Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У РОС╤╥ В╤ДХИЛИЛИ СКАРГУ SIEMENS ЩОДО ЙОГО ТУРБ╤Н У КРИМУ
Верховний суд РФ в╕дмовився розглядати касац╕ю н╕мецького концерну Siemens ╕ його доч╕рньо╖...


У ЕСТОН╤╥ ВИСУНУЛИ П╤ДОЗРИ П'ЯТИ ТУРФ╤РМАМ ЗА ПРОДАЖ ПУТ╤ВОК ДО КРИМУ
Естонськ╕ турф╕рми роками продавали пут╕вки до Криму, ╕гноруючи ╓вропейський закон.


ТРАГЕД╤Я В КЕРЧ╤: ПОВНУ В╤ДПОВ╤ДАЛЬН╤СТЬ НЕСУТЬ ОКУПАНТИ
17 жовтня учень Керченського пол╕техн╕чного коледжу Владислав Росляков влаштував вибух ╕ в╕дкрив...


П╤СЛЯ ТАКИХ «ГЕРО╥В РОС╤╥» - ЧАС В╤ДМОВИТИСЯ В╤Д ЗВАННЯ «ГЕРОЙ УКРА╥НИ»
Це не лише принизлива для кра╖ни калька, серед наявних Геро╖в Укра╖ни ╓ не лише Геро╖ Небесно╖...


«СПРАВЖН╤Й ТЕРАКТ. ЯК ЦЕ НАЛЕЖИТЬ. ЯК В БЕСЛАН╤»
Жахлив╕ под╕╖, що в╕дбулися два дн╕ тому в Керч╕, сколихнули не лише Крим. Болем в╕ддалися вони й...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 28.11.2014 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#48 за 28.11.2014
«СПАСИБ╤ ВАМ ЗА В╤РНУ СЛУЖБУ!»

Захисники В╕тчизни

16 листопада у Микола╓в╕ з нагоди Дня морсько╖ п╕хоти Укра╖ни в╕дбулись урочист╕ заходи. Д╕йство розпочалося з в╕дкриття в╕йськового м╕стечка для п╕дрозд╕л╕в морських п╕хотинц╕в. В╕днин╕ морськ╕ п╕хотинц╕ розм╕щуватимуться на територ╕╖ колишньо╖ Микола╖всько╖ загальноосв╕тньо╖ школи соц╕ально╖ реаб╕л╕тац╕╖. На в╕дкриття в╕йськового м╕стечка прибув головнокомандувач В╕йськово-Морських Сил Укра╖ни в╕це-адм╕рал Серг╕й Гайдук, генерал-майор ╤гор Воронченко, оф╕цери командування, а також голова Микола╖всько╖ обласно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ Вадим Мер╕ков та ╕нш╕ посадов╕ особи ╕ гост╕ м╕ста.
П╕востр╕в Аляуди став м╕сцем пост╕йно╖ дислокац╕╖ одн╕╓╖ з в╕йськових частин морсько╖ п╕хоти В╕йськово-Морських Сил Збройних Сил Укра╖ни. Робота з обладнання м╕стечка триватиме ще довго, та найголовн╕ше, що пройшло юридичне оформлення документ╕в, яке в╕дбувалось з кв╕тня цього року. За словами в╕це-адм╕рала Серг╕я Гайдука, на даний час вс╕ юридичн╕ проблеми розв’язан╕, входження морсько╖ п╕хоти на пост╕йне м╕сце дислокац╕╖ в Микола╓в╕ забезпечене.
П╕сля перер╕зання символ╕чно╖ стр╕чки вс╕ присутн╕ мали змогу на власн╕ оч╕ побачити, в яких умовах житимуть в╕йськов╕. Журнал╕сти та гост╕ в╕дв╕дали майбутн╕ казарми, ╖дальню, ╕нш╕ побутов╕ прим╕щення. Командувач висловив спод╕вання, що в╕дкрите на п╕востров╕ Аляуди в╕йськове м╕стечко для в╕йськовослужбовц╕в морсько╖ п╕хоти вже через р╕к стане зразковим. Серг╕й Гайдук заявив, що морська п╕хота думатиме насамперед про виконання бойових завдань, не забуваючи, звичайно, й про соц╕альн╕ проблеми.
На запитання щодо перспектив флоту, командувач в╕дпов╕в, що робота у цьому план╕ трива╓. Буду╓ться сьогодн╕ один корвет та два артилер╕йських катери, що при╓мно здивувало журнал╕ст╕в, бо це для них д╕йсно стало новиною.
Не забув командувач прив╕тати ╕ представник╕в мас-мед╕а з днем телебачення та рад╕о Укра╖ни.
Дал╕ вс╕ вирушили до пам’ятника морським десантникам Костянтина Ольшанського. ╤ хоч святкування Дня морського п╕хотинця у Микола╓в╕ в╕дбувалося вперше, б╕ля пам’ятника з╕бралося чимало людей. ╤, що найпри╓мн╕ше, серед них було багато молод╕, як╕ прийшли з жовто-блакитними прапорами й принесли кв╕ти, щоб вшанувати геро╖в.
Продовжилось д╕йство в актовому зал╕ 45 гарн╕зонного Будинку оф╕цер╕в. Виступаючи перед присутн╕ми, командувач ВМС Укра╖ни Серг╕й Гайдук запропонував вшанувати пам’ять загиблих у зон╕ АТО морських п╕хотинц╕в Юр╕я Загребельного та Артема Корн╓ва.
Голова облдержадм╕н╕страц╕╖ Вадим Мер╕ков зачитав прив╕тання Президента Укра╖ни Петра Порошенка: «Чорн╕ берети» одними з перших зустр╕ли так звану г╕бридну в╕йну, масовану ╕ п╕длу кампан╕ю, яка з’╓днала божев╕льний ╕нформац╕йний тиск, озбро╓ний напад, обман, п╕дкуп ╕ зраду. П╕д час кримських под╕й морськ╕ п╕хотинц╕ стали героями опору, символом ╓дност╕ укра╖нського народу. Дали нам сво╖ми мужн╕ми вчинками необх╕дний час для п╕дготовки держави до оборони…».
Оч╕льник област╕ висловив упевнен╕сть у тому, що морськ╕ п╕хотинц╕ — це т╕ люди, як╕ сьогодн╕ обер╕гають мир не т╕льки у Микола╓в╕ та област╕, а в Укра╖н╕ загалом. «Спасиб╕ вам за в╕рну службу народов╕ й Укра╖н╕! Я щиро в╕рю, що в Укра╖н╕ настане мир. Для цього Президент нашо╖ держави Петро Порошенко робить дуже багато на дипломатичному р╕вн╕. Я переконаний, що укра╖нська арм╕я стане набагато сильн╕шою, нею буде пишатися увесь св╕т». Вадим Мер╕ков вручив ╕менн╕ годинники в╕д Президента Укра╖ни старшому лейтенанту ╤горю Валян╕ну, матросу Дмитру Шапшалову, кап╕тану ╤горю Ярмоленку та матросу Володимиру К╕рющенку.
Голова обласно╖ ради Тарас Крем╕нь зазначив: «Cьогодн╕ найголовн╕ше – це в╕дродження престижу профес╕╖ захисника В╕тчизни. Я пам’ятаю т╕ дн╕, коли микола╖вц╕ зустр╕чали морських п╕хотинц╕в з Криму та як вони мужньо охороняли м╕сто. В свою чергу влада повинна зробити все для того, щоб були вир╕шен╕ вс╕ соц╕альн╕ питання та питання матер╕ального забезпечення. Ми повинн╕ зробити все, щоб ел╕тний п╕дрозд╕л став одним з найсильн╕ших та найкращих у св╕т╕».
Микола╖вськ╕ волонтери з фонду «Благочестя» передали морським п╕хотинцям 30 рац╕й та дек╕лька об╕гр╕вач╕в. В свою чергу п╕дполковник Дмитро Делятицький подякував волонтерам за те, що вони ╓ саме тими людьми, як╕ роблять б╕льше, н╕ж говорять.
Серед ╕нших у зал╕ сид╕в ╕ матрос Олександр Хоменко. Хлопець нещодавно повернувся ╕з зони АТО. За його словами, тут мало б бути спок╕йно, але в той же час не спок╕йно за хлопц╕в, як╕ зараз там. «Я не збираюсь в╕дсиджуватись у тилах, бо просто не вм╕ю так. Там залишилися мо╖ друз╕, ╕ мало не щохвилини я думаю про те, як вони зараз там. У нас на сьогодн╕ ╓ все, щоб захищати державу. Ми — ел╕тний п╕дрозд╕л, а щоб перемогти, нам потр╕бно залишатися такими, як ми ╓, а головне — бути готовими, як кажуть, з будь-яких висот — у будь-яке пекло!».
Завершилося свято чудовим концертом, який п╕дготували творч╕ колективи Микола╓ва. Були ╕ весел╕ номери, ╕ прекрасн╕ п╕сн╕ у виконанн╕ нав╕ть народних артист╕в Укра╖ни. Та найб╕льше вс╕х зачепив ф╕нальний виступ одного з дитячих колектив╕в, як╕ сво╖м танцем роз╕грали на сцен╕ в╕йну в Укра╖н╕. Важко було не пом╕тити, що п╕сля завершення виступу на очах нав╕ть тих, хто бачив смерть товариш╕в, з’явилися сльози...

Леон╕д МАТЮХ╤Н

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 28.11.2014 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14369

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков