Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3008)
З потоку життя (6197)
Душі криниця (3423)
Українці мої... (1452)
Резонанс (1476)
Урок української (987)
"Білі плями" історії (1657)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
СПРОБА В╤ДМИВАННЯ ВЛАДИ В╤Д БРУДУ
оч╕льник ДП НГЖВ пан Щекун видав в 2016 роц╕ суворий наказ власкору «Кримсько╖...


СМАК ДЖЕРЕЛА Г╤ДНОСТ╤
Верблюда можна привести до води, але змусити його напитися неможливо.


ПРЕЗИДЕНТСЬК╤ ВИБОРИ. ПОГЛЯД З КРИМУ
П’ять дн╕в тому, в останн╕й день 2018 року оф╕ц╕йно стартувала передвиборча кампан╕я з...


КАТАННЯ НА КРАДЕНОМУ РОВЕР╤
В 2014-му роц╕ Мережею гуляло дуже влучне пор╕вняння Криму до вкраденого велосипеда


У ДЕРЖКОМТЕЛЕРАД╤О РОЗПОВ╤ЛИ, ЯК ЗБЕРЕГТИ НАЦ╤ОНАЛЬНЕ ГАЗЕТНО-ЖУРНАЛЬНЕ ВИДАВНИЦТВО
Сумно, панове… Що п╕втора десятка л╕т тому (та й ран╕ше), що тепер – пустосл╕в'я,...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #42 за 17.10.2014 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#42 за 17.10.2014
ПЕРШИЙ ╤ ОСТАНН╤Й ПРЕЗИДЕНТ КРИМУ ЗАКЛИКАВ ПОЗБУТИСЯ П’ЯТО╥ КОЛОНИ В КРИМУ

Перший президент Криму Юр╕й М╓шков запропонував кримчанам попросити президента Рос╕╖ Володимира Пут╕на в╕дкликати кандидатуру Аксьонова на посаду глави республ╕ки, ввести посаду президента республ╕ки ╕ провести нов╕ вибори наступного року.
У переб╕гу проведеного 7 жовтня в С╕мферопол╕ «третього раунду загальнокримського круглого столу» на тему: «Рос╕йському Криму – рос╕йську владу. Без п’ято╖ колони ╕ агент╕в ки╖всько╖ хунти» М╓шков «викрив» «п’яту колону» в Криму.
На його думку, представники нин╕шньо╖ кримсько╖ влади не прагнули, щоб Крим ув╕йшов до складу Рос╕╖, ╕ перед тим, як рос╕йський прапор був п╕днятий на буд╕вл╕ кримського Радм╕ну ╕ Верховно╖ Ради, нин╕шн╕й в.о. глави республ╕ки Аксьонов в╕в кулуарн╕ переговори з кер╕вником кримсько╖ «Батьк╕вщини» Андр╕╓м Сенченком ╕ головою кримськотатарського Меджл╕су Рефатом Чубаровим про розпод╕л влади в Криму.
«Те, що передувало п╕дняттю рос╕йських прапор╕в, заплямову╓ ╕ перекида╓ цей титул «команда переможц╕в»: не прагнули вони, мало того, не оч╕кували ╕ пручалися, ск╕льки могли, ц╕й перемоз╕, результати яко╖ вони нахабно ╕ безцеремонно соб╕ присво╖ли», – сказав М╓шков.
Перший кримський президент заявив ╕ про «викриття» нин╕шнього заступника Аксьонова Дмитра Полонського, який н╕бито ╓ агентом Служби безпеки Укра╖ни.
При цьому так звану самооборону Аксьонова М╓шков назвав «штурмовиками СА, виродженням самооборони»: «Самооборона створювалася для того, щоб захистити нас з вами, забезпечити безкровне входження Криму до Рос╕╖. На що вона перетворилася? Д╕йсно, в штурмовик╕в, вони бродять ╕ кажуть п╕дпри╓мцям: 50 на 50. Хто розум╕╓, — матиме св╕й б╕знес, т╕льки переполовинений, хто не розум╕╓, – нац╕онал╕зу╓мо, продамо за вже в╕дпрацьованою схемою. Чим це обернеться для народу? Жертви – вс╕ ми з вами».
«Необх╕дна зам╕на складу, що д╕стався в спадщину в╕д окупант╕в, посадових орган╕в державно╖ влади, складу Верховного суду, повна зм╕на уряду Криму», – наголосив М╓шков. Також в╕н запропонував провести тестування кримських чиновник╕в, аналог╕чне ╓диному держ╕спиту, як╕ складають випускники рос╕йських шк╕л.
М╓шков закликав кримчан звернутися до депутат╕в рос╕йсько╖ Держдуми з проханням не скасовувати вибори в 2015 роц╕. Кр╕м того, пол╕тик запропонував розробити нову редакц╕ю кримсько╖ конституц╕╖ та ухвалити ╖╖ на загальнонародному референдум╕ в с╕чн╕ 2015 року.
«Внести до ново╖ редакц╕╖ конституц╕╖ посаду президента республ╕ки, що обира╓ться всенародним голосуванням, щоб неповадно було цим депутатам, з непри╓мним духом окупац╕йного режиму, самим кел╕йно вир╕шувати питання про те, хто буде на чол╕ республ╕ки. Провести вибори вищих орган╕в влади на основ╕ оновлено╖ конституц╕╖ в травн╕ 2015 року», – закликав перший кримський президент.
Учасник «круглого столу», комун╕ст, член орган╕зац╕╖ «Севастополь-Крим-Рос╕я» Олекс╕й Усольцев погодився з багатьма пропозиц╕ями М╓шкова ╕ висловив сайту «Крим.Реал╕╖» думку, що нин╕шня влада в Криму «утворилася за рахунок великих грошових кишенькових злод╕╖в, як╕ вихопили з бюджету народу пенс╕╖, величезн╕ суми».
«Але це — злод╕╖, пройдисв╕ти! Цей Цеков, Аксьонов, Константинов – пройдисв╕ти. До влади прийшла корупц╕йна, крим╕нальна частина сусп╕льства», – зазначив Усольцев.
У результат╕ заходу було вир╕шено доручити М╓шкову доопрацювати звернення до Пут╕на.
«Вся нин╕шня кримська влада – це не нова рос╕йська влада на п╕востров╕, а стара укра╖нська. А справжн╕ борц╕ за рос╕йський Крим опинилися на узб╕чч╕ пол╕тичного процесу. ╥х видавлюють ╕ продовжують видавлювати зв╕дус╕ль, де т╕льки можна! У зв’язку з цим загроза того, що потужна проукра╖нська п’ята колона може забезпечити реванш, досить велика. Треба провести серйозн╕ парт╕йн╕ чистки в ус╕х пров╕дних парт╕ях у Криму ╕ наступного року обрати нову владу на п╕востров╕», – йдеться в резолюц╕╖ круглого столу.

Лана ДОЛЛЕНБЕРГ

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #42 за 17.10.2014 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14131

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков