Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2882)
З потоку життя (6054)
Душі криниця (3354)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1458)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1645)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
…П╤ШЛИ ЗА ПАЦ╤╢НТАМИ
Чому хворий закр╕плений за одним л╕карем вже не ма╓ змоги вислухати думку дек╕лькох л╕кар╕в?...


ФЕОДОС╤Я:ПОЛЮВАННЯ НА В╤ДЬОМ
штраф розм╕ром в дв╕ тисяч╕ рубл╕в присуджено заслуженому л╕карю Укра╖ни феодос╕йцев╕ Сма╖лу...


ПАТР╤АРХАТИ ПОЧИНАЮТЬ ВЕЛИКУ В╤ЙНУ
Чи спричинить надання автокефал╕╖ укра╖нськ╕й церкв╕ розкол православного св╕ту


НОВИНИ К╤ЛЬКОМА РЯДКАМИ
Пол╕толог Серг╕й Таран у сво╓му блоз╕ розпов╕в, чому на його думку патр╕арх Варфолом╕й забира╓ у...


МР╤╥ ╤Д╤ОТ╤В, АБО ЯК КРЕМЛЬ ЗАДУМАВ «РОЗВАЛИТИ» УКРА╥НУ
Черговий рос╕йський в╕йськовий експерт розв╕в баляси про розпад Укра╖ни на к╕лька невеликих...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 07.11.2014 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#45 за 07.11.2014
«ВИБОРИ» П╤Д ДУЛОМ АВТОМАТА

За що ж нам «брат» такий?

Угруповання «ДНР» ╕ «ЛНР» оголосили Олександра Захарченка й ╤горя Плотн╕цького «переможцями» «вибор╕в», як╕ тривали у нед╕лю на частин╕ територ╕й Донецько╖ ╕ Лугансько╖ областей. Результати «голосування» оприлюднили рос╕йськ╕ ╕нформац╕йн╕ агентства.
Ватажок бойовик╕в з угруповання «ДНР» Олександр Захарченко отримав результат у понад 50 в╕дсотк╕в, ватажок бойовик╕в з угруповання «ЛНР» ╤гор Плотн╕цький – понад 60 в╕дсотк╕в.
* * *
У мереж╕ ╤нтернет з’явилося в╕део ходу так званих «вибор╕в» у «ДНР». На кадрах видно, як двох виборц╕в п╕сля виходу з каб╕нки затриму╓ озбро╓ний автоматом бойовик у балаклав╕ ╕ загляда╓ у бюлетень, перев╕ряючи правильн╕сть «вибору». Лише п╕сля того виборець йде вкидати бюлетень у скриньку з наклейкою «ДНР».
* * *
В окупованому бойовиками Донецьку б╕ля «виборчком╕в» людям, щоб голосували, пропонували придбати м╕шок овоч╕в за одну гривню. Про це у Twitter написав журнал╕ст Кр╕стофер М╕ллер. «Зайди та проголосуй, а пот╕м отримай м╕шок овоч╕в усього за 1 гривню», — написав в╕н...
В одному з шахтарських м╕ст на п╕вдн╕ Лугансько╖ област╕ бойовики примушують людей ╕ти голосувати на д╕льниц╕ п╕д час так званих «вибор╕в», об╕цяючи ╖м негайн╕ соц╕альн╕ виплати на картку, яку видають одразу ж на м╕сц╕...
Як пов╕домляв УН╤АН, 2 листопада на окупованих територ╕ях Донецько╖ та Лугансько╖ областей п╕дтримуван╕ Рос╕╓ю терористичн╕ угруповання орган╕зували вибори глав «республ╕к» ╕ депутат╕в «народних рад» «ЛНР» ╕ «ДНР».
Оф╕ц╕йний Ки╖в, ╢С ╕ США засудили проведення «вибор╕в» у «ДНР» ╕ «ЛНР» ╕ не мають нам╕ру визнавати ╖хн╕ п╕дсумки. Служба безпеки Укра╖ни в╕дкрила крим╕нальне провадження за ознаками злочину, передбаченого статтею «д╕╖, спрямован╕ на насильницьку зм╕ну чи повалення конституц╕йного ладу або на захоплення державно╖ влади» Крим╕нального кодексу Укра╖ни.
Рос╕я ж вважа╓, що «вибори» в «ДНР» ╕ «ЛНР» 2 листопада в╕дпов╕дають М╕нським домовленостям...

ГОЛОСУВАЛИ... НАВ╤ТЬ КОРОВИ!

На так званих «виборах» у «ДНР» одна ╕ та сама ж╕нка змогла заповнити на спец╕альному сайт╕ терорист╕в для дистанц╕йного голосування три анкети: за себе, за корову Бурьонку Масленкову ╕ за жителя Бурк╕на-Фасо. Про це розпов╕в радник глави СБУ Марк╕ян Лубк╕вський в еф╕р╕ програми «Шустер LIVE».
Радник показав анкету громадянки Укра╖ни, яка вже проголосувала на «виборах ДНР» через сайт. З м╕ркувань безпеки в╕н не назвав ╖╖ ╕м’я. «А п╕зн╕ше вона вир╕шила заповнити ще одну анкету. Тут ╓ перший крок: ╕м’я та пр╕звище. ╤ вона пише: Масленкова Бурьонка Теленковна. Заповню╓. Йде другий крок: введ╕ть адресу м╕сця проживання. ╤ вона пише: Новорос╕я, село Убите, кор╕вник 9, ст╕йло 5. ╤де дал╕. «Введ╕ть дан╕ документа, що посв╕дчу╓ особу» — «Бирка на вухо МУ-123321, видана пастухом Семеном ╤вановичем. «Причина неможливост╕ проголосувати на виборч╕й д╕льниц╕». Вона пише: «Не можу бути присутньою особисто, прив’язана», — циту╓ «виборчий документ» радник голови СБУ.
У п╕дсумку виборниця отримала в╕д сайту оф╕ц╕йну в╕дпов╕дь: «Шановна Масленкова Бурьонка Теленковна, ваш персональний код активац╕╖ для подальшого голосування — 511 241...». Пот╕м ця ж ж╕нка заре╓струвалась як житель Бурк╕на-Фасо ╕ також змогла проголосувати.
«Це абсолютно фейков╕ вибори. Це — не волевиявлення н╕яке. Це — просто фарс, це — клоунада», — резюму╓ Марк╕ян Лубк╕вський.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 07.11.2014 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14250

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков