Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ФРАНЦ╤Я ПОЧАЛА РОЗСЛ╤ДУВАННЯ ЩОДО ПРИЧЕТНОСТ╤ РОС╤╥ ДО ПРОТЕСТ╤В «ЖОВТИХ ЖИЛЕТ╤В»
«Зараз ведеться розсл╕дування», — сказав м╕н╕стр закордонних справ Ле Др╕ан.


ПУТ╤Н «ПООБ╤ЦЯВ ПОДУМАТИ» ПРО ЗВ╤ЛЬНЕННЯ СЕНЦОВА
Про це в╕н сказав у в╕дпов╕дь на прохання к╕норежисера Олександра Сокурова


ПАЛАТА ПРЕДСТАВНИК╤В США ВИЗНАЛА ГОЛОДОМОР ГЕНОЦИДОМ УКРА╥НСЬКОГО НАРОДУ
Таким чином, на сьогодн╕ обома палатами Конгресу США ухвалено р╕шення, у яких Голодомор визнано...


НИЖНЯ ПАЛАТА КОНГРЕСУ США ЗАСУДИЛА АГРЕС╤Ю РОС╤╥ НА МОР╤
Про це пов╕домило Посольство Укра╖ни в Вашингтон╕


М╤ЖНАРОДНИЙ СУД У ГААЗ╤ П╤ДТВЕРДИВ: АНЕКС╤Я КРИМУ – М╤ЖНАРОДНИЙ КОНФЛ╤КТ
Канцеляр╕я Прокурора М╕жнародного крим╕нального суду оприлюднила зв╕т ╕з попереднього...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #42 за 25.11.2016 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#42 за 25.11.2016
УКРА╥НА МА╢ ПОКАЗАТИ РЕЗУЛЬТАТИ В ПОКАРАНН╤ КОРУМПОВАНИХ ВИСОКОПОСАДОВЦ╤В

Укра╖н╕ необх╕дн╕ конкретн╕ результати у притягненн╕ до в╕дпов╕дальност╕ та засудженн╕ корумпованих чиновник╕в високого р╕вня ╕ поверненн╕ доход╕в, отриманих в результат╕ корупц╕йних д╕й.
Про це йдеться у заяв╕ голови м╕с╕╖ М╕жнародного валютного фонду (МВФ) Рона ван Рудена, яка працювала у Ки╓в╕ 3-17 листопада.
"М╕с╕я провела ╕з представниками влади конструктивн╕ обговорення питань пол╕тики, необх╕дних для завершення третього перегляду в рамках програми розширеного ф╕нансування. Попри гарн╕ усп╕хи, влад╕ потр╕бен додатковий час для реал╕зац╕╖ напрямк╕в пол╕тики з метою забезпечення середньостроково╖ податково-бюджетно╖ сталост╕, в тому числ╕ прийняття бюджету на 2017 р╕к в╕дпов╕дно до ц╕льових показник╕в програми, забезпечення ф╕нансово╖ стаб╕льност╕, а також подолання корупц╕╖. Дискус╕╖ стосовно цих напрямк╕в триватимуть", - зазначив ван Руден. 
За його словами, економ╕чна пол╕тика укра╖нсько╖ влади ╕ надал╕ ма╓ зосереджуватись на таких напрямах:
- прискорення реформи великого ╕ неефективного сектору державних п╕дпри╓мств, покращення умов ведення б╕знесу ╕ подолання корупц╕╖ для залучення ╕нвестиц╕й ╕ нарощування потенц╕алу економ╕ки;
- забезпечення в╕дпов╕дност╕ м╕ж зростанням зароб╕тно╖ плати ╕ п╕двищенням продуктивност╕ прац╕ для захисту конкурентоспроможност╕;
- подальша податково-бюджетна консол╕дац╕я для забезпечення прийнятност╕ р╕вня боргу за п╕дтримки пенс╕йно╖ реформи ╕ заход╕в, спрямованих на п╕двищення ефективност╕ системи оподаткування, яка б сприяла зростанню, ╕з одночасним п╕двищенням якост╕ державних видатк╕в;
- обачна грошово-кредитна пол╕тика, нац╕лена на подальше скорочення ╕нфляц╕╖ ╕ в╕дновлення резерв╕в в рамках режиму гнучкого обм╕нного курсу;
- в╕дновлення ф╕нансово╖ системи ╕ в╕дродження банк╕вського кредитування. 
"Спрямування тепер╕шньо╖ стаб╕л╕зац╕╖ у потужне ╕ стале зростання, для того щоб Укра╖на змогла наздогнати сво╖х сус╕д╕в по рег╕ону, буде непростим завданням. Воно було викликом у минулому, коли проведення реформ ╕з зупинками призвело до повторного накопичення значних дисбаланс╕в та економ╕чно╖ кризи", - зазначив кер╕вник м╕с╕╖.
За його словами, укра╖нськ╕й влад╕ сл╕д ╕ надал╕ бути ╓диною в сво╓му прагненн╕ продовжувати реформи, чинити оп╕р тиску попул╕зму ╕ долати спротив захисник╕в групових ╕нтерес╕в.
"Особливо потребу╓ р╕шучих крок╕в боротьба з корупц╕╓ю, що залиша╓ться найчаст╕ше згадуваною перешкодою на шляху ведення б╕знесу в Укра╖н╕. Попри досягнут╕ усп╕хи у створенн╕ нових ╕нституц╕й, у тому числ╕ Нац╕онального антикорупц╕йного бюро Укра╖ни, ╕ системи електронного декларування актив╕в високопосадовц╕в, що стала важливим кроком, необх╕дн╕ конкретн╕ результати у притягненн╕ до в╕дпов╕дальност╕ ╕ засудженн╕ корумпованих чиновник╕в високого р╕вня ╕ поверненн╕ доход╕в, отриманих в результат╕ корупц╕йних д╕й", - зазначив ван Руден.
М╕с╕я М╕жнародного валютного фонду п╕д кер╕вництвом Рона ван Рудена в╕дв╕дала Ки╖в у пер╕од 3-17 листопада для початку дискус╕й в межах третього перегляду програми економ╕чних реформ влади кра╖ни за програмою розширеного ф╕нансування (EFF). М╕с╕я також провела дискус╕╖ в рамках консультац╕й з Укра╖ною 2016 р. за Статтею IV.

ТИМ ЧАСОМ…
ГОЛОВУ РАХУНКОВО╥ ПАЛАТИ ВЗЯЛИ П╤Д ДОМАШН╤Й АРЕШТ

Солом'янський районний суд обрав в╕дносно голови Рахунково╖ палати Укра╖ни Романа Магути запоб╕жний зах╕д - ц╕лодобовий домашн╕й арешт ╕з нос╕нням електронного засобу контролю.
Про це пов╕домив у Фейсбуц╕ заступник Генерального прокурора Укра╖ни, кер╕вник Спец╕ал╕зовано╖ антикорупц╕йно╖ прокуратури Назар Холодницький.
“Солом'янський районний суд задовольнив клопотання прокурора САП та обрав в╕дносно Голови Рахунково╖ палати Укра╖ни запоб╕жний зах╕д - ц╕лодобовий домашн╕й арешт ╕з нос╕нням електронного засобу контролю”, - написав кер╕вник САП.
За словами Холодницького, також суд зобов'язав п╕дозрюваного здати на збер╕гання його паспорт для ви╖зду за кордон та ╕нш╕ документи, як╕ дають можлив╕сть покинути кра╖ну.
Оч╕льник Спец╕ал╕зовано╖ антикорупц╕йно╖ прокуратури наголосив, що прокурорами САП та детективами НАБ Укра╖ни вживаються вс╕ необх╕дн╕ заходи для якнайшвидшого завершення досудового сл╕дства, спрямування провадження до суду та в╕дшкодування завданих держав╕ збитк╕в.
Як пов╕домлялося, Генпрокурор Юр╕й Луценко п╕дписав пов╕домлення про п╕дозру голов╕ Рахунково╖ палати Роману Магуту, який без перев╕рки дозволив приватизувати службове житло плем╕ннику члена Рахунково╖ палати. В╕дпов╕дн╕ документи на п╕дпис генпрокурору надав оч╕льник Спец╕ал╕зовано╖ антикорупц╕йно╖ прокуратури Назар Холодницький.
www.ukrinform.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #42 за 25.11.2016 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=17700

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков