Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У РОС╤╥ В╤ДХИЛИЛИ СКАРГУ SIEMENS ЩОДО ЙОГО ТУРБ╤Н У КРИМУ
Верховний суд РФ в╕дмовився розглядати касац╕ю н╕мецького концерну Siemens ╕ його доч╕рньо╖...


У ЕСТОН╤╥ ВИСУНУЛИ П╤ДОЗРИ П'ЯТИ ТУРФ╤РМАМ ЗА ПРОДАЖ ПУТ╤ВОК ДО КРИМУ
Естонськ╕ турф╕рми роками продавали пут╕вки до Криму, ╕гноруючи ╓вропейський закон.


ТРАГЕД╤Я В КЕРЧ╤: ПОВНУ В╤ДПОВ╤ДАЛЬН╤СТЬ НЕСУТЬ ОКУПАНТИ
17 жовтня учень Керченського пол╕техн╕чного коледжу Владислав Росляков влаштував вибух ╕ в╕дкрив...


П╤СЛЯ ТАКИХ «ГЕРО╥В РОС╤╥» - ЧАС В╤ДМОВИТИСЯ В╤Д ЗВАННЯ «ГЕРОЙ УКРА╥НИ»
Це не лише принизлива для кра╖ни калька, серед наявних Геро╖в Укра╖ни ╓ не лише Геро╖ Небесно╖...


«СПРАВЖН╤Й ТЕРАКТ. ЯК ЦЕ НАЛЕЖИТЬ. ЯК В БЕСЛАН╤»
Жахлив╕ под╕╖, що в╕дбулися два дн╕ тому в Керч╕, сколихнули не лише Крим. Болем в╕ддалися вони й...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #4 за 23.01.2015 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#4 за 23.01.2015
СВ╤Т МА╢ ПОВ╤РИТИ В УКРА╥НУ

Тероризм – проблема всього св╕ту, ╕ ми переможемо у ц╕й битв╕, т╕льки якщо будемо ╓диними, заявив Президент Петро Порошенко у сво╓му виступ╕ на Всесв╕тньому економ╕чному форум╕ у Давос╕. «Ми потребу╓мо дуже добре скоординованих зусиль усього св╕ту, щоб перемогти у ц╕й битв╕», — зазначив Президент.
«Укра╖на потребу╓ не лише сол╕дарност╕. Укра╖на потребу╓ в╕ри. Пов╕рте в Укра╖ну!» — заявив Глава держави, виступаючи на зас╕данн╕ «Майбутн╓ Укра╖ни» у рамках Давоського економ╕чного форуму.
Президент наголосив, що ц╕нност╕ не можуть ставати предметом торгу. «Якщо ми разом ведемо боротьбу за ц╕нност╕, ми – непереможн╕», — сказав Петро Порошенко.
Президент Порошенко зазначив, що за р╕к п╕сля його попереднього виступу у Давос╕, Укра╖на зазнала значних зм╕н. Багато з них були позитивними. В╕дбулися в╕льн╕ президентськ╕ та парламентськ╕ вибори, п╕дписано Угоду про асоц╕ац╕ю з ╢вропейським Союзом, розпочалася реал╕зац╕я програми кардинальних реформ. «Укра╖на стала сильн╕шою. Однак зараз кра╖на пережива╓ агрес╕ю не т╕льки щодо Криму, але й значно╖ частини територ╕╖ Донецько╖ та Лугансько╖ областей. Близько дев’яти тисяч рос╕йських в╕йськових перебувають на територ╕╖ нашо╖ держави», — наголосив Президент.
Глава держави показав присутн╕м уламок в╕д автобуса, який перевозив мирних громадян ╕ був уражений ракетою терорист╕в п╕д Волновахою. «Для мене це – символ терористично╖ атаки на мою кра╖ну. Так само, як на «Charlie Hebdo». Так само, як рос╕йська ракета, яку було випущено рос╕йським в╕йськовим, уразила л╕так MH-17 та призвела до загибел╕ велико╖ к╕лькост╕ мирних людей», — заявив Петро Порошенко.
* * *
Понад 9 тисяч рос╕йських в╕йськових нараз╕ перебувають на територ╕╖ Укра╖ни. Про це заявив Президент Петро Порошенко п╕д час свого виступу на форум╕ у Давос╕, пов╕домля╓ «Укр╕нформ».
«Зараз, в╕дпов╕дно до даних нашо╖ розв╕дки, б╕льш н╕ж 9 тисяч рос╕йських в╕йськових перебувають на мо╖й територ╕╖, включаючи понад 500 танк╕в та важко╖ артилер╕╖, а також БТР╕в. Якщо це — не агрес╕я, то що таке агрес╕я?» — сказав в╕н.
За словами Президента, Рос╕я, на в╕дм╕ну в╕д Укра╖ни, не дотриму╓ться М╕нських домовленостей, укладених ще минулого року, ╕ пост╕йно порушу╓ режим припинення вогню.
Водночас, на переконання П. Порошенка, нараз╕ нема╓ ╕ншого механ╕зму для демократ╕╖, як чесн╕ ╕ прозор╕ м╕сцев╕ вибори на Донбас╕, проведен╕ в╕дпов╕дно до укра╖нського законодавства та за присутност╕ м╕жнародно╖ мон╕торингово╖ м╕с╕╖.
* * *
«Ми вимага╓мо миру в╕д Рос╕╖ та просимо допомоги у св╕ту», — заявив Президент Укра╖ни в ╕нтерв’ю американському телеканалу CNBC у Давос╕.
Петро Порошенко наголосив на необх╕дност╕ перекриття укра╖но-рос╕йського кордону ╕ негайного виведення рос╕йських в╕йськових з укра╖нсько╖ територ╕╖. «Наступним кроком ма╓ бути пол╕тичний д╕алог. Тому що ╕сну╓ лише один пол╕тичний шлях у демократичн╕й кра╖н╕ досягнути стаб╕л╕зац╕╖ ситуац╕╖ — це законн╕, в╕льн╕ та чесн╕ м╕сцев╕ вибори на основ╕ укра╖нського законодавства», — наголосив Президент Укра╖ни.
Глава держави акцентував на тому, що зараз для усього св╕ту важливо продемонструвати ╓дн╕сть та сол╕дарн╕сть з Укра╖ною. «Це — в╕йна не лише за укра╖нський суверен╕тет та територ╕альну ц╕л╕сн╕сть, це — в╕йна за свободу, демократ╕ю на усьому ╓вропейському континент╕. Сьогодн╕ це питання глобально╖ безпеки», — зауважив в╕н.
Говорячи про в╕дновлення укра╖нсько╖ економ╕ки на тл╕ в╕йни на сход╕ Укра╖ни, Петро Порошенко заявив: «Ми абсолютно впевнен╕, що досягнемо прогресу в економ╕чних реформах, створимо абсолютно новий ╕нвестиц╕йний кл╕мат, незалежний суд, продемонстру╓мо значний прогрес у боротьб╕ з корупц╕╓ю. Укра╖на — ун╕кальна держава для ╕нвестиц╕й, я в цьому впевнений. ╢дина перепона для нашого усп╕ху — це в╕йна, ╕ саме тому ми повинн╕ зупинити ╖╖».

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #4 за 23.01.2015 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=14604

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков