Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ТРИВОЖНЕ В╤ДЛУННЯ ╤ЧН╤
...слово “збер╕галися” тут явно нев╕дпов╕дне. Адже тримали ╖х здеб╕льшого п╕д...


ПРАГНЕННЯ СПРАВЕДЛИВОСТ╤
там, де вбивають в╕ру у справедливий суд, рано чи п╕зно приходить суд Л╕нча.


ЕРОСТАМ╤Н ╤ ПЕРСПЕКТИВИ УКРА╥НСЬКО╥ ЗАЛ╤ЗНИЦ╤
Мо', пора вибиратися з то╖ багнюки, доки ще зовс╕м не п╕зно? Вибиратися та вказати нашим щурам ╖х...


ЯК "КРИМСЬКА СВ╤ТЛИЦЯ" ЦЬКУ╢ ГЕРО╥В ╤ ДИСКРЕДИТУ╢ УКРА╥НСЬКУ ПРЕСУ
18 вересня у виданн╕ Детектор Мед╕а було опубл╕коване ╕нтерв'ю пан╕ Олени Холоденко з в╕домими...


УКРА╥НА ПОКАЗУ╢ США, ЩО НЕ ХОЧЕ ЗАХИЩАТИ СВОЮ ТЕРИТОР╤Ю
"У Ки╓в╕ мають швидко визначитися з╕ стратег╕╓ю в Азовському мор╕"
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 15.01.2016 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#3 за 15.01.2016
КРИМ БУДУТЬ ЛИШЕ ГРАБУВАТИ...

«Покращення» по-кримськи

Депутати кримсько╖ «Держради» докладають судомних зусиль для того, щоб зм╕нити рос╕йський закон про особливост╕ погашення жителями автоном╕╖ кредит╕в, узятих в укра╖нських банках. Думаю, колаборац╕он╕сти забули старий мудрий висл╕в про старого мудрого рабина, до якого вда╓ться наречена для того, щоб поц╕кавитись, як ╖й лягати в л╕жко п╕сля вес╕лля – в сорочц╕ чи без не╖. ╤ ребе резонно в╕дпов╕да╓ – як би м’якше це передати – що в будь-якому випадку результат буде один ╕ той самий.
Так-от, окр╕м наречено╖, у рабина був Рабинович, який поц╕кавився, чи вступати йому в колгосп, чи почекати. ╤ фраза ребе про те, що справа зовс╕м не в сорочц╕, а результат буде один ╕ той самий, стосувалась не ст╕льки схвильовано╖ д╕вчини, ск╕льки спантеличеного Рабиновича. Це взагал╕ такий «закон Рабиновича», якщо обтяжен╕ боргами ╕ кредитами жител╕ Криму цього ще не зрозум╕ли. ╤ питання нав╕ть не в тому, сам╕ вони захот╕ли в колгосп чи ╖х загнали туди чергов╕ червоноарм╕йц╕. Вони в колгосп╕ – ╕ цим усе сказано. А в колгосп╕ не питають, в сорочц╕ ти чи н╕.
Важко зрозум╕ти, чому у деяких кримчан була ╕люз╕я щодо того, що, перем╕стившись в ╕ншу державу, вони автоматично опиняться в правовому простор╕, в╕льному в╕д ╖хн╕х боргових зобов’язань. Вони погано знають Рос╕ю: ╖╖ закони, ╖╖ пол╕ц╕ю, ╖╖ колектор╕в. Але тепер, напевно, п╕знають добре.
Те, що в перш╕ м╕сяц╕ п╕сля окупац╕╖ якихось борг╕в н╕хто не витискатиме, поясню╓ться просто в╕дсутн╕стю модел╕ ╖хнього вибивання. Але було очевидно, що рано чи п╕зно в Рос╕╖ знайдуться люди, як╕ вир╕шать нажитись на кримських боргах. ╤ це будуть не як╕сь там випадков╕ п╕дпри╓мц╕ – у Рос╕╖ взагал╕ не бува╓ н╕чого випадкового, ╕ заради випадкових п╕дпри╓мц╕в Держдума не ухвалю╓ закон╕в. Н╕, це сама Рос╕йська держава вир╕шила заробити на поверненн╕ борг╕в ╕ кредит╕в. ╤ саме тому Константинова та Аксьонова нав╕ть не поставили до в╕дома про суть п╕дготовлюваного закону, – тому що у мар╕онеток н╕хто н╕чого н╕коли не пита╓. ╥х просто надягають на руку, коли потр╕бно, – а пот╕м гидливо кидають у нафтал╕н!
╤ це лише початок тих горезв╕сних «камен╕в з неба», про як╕ так люблять говорити прихильники кримсько╖ анекс╕╖. Будуть ╕ камен╕, не сумн╕вайтеся. Тому лише божев╕льний глядач рос╕йського телебачення може в╕рити, що Крим – це Рос╕я. А в сам╕й рос╕йськ╕й влад╕ таких ╕д╕от╕в дуже мало.
Коли п╕сля Друго╖ св╕тово╖ в╕йни у склад╕ Рос╕╖ опинилась частина територ╕╖ колишньо╖ сх╕дно╖ Прусс╕╖ – Кал╕н╕нградська область, – новий суб’╓кт федерац╕╖ практично не розвивали, бо не в╕рили в м╕цн╕сть п╕сляво╓нних кордон╕в. Кал╕н╕нградську область лише грабували, з не╖ вивозили все, що т╕льки можна, ╖╖ ╕сторичн╕ пам’ятки не в╕дновлювали. Нав╕ть зараз б╕льша частина цього рег╕ону вигляда╓ так, н╕би в╕йна завершилась т╕льки вчора. Хоч якийсь розвиток Кал╕н╕нградсько╖ област╕ почався лише п╕сля 1975 року, коли п╕дписали Завершальний акт наради в Гельс╕нк╕, що п╕дтвердив непорушн╕сть п╕сляво╓нних кордон╕в.
Уся справа в тому, що Пут╕н сво╓ю анекс╕╓ю Криму цей акт поховав. Рос╕йська Федерац╕я б╕льше не ма╓ м╕жнародно визнаних кордон╕в. ╤ Крим – це найуразлив╕ше ╖╖ м╕сце. Це розум╕ють ╕ рос╕йськ╕ пол╕тики, ╕ рос╕йськ╕ б╕знесмени.
Тому Крим будуть лише грабувати.

В╕тал╕й ПОРТНИКОВ
http://ua.krymr.com

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 15.01.2016 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=16493

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков