Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НА ПЕРЕДАЛА СИР╤╥ НОТУ ПРОТЕСТУ ЧЕРЕЗ В╤ЗИТ «ДЕЛЕГАЦ╤╥» ОКУПАЦ╤ЙНО╥ ВЛАДИ КРИМУ
Укра╖на р╕шуче засуджу╓ оф╕ц╕йн╕ контакти Сир╕йсько╖ Арабсько╖ Республ╕ки з окупац╕йною...


РУЙНАЦ╤Я ╥ХН╤Х СПОД╤ВАНЬ: ТУРЧИНОВ ДАВ ОЦ╤НКУ «ВОЛАННЯМ ТА ПОГРОЗАМ» З БОКУ РОС╤ЙСЬКО╥ ЕЛ╤ТИ
в Укра╖н╕ нема╓ жодного загострення ситуац╕╖, на яке посилаються у сво╖й заяв╕ рос╕йськ╕ депутати.


РПЦ ЗАЯВИЛА, ЩО РОЗРИВА╢ СТОСУНКИ З КОНСТАНТИНОПОЛЕМ
Синод Русько╖ православно╖ церкви визнав неможливим ╖╖ подальше перебування у ╓вхарист╕йному...


РОС╤ЙСЬКА ОКУПАЦ╤Я ЗМУСИЛА УКРА╥НЦ╤В ВИМАГАТИ ВИЗНАННЯ ВЛАСНО╥ ПРАВОСЛАВНО╥ ЦЕРКВИ
Курт Волкер висловив переконання, що п'ять рок╕в тому виглядало немислимим, аби в Укра╖н╕...


ДЖЕМ╤Л╢В: ПУТ╤Н ТРИМА╢ ПРИ СОБ╤ ЗАРУЧНИК╤В, ЩОБ МАТИ «ОБМ╤ННИЙ МАТЕР╤АЛ»
За його словами, якщо Пут╕н врешт╕-решт погодиться на обм╕н, то Укра╖н╕ доведеться в╕ддати за...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 20.11.2015 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#47 за 20.11.2015
Kляне весь св╕т...

Президент США Барак Обама на зустр╕ч╕ з президентом Пут╕ним у рамках зустр╕ч╕ л╕дер╕в кра╖н «Велико╖ двадцятки» (G20) порушив питання виведення ╕ноземних в╕йськ з Укра╖ни, зв╕льнення заручник╕в ╕ повернення контролю Укра╖ни над кордоном. Про це йдеться у заяв╕ Ради нац╕онально╖ безпеки США при Б╕лому дом╕ за результатами зустр╕ч╕ Президент╕в США ╕ Рос╕╖ у Туреччин╕.
Як заявили в Б╕лому дом╕, розмова Обами з Пут╕ним тривала приблизно 35 хвилин. Зазнача╓ться, що, говорячи про ситуац╕ю в Укра╖н╕, Президент США «знову п╕дтвердив свою п╕дтримку повному впровадженню М╕нських угод, у тому числ╕ в╕дведенню важкого озбро╓ння, виведенню ус╕х ╕ноземних бойовик╕в, зв╕льненню заручник╕в та поверненню урядом Укра╖ни контролю над укра╖нською частиною м╕жнародного кордону».
У Б╕лому дом╕ зауважили, що Обама ╕ Пут╕н провели конструктивну розмову. Вона зосереджувалася довкола поточних зусиль щодо розв’язання конфл╕кту в Сир╕╖. Важливим питанням був розгляд терористичних атак у Париж╕. Сторони в╕дзначили дипломатичний прогрес, досягнутий за останн╕ тижн╕ на переговорах у В╕дн╕ (Австр╕я), зокрема, за тими напрямками, як╕ в╕дображен╕ у заяв╕ щодо М╕жнародно╖ групи п╕дтримки Сир╕╖ в╕д 14 листопада. Президенти погодилися з необх╕дн╕стю процесу пол╕тичного переходу у Сир╕╖, який ма╓ бути реал╕зований та очолений безпосередньо за участ╕ представник╕в Сир╕╖. У цьому процес╕ посередником повинна виступити ООН м╕ж сир╕йською опозиц╕╓ю та режимом президента Башара аль-Асада. Перех╕дний пер╕од повинен включати досягнення угоди про припинення вогню.

Прем’╓р-м╕н╕стр Канади Джаст╕н Трюдо закликав президента Рос╕╖ Володимира Пут╕на вивести в╕йська з Укра╖ни. Таку заяву в╕н зробив на прес-конференц╕╖ на сам╕т╕ «Велико╖ двадцятки» в Туреччин╕, переда╓ «Укра╖нська правда» з посиланням на СВС.
«Я вказав йому, що, хоча Канада ╕ зм╕нила св╕й п╕дх╕д до широкого кола багатосторонн╕х та м╕жнародних питань, ми залиша╓мося в╕ддан╕ необх╕дност╕ припинення рос╕йського втручання в Укра╖н╕», — заявив Трюдо.
В╕н також закликав президента РФ виконувати М╕нськ╕ угоди. «Я сказав Пут╕ну, що ми сто╖мо разом з громадянами Укра╖ни й оч╕ку╓мо, що в╕н повною м╕рою буде брати участь в м╕нському мирному процес╕», — п╕дкреслив канадський прем’╓р.

Пом╕чник Державного секретаря США з питань ╢вропи та ╢враз╕╖ В╕ктор╕я Нуланд наголошу╓, що тиск на Рос╕ю необх╕дно зберегти для повного виконання нею ус╕х незавершених зобов’язань зг╕дно з М╕нськими угодами. Про це йдеться у ╖╖ заяв╕ на сайт╕ Держдепартаменту США, яку вона оголосила 17 листопада у Берл╕н╕.
Пом╕чник Держсекретаря нагадала, що допомога Укра╖н╕ з боку США включала пол╕тичну, економ╕чну та безпекову п╕дтримку. «Ми запровадили посл╕довно жорстк╕ етапи санкц╕й, щоб посадити Рос╕ю за ст╕л переговор╕в, ╕ ми п╕дтримали дипломатичне врегулювання конфл╕кту за допомогою М╕нських угод та переговор╕в у нормандському формат╕ на чол╕ з Н╕меччиною та Франц╕╓ю», — сказала Нуланд. Вона зазначила, що зараз необх╕дно допомогти Укра╖н╕ подолати вс╕ ╕снуюч╕ труднощ╕. «Ми повинн╕ збер╕гати тиск на Рос╕ю та ╖╖ сп╕льник╕в-сепаратист╕в для завершення впровадження невиконаних зобов’язань за М╕нськом», — наголосила Нуланд. У цьому зв’язку вона звернула увагу, що йдеться про зв╕льнення ус╕х заручник╕в; забезпечення повного доступу на Донбас╕ гуман╕тарним агенц╕ям ООН, неурядовим орган╕зац╕ям та укра╖нським урядовим установам з надання допомоги.
Окр╕м того, Нуланд висловила необх╕дн╕сть проведення в╕льних та справедливих вибор╕в на Донбас╕ в╕дпов╕дно до укра╖нсько╖ Конституц╕╖ та за участ╕ спостережно╖ м╕с╕╖ за виборами Бюро демократичних ╕нститут╕в ╕ прав людини ОБС╢; виведення з Укра╖ни ус╕х ╕ноземних сил та озбро╓ння, а також повернення контролю Укра╖ни над державним кордоном. «Санкц╕╖ ╓ нев╕д’╓мним ╕нструментом, щоб утримувати Рос╕ю в╕дпов╕дальною. Вони повинн╕ бути продовжен╕, допоки М╕нськ╕ угоди не будуть повн╕стю впроваджен╕. ╤ ми повинн╕ збер╕гати в сил╕ наш╕ санкц╕╖, як╕ пов’язан╕ з Кримом, до того часу, поки Рос╕я не поверне п╕востр╕в Укра╖н╕», — заявила Нуланд.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #47 за 20.11.2015 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=16225

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков