Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4446)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4117)
Українці мої... (1658)
Резонанс (2113)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1844)
Крим - наш дім (1031)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (241)
Бути чи не бути? (311)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (203)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У В╤ДНОСИНАХ З ПОЛЬЩЕЮ НЕ ВАРТО НАТИСКАТИ НА ╤СТОРИЧН╤ “МОЗОЛ╤”, ЩО НАТЕРЛИСЯ ЗА 400 РОК╤В
Юр╕й Щербак, письменник, дипломат…


╤СТОР╤Я ОДН╤╢╥ РОДИНИ НА ТЛ╤ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАЦ╤ОНАЛЬНОГО РУХУ
Вс╕ сто в╕дсотк╕в грошей в╕д продажу книги буде направлено на потреби ЗСУ…


ВЖЕ ЗАРАЗ ТРЕБА ДУМАТИ, ЯК БУДЕМО В╤ДНОВЛЮВАТИ КРИМ П╤СЛЯ ДЕОКУПАЦ╤╥
Обговорення комплексних питань щодо в╕дновлення Криму п╕сля його деокупац╕╖ в╕д рос╕йських сил...


МОЖЕ ТАК СТАТИСЬ, ЩО КРИМ ПОВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДИПЛОМАТИЧНИМ ШЛЯХОМ
Наша держава зможе спок╕йно жити, коли поверне соб╕ ус╕ сво╖ земл╕, зокрема ╕ Крим.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День дв╕ст╕ одинадцятий…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 06.01.2004 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#1 за 06.01.2004
СВЯТО КРАСИ І ТАЛАНТІВ
Тамара СОЛОВЕЙ.

Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш - такою варіативністю свого майбутнього ми обнадіюємо себе здавна, оскільки це значною мірою в наших руках - влаштувати собі свято, що стане запорукою численних щасливих незвичайних днів в прийдешньому році.
Про таке передноворічне свято для своїх товаришів та викладачів Кримського державного медичного університету ім. С. Георгієвського подбала і студентська молодь (звичайно ж, не без сприяння старших), запросивши всіх бажаючих на демонстрацію краси і талантів в Будинок культури медуніверситету, де авторитетне журі мало визначити, хто ж з учасників конкурсу гідний одержати звання "міс" та "містер" університету 2003 року.
В змаганні, яке проходило за чотирма номінаціями: вітання-знайомство, показ талантів, виступи в купальних та вечірніх костюмах, - взяли участь вісім дівчат і шестеро юнаків.
Й не біда, що студенту міжнародного факультету Шиву Сахає бракувало російських слів навіть для конкурсу-привітання, - він приворожував галантністю, винахідливістю, чудовим сильним голосом, що переповнив залу звуками пісні, яка прилинула з його далекої батьківщини. І добре, що журі подбало, аби здібності кожного були гідно поціновані. Шив, який мріє стати сексопатологом або ж педіатром, став поки що "містером неординарність" і був цілком вдоволений цим своїм статусом.
Улюбленцем публіки з числа юнаків виявився Марлен Алімов - за підсумками конкурсу "віце-містер" - володар призу глядацьких симпатій, що привітався з присутніми рідною кримськотатарською мовою. А ось україномовний виступ Дениса Лісницького, який вийшов на сцену в українському національному костюмі, дехто сприйняв прохолодно. "Він - не наш", - зазначили дівчата, що сиділи поруч зі мною. Але це не завадило стати юнакові "містером чарівність".
Однією з умов першої номінації була присутність в одязі конкурсантів національних елементів. Щоправда, дехто її проігнорував, а у декого вона зазнала певної трансформації. Скажімо, Тетяна Спіріна представилася просто євпаторійкою, дитиною моря і вітру, що притаманні для цього міста. А Світлана Чижова, пригадавши, що в її крові є трохи й вірменської, запропонувала "на суд" журі приготовлені власноруч вірменські солодощі. Хоча звання "міс ніжність", яке вона одержала, навряд чи було пов'язане з кулінарними здібностями дівчини.
Та особливо високо поцінувало журі вітальне слово тих студентів, які приділили в ньому увагу своїй майбутній професії і говорили з цього приводу натхненно, подібно "золотій призерці" конкурсу Євгенії Кузовлєвій.
- Ім'я Євгенія означає благородна. Я вдячна батькам, що дали мені саме таке ім'я. Воно зобов'язало мене обрати найблагороднішу з професій. Лікар в моєму сприйнятті - це чарівник, що позбавляє людину від страждань, - говорила дівчина. А закінчила виступ взагалі афористично: хто частіше зустрічається з красивим, той рідше зустрічається з бідою.
Женя виявилася не лише розумницею, але й здібною співачкою, артистичною, витонченою. Оцінка її виступів з боку журі співпала з глядацькою - дівчина стала володаркою ще й призу глядацьких симпатій.
Але особисто я вболівала за Емілію Анузаме - вона іноземка, і не в себе вдома їй важче. Смаглява, з нетутешньою зачіскою, екзотична Емілія була не лише красивою й оригінальною, але й надзвичайно жвавою, рухливою. Мов вихор, кружляла вона по сцені в танці "Розбиті серця", вражаючи темпераментом і, певне, розбиваючи серця юнакам в залі. Ця незвичайна дівчина, майбутній стоматолог, причарувала і журі, що визнало її "віце-міс" університету.
Свої вміння і таланти демонстрували на сцені майбутні хірурги, нейрохірурги (така мрія у Марлена Алімова), акушери-гінекологи. Серед конкурсантів був навіть завідувач кафедри рентгенології (ну, звичайно ж, поки що у планах на перспективу). А на підступах до майбутньої посади Георгій Шараєв довів, що "пасти задніх" - не в його правилах. Він показав себе не лише вишуканим і галантним кавалером-красенем, але й людиною, що професійно володіє мистецтвом бального танцю. Тож і став "містером" медуніверситету 2003 року.
Та на конкурсі гідно цінувалися не лише краса і довершеність. Ті, хто не співав, не грав і не танцював (а, окрім Емілії, танцювали ще й Тетяна Спіріна - російський танець, Світлана Чижова - бальний, Юлія Селіванова - танок зі стільцем), могли розважити присутніх веселими сценками з медичного життя. Так, Антон Шалдибін у сценці-пантомімі змоделював поведінку студента-двієчника в операційній, який (такому лише довір!) під час операції забувся "покласти на місце" серце пацієнта. Тож, відштовхуючись від негативу, юнак показав у гротескній формі, від яких звичок
слід відмовитися тому, хто обрав цей відповідальний фах.
Зрештою, ті звання, які дісталися конкурсантам, були досить умовними. Насправді ж всі виявилися просто молодцями. І не меншими - спонсори цього заходу, у тому числі й ректор медуніверситету Анатолій Бабанін, які дозволили всім присутнім на святі весело провести старий рік, конкурсантам - показати багатогранність своєї особистості, а решті студентів - відчути потяг до досконалості.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 06.01.2004 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=1598

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков