член жур╕ Уляна Стельмашова.
Нац╕ональне Укра╖нське ╕нформац╕йне агентство УКР╤НФОРМ висловлю╓ вдячн╕сть вс╕м учасникам конкурсу, кожному з юних автор╕в, як╕ виявили та застосували на практиц╕ власний творчий потенц╕ал, талант та небайдуж╕сть. Оск╕льки набутий п╕д час конкурсу досв╕д виявився винятково вдалим, у 2014 роц╕ УКР╤НФОРМ ма╓ нам╕р започаткувати новий творчий конкурс для укра╖нсько╖ молод╕. Нин╕ ╕н╕ц╕ативна група агентства працю╓ над визначенням теми такого конкурсу, яка була б ц╕кавою та близькою для укра╖нських д╕тей. Тож запрошу╓мо вс╕х бажаючих до обговорення теми майбутньо╖ розмови. Сво╖ пропозиц╕╖ надсилайте, будь ласка, на адресу: foreign@ukrinform.com.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 17.01.2014 > Тема ""Джерельце""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12795

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков