Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2798)
З потоку життя (5924)
Душі криниця (3319)
Українці мої... (1432)
Резонанс (1445)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1631)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (259)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОН ПРО НАЦБЕЗПЕКУ
За ухвалення в╕дпов╕дно законопроекту № 8068 у другому читанн╕ та в ц╕лому проголосували...


ПОРОШЕНКО ПОГОВОРИВ ╤З ПУТ╤НИМ ПРО ПОЛ╤ТВ’ЯЗН╤В ╤ МИРОТВОРЦ╤В ООН
Порошенко п╕дкреслив необх╕дн╕сть виконання Рос╕╓ю безпеково╖ частини М╕нських домовленостей.


Леон╕д ╢МЕЦЬ: ПОСИД╤ТИ В ТЮРМ╤ – БЕЗ ЯХТ ╤ РЕСТОРАН╤В – ЦЕ ДЛЯ ДЕПУТАТ╤В АРГУМЕНТ
Нардеп в╕д фракц╕╖ "Народний фронт" та сп╕вавтор проекту Виборчого кодексу пропону╓ саджати...


ЛАТВ╤Я ЗАБОРОНИЛА НАВЧАННЯ РОС╤ЙСЬКОЮ МОВОЮ В ПРИВАТНИХ ВУЗАХ
У четвер Сейм Латв╕╖ прийняв в остаточному читанн╕ поправки до закону про вузи, як╕ передбачають...


КЕРЧЕНСЬКИЙ М╤СТ ПРИЗВ╤В ДО НАРОЩУВАННЯ ЗАГРОЗИ З П╤ВДНЯ
Про це заявив секретар Ради нац╕онально╖ безпеки ╕ оборони Олександр Турчинов.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #41 за 18.11.2016 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#41 за 18.11.2016
ДЖЕМ╤Л╢В В╤РИТЬ, ЩО ТРАМПУ РОЗ'ЯСНЯТЬ СПРАВЖНЮ СИТУАЦ╤Ю ПРО КРИМ

Висловлювання на той час ще кандидата в президенти США Дональда Трампа про "бажання" самих жител╕в Криму в╕д'╓днатися в╕д Укра╖ни можна пояснити простою необ╕знан╕стю про ситуац╕ю, вт╕м зараз це може бути виправлено радниками обраного президента.
Таке переконання висловив Уповноважений Президента Укра╖ни у справах кримськотатарського народу Мустафа Джем╕л╓в п╕д час прес-конференц╕╖ в штаб-квартир╕ ООН у Нью-Йорку, пов╕домля╓ власний кореспондент «Укр╕нформу».
"У нього було висловлювання, що в Криму в╕дбувся референдум, ╕ при╓днання Криму було р╕шенням самих жител╕в Криму. Це викликало у нас велике здивування, оск╕льки в╕н, напевно, повинен був знати про р╕шення Генерально╖ Асамбле╖ ООН в╕д 27 березня 2014 року, коли практично весь цив╕л╕зований св╕т засудив цей так званий "референдум", - заявив Уповноважений Президента Укра╖ни у справах кримських татар.
Джем╕л╓в припустив, що на той час Трамп не волод╕в ситуац╕╓ю докладно, тому його заяву можна пояснити простою необ╕знан╕стю в конкретних питаннях зовн╕шньо╖ пол╕тики.
"Я думаю, зараз Дональд Трамп буде об╕знаний про все, що там в╕дбува╓ться, напевно, його пом╕чники роз'яснять ситуац╕ю ╕, думаю, в╕н перегляне свою точку зору", - зазначив Джем╕л╓в.

АРМ╤Я РФ МОЖЕ ПЕРЕТВОРИТИ КРИМ НА МЕРТВУ ПУСТЕЛЮ

Попри введен╕ Заходом проти РФ економ╕чн╕ санкц╕╖, кремл╕вське кер╕вництво продовжу╓ нарощувати в╕йськовий потенц╕ал у Криму, вдосконалювати ╕нфраструктуру для ядерно╖ збро╖ та чинити ╕нш╕ во╓нн╕ злочини на окупованому п╕востров╕.
Через це санкц╕╖ потребують посилення, заявив в ООН Уповноважений Президента Укра╖ни у справах кримськотатарського народу Мустафа Джем╕л╓в, пов╕домля╓ власний кореспондент «Укр╕нформу».
"Ми поклада╓мо над╕╖ на ефективн╕сть економ╕чних санкц╕й, але також вважа╓мо, що ╕снуюч╕ санкц╕╖ мають бути посилен╕, щоб змусити Рос╕ю рахуватися з м╕жнародною сп╕льнотою, м╕жнародним правом, ╕ поводитися як цив╕л╕зована держава - тобто зв╕льнити окупован╕ територ╕╖", - зауважив л╕дер кримськотатарського народу.
У цьому зв'язку в╕н звернув увагу на в╕дновлення Рос╕╓ю ╕нфраструктури ядерного озбро╓ння в Криму та нагадав про те, що, за даними розв╕дки, РФ завезла на п╕востр╕в ш╕сть ядерних бо╓головок, як╕ розм╕стила в урочищ╕ Кизилташ.
"У Криму зараз спостер╕га╓ться висока концентрац╕я рос╕йських збройних сил, ╕ початок бойових д╕й означатиме, передус╕м, повне знищення кор╕нного кримськотатарського народу й можливе перетворення п╕вострову на мертву пустелю", - п╕дкреслив Джем╕л╓в.
В╕н також акцентував увагу на ╕ншому "во╓нному злочин╕", який чинить рос╕йський режим на територ╕╖ Криму, що не може залишатися безкарним. "Основна стратег╕я окупац╕йно╖ влади, як ми бачимо, спрямована на те, щоб вит╕снити кор╕нний народ Криму, передус╕м, кримських татар, та заселити п╕востр╕в громадянами з внутр╕шн╕х областей Рос╕йсько╖ Федерац╕╖", - зазначив кримськотатарський л╕дер.

В╕н зауважив, що п╕сля окупац╕╖ п╕востр╕в залишили близько 50 тис. людей, з них близько половини кримськ╕ татари. "╤снують оц╕ночн╕ дан╕, як╕ св╕дчать, що разом з╕ збройними силами, як╕ Рос╕я перем╕стила в Крим, на п╕востр╕в завезено приблизно п╕вм╕льйона громадян. А це, в╕дпов╕дно до Женевсько╖ конвенц╕╖ про статус окупованих територ╕й, ╓ во╓нним злочином", - п╕дкреслив Джем╕л╓в.
Кр╕м того, в╕н нагадав, що недавно рос╕йська влада оголосила екстрем╕стською орган╕зац╕╓ю вищий представницький орган – Меджл╕с кримськотатарського народу, який обира╓ться безпосередньо самими громадянами.
"Це наст╕льки абсурдно – все одно як оголошувати екстрем╕стським парламент будь-яко╖ кра╖ни. Але головна причина, яку окупац╕йна влада не прихову╓, це позиц╕я Меджл╕су, який не сприйма╓ окупац╕ю та розгляда╓ Крим як непод╕льну частину Укра╖ни", - наголосив Джем╕л╓в.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #41 за 18.11.2016 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=17648

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков