Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2882)
З потоку життя (6054)
Душі криниця (3354)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1458)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1645)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
…П╤ШЛИ ЗА ПАЦ╤╢НТАМИ
Чому хворий закр╕плений за одним л╕карем вже не ма╓ змоги вислухати думку дек╕лькох л╕кар╕в?...


ФЕОДОС╤Я:ПОЛЮВАННЯ НА В╤ДЬОМ
штраф розм╕ром в дв╕ тисяч╕ рубл╕в присуджено заслуженому л╕карю Укра╖ни феодос╕йцев╕ Сма╖лу...


ПАТР╤АРХАТИ ПОЧИНАЮТЬ ВЕЛИКУ В╤ЙНУ
Чи спричинить надання автокефал╕╖ укра╖нськ╕й церкв╕ розкол православного св╕ту


НОВИНИ К╤ЛЬКОМА РЯДКАМИ
Пол╕толог Серг╕й Таран у сво╓му блоз╕ розпов╕в, чому на його думку патр╕арх Варфолом╕й забира╓ у...


МР╤╥ ╤Д╤ОТ╤В, АБО ЯК КРЕМЛЬ ЗАДУМАВ «РОЗВАЛИТИ» УКРА╥НУ
Черговий рос╕йський в╕йськовий експерт розв╕в баляси про розпад Укра╖ни на к╕лька невеликих...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 07.11.2014 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#45 за 07.11.2014
ЗНАЙОМИЙ «ПОЧЕРК» НКВС

* * *
У п╕дконтрольному ЛНР сел╕ на Луганщин╕ терористи п╕д виглядом укра╖нських в╕йськових розстр╕ляли двох актив╕ст╕в сепаратистського референдуму. Про це пов╕домля╓ сайт голови Лугансько╖ ОДА Геннад╕я Москаля.
За к╕лька дн╕в до парламентських вибор╕в бойовики так званого «Всевеликого войска донского» зд╕йснили криваву провокац╕ю в с. Сок╕льники, що належить до Кримсько╖ с╕льради в Новоайдарському район╕ Лугансько╖ област╕. Одягнут╕ в камуфляж терористи на позашляховиках за╖хали в Сок╕льники, почепили жовто-син╕ прапори на хатах двох м╕сцевих мешканц╕в — 58-р╕чно╖ ж╕нки та 47-р╕чного чолов╕ка — ╕ розстр╕ляли цих людей ╕з п╕столет╕в. П╕сля чого ви╖хали з села.
Розстр╕лян╕ селяни були актив╕стами сепаратистського референдуму 11 травня, ╕ ╖хн╓ вбивство, яке набуло великого сусп╕льного резонансу, ЛНР використала для дискредитац╕╖ укра╖нських в╕йськових та укра╖нсько╖ влади п╕д час вибор╕в. На м╕стечковому телебаченн╕ ЛНР роздува╓ться ╕стер╕я про «криваву Ки╖вську хунту», при цьому замовчу╓ться той факт, що Сок╕льники з самого початку бойових д╕й перебувають п╕д контролем ЛНР, туди н╕коли не заходили укра╖нськ╕ силовики.
«Крайн╕й блокпост в╕йськовослужбовц╕в Збройних Сил Укра╖ни перебува╓ на околиц╕ с. Кримське, яке т╕льки 18 жовтня було зв╕льнене в╕д так званого «Всевеликого войска донского». Дал╕ — т╕льки територ╕я, що контролю╓ться ЛНР. Це провокац╕я чисто╖ води, ╕ укра╖нська влада докладе вс╕х зусиль, щоб ╕н╕ц╕атори та виконавц╕ кривавих злочин╕в у Сок╕льниках були знайден╕ й притягнут╕ до крим╕нально╖ в╕дпов╕дальност╕», — сказав Геннад╕й Москаль.
* * *
За даними розв╕дки, в день вибор╕в бойовики готували у зон╕ АТО збройн╕ провокац╕╖ п╕д виглядом б╕йц╕в батальйон╕в спецпризначення МВС. Про це йдеться на сайт╕ М╕н╕стерства внутр╕шн╕х справ.
«У Новоазовську пом╕чен╕ к╕лька КАМАЗ╕в з розп╕знавальними знаками АТО. На цих автомоб╕лях пересуваються люди, одягнен╕ у камуфляжну форму з в╕дзнаками батальйон╕в «Азов» ╕ «Айдар», — йдеться у пов╕домленн╕.
За ╕нформац╕╓ю командира полку Нацгвард╕╖ «Азов» Андр╕я Б╕лецького, в Новоазовську нема╓ ╕ не може бути укра╖нських б╕йц╕в. Андр╕й Б╕лецький допуска╓, що бойовики, можливо, готували збройн╕ провокац╕╖ в сус╕дн╕х населених пунктах п╕д виглядом б╕йц╕в укра╖нських спецбатальйон╕в у день вибор╕в, щоб залякати людей, викликати пан╕ку ╕ з╕рвати виборчий процес.
* * *
Напередодн╕ псевдовибор╕в, як╕ терористи планували провести на територ╕╖ ЛНР та ДНР 2 листопада, бойовики ╕ окупанти Донбасу готували провокац╕╖ на д╕льницях та в м╕сцях скупчення людей для того, щоб пот╕м покласти в╕дпов╕дальн╕сть за це на укра╖нську владу, — заявили в Служб╕ безпеки Укра╖ни.
«Спостер╕га╓ться зростання активност╕ бойовик╕в та рос╕йських п╕дрозд╕л╕в... На техн╕ку наносяться написи та маркування Нацгвард╕╖ та Збройних Сил Укра╖ни. Бойовики перевдягаються у форму укра╖нських в╕йськових. Бандформування замовили пошиття та вже отримали б╕льше 5 тисяч одиниць одностро╖в б╕йц╕в Нацгвард╕╖. На Донбас прибувають рос╕йськ╕ журнал╕сти», — заявили в СБУ.
«Хочемо попередити — сам╕ вибори нелег╕тимн╕, а участь у них небезпечна для життя. Ц╕ псевдовибори не матимуть н╕чого сп╕льного з в╕льним волевиявленням громадян. Сфальшован╕ результати вже пораховано, а ви для орган╕затор╕в ╓ лише статистами ╕ масовкою», — додали у в╕домств╕.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 07.11.2014 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14268

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков