Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2710)
З потоку життя (5783)
Душі криниця (3257)
Українці мої... (1423)
Резонанс (1432)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1620)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (258)
Ми єсть народ? (235)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (125)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЧИ САМОГУБЦ╤ РОС╤ЯНИ?
Рос╕я «стр╕мко летить у чорну д╕рку». ╥╖ самогубство – тихе, без’ядерне,...


УРЯД КАНАДИ НАДАВ $1,45 М╤ЛЬЙОНА ОСВ╤ТНЬОМУ ПРОЕКТУ ПРО ГОЛОДОМОР
Проект, заснований у 2015 роц╕ Канадсько-укра╖нською фундац╕╓ю за ф╕нансового сприяння уряду...


УКРА╥НСЬКИМ ЗБ╤РНИМ ЗАБОРОНИЛИ БРАТИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ В РОС╤╥
Про це м╕н╕стр молод╕ та спорту Жданов пов╕домив у Facebook, оприлюднивши фото документа.


РОС╤ЙСЬКА ОПОЗИЦ╤Я ПРЕДСТАВИЛА ДОПОВ╤ДЬ "ПУТ╤Н. П╤ДСУМКИ. 2018"
Автори допов╕д╕ заявляють, що за останн╕ 18 рок╕в Рос╕я опинилася в стан╕ глибоко╖ кризи, а...


«КРИМ - ЦЕ УКРА╥НА»: ДЕРЖДЕП НАГАДАВ ПУТ╤НУ, КОМУ НАЛЕЖИТЬ П╤ВОСТР╤В
президент Пут╕н знову п╕дтвердив помилков╕ претенз╕╖ Рос╕╖ на укра╖нську територ╕ю
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #5 за 31.01.2014 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#5 за 31.01.2014
РЕВОЛЮЦ╤Я Г╤ДНОСТ╤ — ЯК ШАНС ПОВЕРНУТИ ВЛАД╤ ЛЮДСЬКЕ ОБЛИЧЧЯ

ПРОШУ СЛОВА!

Серйозн╕ зм╕ни в сусп╕льств╕ н╕коли не в╕дбуваються легко й безбол╕сно. Це твердження ╓ справедливим для вс╕х час╕в ╕ народ╕в. Нараз╕ ма╓мо змогу переконатися, що й наш час, ╕ ми жодним винятком не ╓. Зм╕ни т╕ ╓ явищем об’╓ктивним ╕ за великим рахунком не надто залежать в╕д нашо╖ вол╕. Не можемо ж ми, насправд╕, п╕днятися аж в таке захмар’я, аби уявити, що спроможн╕ контролювати той процес. Проте, схоже, дехто мислить саме так. Куца та думка так би й всохла в тих недалеких м╕зках, якби не живилася непогамовними ╕нтересами влади, п╕дпертими нашими ж гр╕шми, якими вона розпоряджа╓ться.
Власне, будь-яка влада намага╓ться консервувати сво╓ пан╕вне становище. Наша п╕шла в цьому якнайдал╕. З ус╕╓ю очевидн╕стю ми бачимо це в ц╕ дн╕. Отже, – самозбереження нав╕ть за рахунок кров╕. Не сво╓╖, зв╕сно ж. Таке засуджувалось у вс╕ часи. Ма╓мо усв╕домлювати при тому, що явля╓ собою «наша» влада. Ма╓ться на уваз╕ темне минуле деяких пров╕дних ос╕б ПР. Крим╕нальне минуле. Хтось може сказати, що те, що залишили за собою, вже не ма╓ значення. Але ж н╕! Все пережите нами, весь досв╕д, отриманий нами в житт╕, в жодному раз╕ не зника╓ безсл╕дно, натом╕сть наклада╓ в╕дбиток на наше сьогодення, р╕вно як ╕ на майбутн╓. Це повною м╕рою стосу╓ться не лише окремо╖ особистост╕, а й влади в ц╕лому. Тож минуле нашо╖ «ел╕ти» пророста╓ метастазами у сьогодення. Схоже, саме т╕ метастази обумовлюють демонстровану владою неадекватну повед╕нку. Коротко ╖╖ можна визначити як г╕пертрофовану нелюбов, презирство до свого народу, до його мови, звича╖в, потреб ╕ устремл╕нь. Не дивно, що й народ сприйма╓ владу з тими ж почуттями. Та ст╕на в╕дчуження, побудована св╕домо чи несв╕домо з обох бок╕в, виросла вже до неба.
Наймерзенн╕шим в ц╕й ситуац╕╖ ╓ вже неприкрита опора крим╕нально╖ влади на р╕зного роду люмпен╕в, використання на сво╓му боц╕ в сьогодн╕шньому протистоянн╕ з народом крим╕нал╕тету, притому влада нав╕ть не вважа╓ за потр╕бне приховувати те. Садистськ╕ знущання в╕йськовослужбовц╕в внутр╕шн╕х в╕йськ та незаконних спецп╕дрозд╕л╕в «Беркут» над беззбройними громадянами, як╕ п╕днялися проти свавол╕, безправ’я та безнад╕╖ не за статки, посади чи вигоди, а за можлив╕сть вибратися врешт╕-решт з то╖ брудно╖, смердючо╖ ями, куди допровадила нас «наша» влада за останн╕ два десятил╕ття, як продовження то╖ вивихнуто╖ лог╕ки ув╕нчу╓ться в╕двертим злиттям влади з крим╕налом. ╤ «Мурка» у виконанн╕ одного ╕з заступник╕в Генерального прокурора Укра╖ни – то лише бл╕да т╕нь того, що в╕дбува╓ться цими днями по вс╕й Укра╖н╕. Маски скинуто. Вже не лише в Ки╓в╕, а й по ╕нших м╕стах «Беркут», внутр╕шн╕ в╕йська стоять пл╕ч-о-пл╕ч з так званими т╕тушками, власне, з крим╕налом. Одних влада над╕лила необмеженими повноваженнями, ╕ншим дала сarte blanche. Опричник╕в виведено за меж╕ в╕дпов╕дальност╕ перед законом, тож за тотально╖ в╕дсутност╕ в них моральних, людських норм ма╓мо бездушних почвар, що «творчо» виконують накази бандитсько╖ влади. В як╕й ще кра╖н╕ правоохоронц╕ ╜валтують ╕ спалюють ж╕нок, кийками ╜валтують чолов╕к╕в, роздягають догола на сн╕гу, на мороз╕ юнак╕в, знущаються над ними морально, ф╕зично, ф╕льмуючи при тому вс╕ т╕ «розваги»?! Де ще бандити нападають на демонстрант╕в п╕д прикриттям спецпризначенц╕в, д╕ють сп╕льно з ними, як це в╕дбувалося в Черкасах, Дн╕пропетровську, Запор╕жж╕?! Де ще в демократичному св╕т╕ як╕сь «беркути» з т╕тушкомандос полюють на студент╕в, в╕дстр╕люють представник╕в мас-мед╕а, медперсонал, викрадають з л╕карень поранених, сп╕льно трощать автомоб╕л╕ протестувальник╕в, а ╖хн╕х власник╕в вивозять до л╕су, де лишають роздягненими на мороз╕, в сн╕гу?! Де ще стр╕ляють в журнал╕ст╕в?!
Мен╕ важко збагнути, чи то влада спод╕ва╓ться, що в св╕т╕ цифрових технолог╕й, коли будь-який власник фотокамери чи телефону може практично митт╓во поширити ╕нформац╕ю на весь св╕т, щось можна приховати, а чи ╖й насправд╕ просто байдуже, що про не╖ думають. ╤ те й ╕нше виклика╓ глибоку тривогу й непереборне бажання чимшвидше зм╕нити таку владу.
Ми пережили чимало зм╕н-переформатувань св╕ту, в якому виросли й народили д╕тей: тотальне зубож╕ння та крим╕нальн╕ в╕йни дев’яностих, хижацьке розграбування кра╖ни, але вс╕ ц╕ роки ми ще плекали над╕ю на те, що попри вс╕ негаразди, попри вс╕ труднощ╕ ми руха╓мося хоч ╕ покрученою, а все ж стежиною прогресу. Сьогодн╕шня корумпована влада переконливо показала, що право в ╖╖ розум╕нн╕ – то право сили, а м╕сце, де вона бачить народ, – то ст╕йло для бездумно-слухняного бидла. Лише бездумний раб може бажати соб╕, сво╖м д╕тям тако╖ дол╕. Сьогодн╕ вулицями укра╖нських м╕ст, м╕стечок, селищ ╕ с╕л кроку╓ революц╕я людсько╖ г╕дност╕. Вона загляда╓ до кожного дому, не мина╓ жодно╖ осел╕. Ти вже прив╕тав ╖╖, товаришу?

З Майдану — Валентин БУТ,
мешканець с. М╕жводне Чорноморського району АР Крим
28 с╕чня 2014 р.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #5 за 31.01.2014 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=12833

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков