Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УРОКИ КРИМУ: ПОПРИ ТРАВМУ, МИ МА╢МО ЗНАЙТИ СИЛИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Виступ учасника Нестор╕всько╖ групи ╢вгена Гл╕бовицького у Кримському дом╕ п╕д час вечора,...


ОДИНОЧН╤ П╤КЕТИ В КРИМУ: ВИКЛИК ОКУПАНТАМ
Б╕льше 80 суд╕в у справах кримськотатарських патр╕от╕в провела в один день т.зв. "кримська влада"...


ЗА «КРИМСЬКУ СВ╤ТЛИЦЮ» В КРИМУ!
Поширюйте цього листа. Ма╓мо застоювати себе, св╕й Край. Хто, як не ми?


КОР╤ННЕ НАСЕЛЕННЯ ВИТ╤СНЯЮТЬ З КРИМУ
Про це йдеться в допов╕д╕ "Пол╕тичн╕ пересл╕дування в Рос╕╖": ш╕сть м╕сяц╕в 2017 року.


10 МАЛОВ╤ДОМИХ ФАКТ╤В ПРО КРИМСЬКОТАТАРСЬКИЙ ПРАПОР
Блакитний кол╕р прапора означа╓ чистоту, свободу ╕ чесн╕сть
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 08.01.2016 > Тема "Крим - наш дім"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#2 за 08.01.2016
ЩОБ БУЛО Б╤ЛЬШЕ СВ╤ТЛА, З КРИМУ ПРОПОНУЮТЬ ДЕПОРТУВАТИ УКРА╥НЦ╤В!

«Покращення» по-кримськи

31 грудня 2015 — 1 с╕чня 2016 рр. з ╕н╕ц╕ативи ВЦВГД у Криму було проведено соцопитування за двома пунктами: «П╕дтриму╓те ви чи н╕ укладення комерц╕йного контракту з Укра╖ною на постачання електроенерг╕╖ до Криму й Севастополя, якщо в ньому буде вказано, що Крим ╕ Севастополь ╓ частиною Укра╖ни?» та «Чи готов╕ ви до тимчасових труднощ╕в, пов’язаних з незначними перебоями в енергопостачанн╕ протягом найближчих 3-4 м╕сяц╕в, якщо комерц╕йний контракт на запропонованих Укра╖ною умовах укладено не буде?».
Результати соцопитування та под╕╖, що передували йому, ╓ «плювком у душу кримському народов╕, який за 23 роки окупац╕╖ Укра╖ною витерп╕в, перем╕г ╕ в бою добився права гордо називатися громадянами Рос╕йсько╖ Федерац╕╖». Такого висновку в сво╓му блоз╕ на сайт╕ рос╕йсько╖ рад╕останц╕╖ «Эхо Москвы» д╕йшов кримський публ╕цист Олександр Горний, який обурився тим, що в Криму виявилося лише «93,1% патр╕от╕в».
«П╕сля перших тижн╕в енергоблокади, коли кримчани, кер╕вництво республ╕ки, Серг╕й Аксьонов були категорично проти п╕дключення г╕лки «Каховська — Титан», рос╕йське кер╕вництво зобов’язало нас це зробити. Багато кримчан щиро бентежилися й ставили запитання — «Нав╕що?». Ми спок╕йно ╕ з г╕дн╕стю пережили енергоблокаду ╕ щиро рад╕ли настанню ц╕лковито╖ незалежност╕ Криму в╕д Укра╖ни. Особисто для мене це було п╕дле р╕шення федерально╖ влади «п╕дключитися» знову до укра╖нсько╖ енергосистеми. Хочеться подивитися на цього розумника, який вир╕шив перестрахуватися за рахунок постачань електроенерг╕╖ з Укра╖ни на шкоду гордост╕ кримчан. Треба було зовс╕м не поважати кримчан, щоб п╕ти на цей п╕длий ╕ продажний догов╕рний крок. Мене хвилю╓ питання й про те, хто запропонував Пут╕ну провести це ╕д╕отське опитування? Для п╕дстрахування? Щоб пот╕м не гнали хвилю, коли втомляться в╕д в╕ялових в╕дключень? Це просто п╕дн╕жка для нашого президента й образа для багатьох кримчан ╕ мене особисто. З таким же усп╕хом можна було провести зараз повторний референдум про входження Криму до Рос╕╖», — написав Горний.
З метою економ╕╖ електрики автор запропонував «жорстко депортувати» з Криму етн╕чних укра╖нц╕в та ос╕б, що зберегли укра╖нське громадянство.
«Я ╕ багато мо╖х знайомих обговорювали й засуджували р╕шення федерально╖ влади. Якщо хот╕ли зекономити електроенерг╕ю, то можна було б жорстко депортувати тих укра╖нц╕в, як╕ з р╕зних причин перебувають на територ╕╖ Криму, займаються б╕знесом, виводячи р╕зними схемами грош╕, й витрачають наш╕ л╕м╕ти електроенерг╕╖, а таких чимало, сотн╕ тисяч! Хай ╖дуть до себе й вимагають в╕д ки╖всько╖ влади втихомирити св╕й запал. Особливо п╕дло луна╓ те, що деяк╕ д╕яч╕ з кримсько╖ держради наполягали на тому, що кримчанам не треба ╕нформувати органи ФМС про наявн╕сть укра╖нського паспорта. ╥м це вдалося протягнути, на превеликий жаль. Кому це виг╕дно? На думку кримчан, тим нег╕дникам, що перефарбувалися й зас╕ли там, у держрад╕. 93,1% — ц╕лком промовистий показник того, що думають кримчани про ситуац╕ю ╕ про Укра╖ну, але й в╕н не ╓ коректним! Це було телефонне опитування, ╕ дуже дивне. Безумовно, у Криму ╓ т╕, що риплять зубами за Укра╖ною й засинають з жовто-блакитним прапором п╕д подушкою, але це просто одиниц╕. Впевнений, що т╕, хто в╕дпов╕в на користь укладення угоди з Укра╖ною з неприйнятним для нас формулюванням у проект╕ угоди «Крим як частина Укра╖ни», могли б бути громадянами т╕╓╖ таки Укра╖ни, яких довол╕ багато вешта╓ться територ╕╓ю Криму. За р╕зними п╕драхунками, ця цифра може бути близько 5-7%, за ╕ншими даними, до 10% в╕д населення Криму (150 000 — 200 000 чолов╕к!). Можливо, на них ╕ наривалися ╕нтерв’ю╓ри?» — запиту╓ Горний.
http://echo.msk.ru/blog/amountain/1687484-echo/

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 08.01.2016 > Тема "Крим - наш дім"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=16460

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков