Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2882)
З потоку життя (6054)
Душі криниця (3354)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1458)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1645)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
…П╤ШЛИ ЗА ПАЦ╤╢НТАМИ
Чому хворий закр╕плений за одним л╕карем вже не ма╓ змоги вислухати думку дек╕лькох л╕кар╕в?...


ФЕОДОС╤Я:ПОЛЮВАННЯ НА В╤ДЬОМ
штраф розм╕ром в дв╕ тисяч╕ рубл╕в присуджено заслуженому л╕карю Укра╖ни феодос╕йцев╕ Сма╖лу...


ПАТР╤АРХАТИ ПОЧИНАЮТЬ ВЕЛИКУ В╤ЙНУ
Чи спричинить надання автокефал╕╖ укра╖нськ╕й церкв╕ розкол православного св╕ту


НОВИНИ К╤ЛЬКОМА РЯДКАМИ
Пол╕толог Серг╕й Таран у сво╓му блоз╕ розпов╕в, чому на його думку патр╕арх Варфолом╕й забира╓ у...


МР╤╥ ╤Д╤ОТ╤В, АБО ЯК КРЕМЛЬ ЗАДУМАВ «РОЗВАЛИТИ» УКРА╥НУ
Черговий рос╕йський в╕йськовий експерт розв╕в баляси про розпад Укра╖ни на к╕лька невеликих...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #39 за 04.11.2016 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#39 за 04.11.2016
В УКРА╥Н╤ З’ЯВИЛОСЯ ПЕРШЕ РАД╤О З ВИКЛЮЧНО УКРА╥НСЬКИМ МОВЛЕННЯМ

У Ки╓в╕ презентували нову рад╕останц╕ю - Radio1.ua з виключно укра╖нським мовленням ╕ прозорою редакц╕йною пол╕тикою. Прес-конференц╕я з цього приводу в╕дбулася в «Укр╕нформ╕», пов╕домля╓ кореспондент агентства. 
"Говорити сьогодн╕, що ми хочемо зробити укра╖номовний продукт, - цього не достатньо. Ми хочемо зробити укра╖номовний актуальний, креативний продукт, наповнений тим, що сьогодн╕ може викликати резонанс. Будь-як╕ спроби заробити на укра╖нськ╕й музиц╕ не були усп╕шн╕ ╕ часто мо╖ колеги переходили на ╕нший контент, тому що вони там просто б╕льше грошей отримували", - сказала сп╕вачка ╕ композитор, переможниця п╕сенного конкурсу "╢вробачення-2004" Руслана Лижичко.
У свою чергу ╖╖ чолов╕к ╕ продюсер, засновник студ╕╖ "Люксен" Олександр Ксенофонтов зазначив, що нове рад╕о - це спроба неквотно╖ укра╖н╕зац╕╖.
"Програми, ╕нформац╕йне наповнення - все це буде укра╖ноцентричне. Там не буде агрес╕╖, ми не будемо цього нав'язувати. Це не квоти, це - наша в╕дпов╕дь квотам. Квоти - це заборона, обмеження, те, що виклика╓ спротив. Те, що ми робимо, не ма╓ викликати спротиву, тому що це лаг╕дна, дуже конструктивна укра╖н╕зац╕я", - зазначив в╕н.
Один ╕з орган╕затор╕в проекту, засновник та ╕деолог рад╕о "Льв╕вська Хвиля" Юр╕й Зелик пояснив, що засновники ставлять перед собою досить амб╕тне завдання - зробити Radio1.ua популярним на всю Укра╖ну.
"Нац╕ональн╕ ФМ-мереж╕, як╕ працюють в Укра╖н╕, як правило, стикаються з проблемою популярност╕ з Заходу на Сх╕д ╕ з╕ Сходу на Зах╕д за невеликим винятком. Якщо якась мережа популярна на Сход╕, то на Заход╕ - халепа, ╕ навпаки. Це пов'язано з тим, що пр╕оритети слухач╕в у Франк╕вську ╕ Львов╕ в╕др╕зняються, можливо, незначно, то в Харков╕, Полтав╕ ╕ у Львов╕ вони р╕зняться принципово. Одне з завдань, яке ми створю╓мо, - збалансувати ╕нтереси ╕ пр╕оритети в р╕зних рег╕онах. Ми спробу╓мо зробити рад╕о, яке буде популярне у вс╕х рег╕онах Укра╖ни - в╕д Одеси до Львова та Ужгорода включно. Завдання непросте, проте п╕дходи для його вир╕шення ╕снують", - заявив Зелик.
Водночас автор ╕ реал╕затор проект╕в рад╕о "Ютар", "Star FM", "Star TV", "Погода ТБ" Юр╕й Лященко розпов╕в, як орган╕затори проекту планують отримувати кошти для проекту.
"Ми розрахову╓мо на широку ╕нтернет-аудитор╕ю за кордоном ╕ в╕дпов╕дно плану╓мо ╖╖ монетизувати. Ми розрахову╓мо на допомогу д╕аспори, донор╕в. Цей проект не суто б╕знесовий. В╕н ма╓ важливу роль для Укра╖ни", - зазначив в╕н.
За його словами, орган╕затори вже мають проект роботи нового рад╕о на контрольно-пропускних пунктах на л╕н╕╖ розмежування. Дал╕ орган╕затори планують перекрити "сепаратиськ╕" сигнали на укра╖нськ╕й територ╕╖.
"Ми розробили проект тимчасового мовлення в зон╕ АТО. Зокрема, проект малопотужного ФМ-мовлення на КПВВ. ╤дея цього проекту в тому, щоб малими передатчиками охоплювати м╕сця дислокац╕╖ КПП - не секрет, що там ╓ довг╕ черги. У принцип╕, ми в╕дпрацювали вс╕ техн╕чн╕ моменти на КПВВ "Зайцеве", котре зараз перем╕щено в "Майорськ". Також у нас ╓ проект мовлення Radio1.ua на захоплених донецьких ╕ луганських частотах аби перекрити сепаратиськ╕ сигнали на укра╖нськ╕й територ╕╖ ", - додав Лященко.
Як зазначили орган╕затори, для прозорост╕ редакц╕йно╖ пол╕тики Radio1.ua створить Наглядову раду «без пол╕тик╕в». До не╖ ув╕йдуть журнал╕сти, громадськ╕ д╕яч╕, представники шоу-б╕знесу та митц╕. ╥хн╕ ╕мена нараз╕ не називаються.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #39 за 04.11.2016 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=17612

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков