Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3071)
З потоку життя (6279)
Душі криниця (3454)
Українці мої... (1456)
Резонанс (1482)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1661)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦ╤Я ТАРАС ШЕВЧЕНКО ╤ СЬОГОДЕННЯ
П╕дкреслювалося, що твори Тараса Шевченка актуальн╕ й понин╕.


╤ ВЕСН╤ВКА, ╤ СВИСТУХА
У молод╕ роки вона вела вкрай порочне життя, але п╕д впливом ченця Германа в╕дмовилася в╕д...


ДО ПЦУ ПЕРЕЙШЛИ ВЖЕ 458 ХРАМ╤В ╤ ДВА КАФЕДРАЛЬН╤ СОБОРИ
Автокефальну пом╕сну Православну церкву Укра╖ни було створено 15 грудня за результатами...


ВСЕ МА╢ СТР╤ЛЯТИ!
Нещодавно у Львов╕ вийшов друком перший випуск ╕сторико-кра╓знавчого та л╕тературно-мистецького...


В╤ЧНО ЖИВИЙ ТАРАС
Музей Тараса Шевченка в Торонто в╕дкрив св╕й 66-й сезон виставкою сучасного образотворчого...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 21.11.2014 > Тема "Душі криниця"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#47 за 21.11.2014
СТАВ МУЗЕЙ ЛАУРЕАТОМ!

Нещодавно у Волинськ╕й ОДА проведено урочисту церемон╕ю нагородження переможц╕в рег╕онального етапу Всеукра╖нського конкурсу якост╕ продукц╕╖ «100 кращих товар╕в Укра╖ни» у 2014 роц╕. Серед переможц╕в г╕дне м╕сце пос╕в ╕ Музей ╕стор╕╖ с╕льського господарства Волин╕-скансен (директор — Середюк Олександр Миколайович), якому був вручений Диплом у ном╕нац╕╖ «Роботи та послуги, як╕ виконують або надають у побутов╕й та виробнич╕й сферах, — екскурс╕йн╕ послуги».
Музей-скансен, що знаходиться в селищ╕ Рокин╕ Луцького району (за 12 к╕лометр╕в в╕д м╕ста Луцьк), пропону╓ широкий спектр музейних послуг для в╕дв╕дувач╕в. Це не т╕льки традиц╕йний огляд експозиц╕й, екскурс╕╖ по семи залах центрально╖ експозиц╕╖, але й активн╕ екскурс╕╖ в експозиц╕╖ просто неба – скансен╕ «Козацький зим╕вник». Тут можна спробувати в робот╕ стародавн╕ знаряддя прац╕, скуштувати страви укра╖нсько╖ нац╕онально╖ кухн╕, послухати народних музик ╕ засп╕вати разом з ними, закружляти в запальному танц╕, а також покататись на конях (верхи ╕ на бричц╕), переночувати у запашному с╕н╕, охолодитись у ставку.
М╕сцев╕ ум╕льц╕ традиц╕йних укра╖нських ремесел проведуть майстер-класи, де власноруч можна виготовити народну ╕грашку, розписати писанку, вил╕пити миску тощо. ╤нтерактивн╕ екскурс╕╖ стали традиц╕йними в музе╖. Молод╕ наречен╕ пари часто замовляють проведення тут укра╖нського вес╕лля з╕ вс╕ма звичаями й обрядами, що характерн╕ для Волинського Пол╕сся.
П╕сля традиц╕йно проведено╖ екскурс╕╖, скуштувавши смачн╕ вареники чи козацький кул╕ш у курен╕, в╕дв╕дувач╕ з неприхованим азартом виходять на тренувальний майданчик для одержання навичок з козацьких вид╕в бойових мистецтв. Тут ╕нструктори ╕ тренери «Школи козацького гарту» проводять майстер-класи з Бойового гопака, стр╕льби з лука та навчають майстерност╕ шаблевого бою.
Варто зазначити, що при п╕дбитт╕ п╕дсумк╕в оц╕нювання члени конкурсно╖ ком╕с╕╖ були одностайн╕ у думц╕, що вся продукц╕я, товари, роботи ╕ послуги, як╕ визнан╕ переможцями в рег╕ональному етап╕ Всеукра╖нського конкурсу якост╕ «100 кращих товар╕в Укра╖ни» — «Кращ╕ товари та послуги Волин╕», ╓ чудовим прикладом ╕ переконливим доказом того, що наш╕ п╕дпри╓мства ╕ заклади можуть сповна задовольнити потреби найвибаглив╕ших споживач╕в нац╕онального ринку та виходити на м╕жнародн╕ ринки.

Н. А. АНТОНОВА,
науковий сп╕вроб╕тник музею
с. Рокин╕, Волинь

ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ на всеукра╖нську загальнопол╕тичну ╕ л╕тературно-художню газету «Кримська св╕тлиця» та ╕нш╕ культуролог╕чн╕ видання ДП «Нац╕ональне газетно-журнальне видавництво» (газету «Культура ╕ життя», журнали «Укра╖нська культура», «Укра╖нський театр», «Театрально-концертний Ки╖в», «Музика», «Пам’ятки Укра╖ни: ╕стор╕я та культура») можна в будь-якому поштовому в╕дд╕ленн╕ зв’язку Укра╖ни. У кра╖нах далекого заруб╕жжя оформити передплату на ц╕ видання можна через сайт www.presa.ua на стор╕нц╕ «Передплата On-Line». Передплатити та придбати окрем╕ прим╕рники видань в електронн╕й верс╕╖ можна за адресою - http://presspoint.ua/. Така послуга доступна в будь-як╕й кра╖н╕ св╕ту. Дов╕дки за тел.: (044) 498-23-64; e-mail: nvu.kultura.porhun@gmail.com

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 21.11.2014 > Тема "Душі криниця"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14345

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков