Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2877)
З потоку життя (6045)
Душі криниця (3351)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1456)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1643)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ТРАМП П╤ДПИСАВ УКАЗ ПРО САНКЦ╤╥ ПРОТИ ╤НОЗЕМЦ╤В ЗА ВТРУЧАННЯ У ВИБОРИ
Державний департамент та м╕н╕стерство ф╕нанс╕в США приймуть р╕шення про в╕дпов╕дн╕ санкц╕╖ для...


СУРК╤С УСЛ╤Д ЗА РОС╤╢Ю ОБУРИВСЯ ЧЕРЕЗ НАПИС «СЛАВА УКРА╥Н╤» НА ФУТБОЛКАХ НАЦ╤ОНАЛЬНО╥ ЗБ╤РНО╥
На думку Григор╕я Сурк╕са, Федерац╕я футболу ╕ нац╕ональна зб╕рна повинн╕ "керуватися спортивними...


РПЦ ПОГРОЖУ╢ РОЗ╤РВАТИ В╤ДНОСИНИ З КОНСТАНТИНОПОЛЕМ, ЯКЩО УПЦ ОТРИМА╢ АВТОКЕФАЛ╤Ю
Як пов╕домив представник В╕дд╕лу зовн╕шн╕х церковних зв'язк╕в РПЦ митрополит ╤лар╕он, "засоби...


РОС╤╥ У ДЕНЬ ТАНК╤СТА НАГАДАЛИ ПРО ГУЧНУ ПОРАЗКУ 500-Р╤ЧНО╥ ДАВНОСТ╤
Начальник Генерального штабу ЗСУ В╕ктор Муженко з нагоди Дня танк╕ста, який в╕дзначався минуло╖...


МОЗ ОПРИЛЮДНИЛО РЕКОМЕНДАЦ╤╥ У ЗВ’ЯЗКУ З Х╤М╤ЧНИМ ВИКИДОМ У КРИМУ
В МОЗ рекомендують по можливост╕ герметизувати прим╕щення, захищати органи дихання ватно-марлевою...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 13.01.2017 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#2 за 13.01.2017
НАЦРАДА ЗАБОРОНИЛА «ДОЖДЬ» ╤ «ТЕЛЕКЛУБ»

12 с╕чня Нац╕ональна рада з питань телебачення ╕ рад╕омовлення вилучила рос╕йський телеканал «Дождь» ╕з Перел╕ку ╕ноземних програм, зм╕ст яких в╕дпов╕да╓ вимогам ╢вропейсько╖ конвенц╕╖ про транскордонне телебачення ╕ законодавства Укра╖ни, а також тимчасово на три м╕сяц╕ припинила ретрансляц╕ю на територ╕╖ Укра╖ни телеканалу «Телеклуб», який ма╓ юрисдикц╕ю Н╕меччини.
Телеканал «Дождь» вилучено з перел╕ку через трансляц╕ю в його еф╕р╕ заборонено╖ укра╖нським законодавством реклами (закон забороня╓ розм╕щення реклами в еф╕р╕ рос╕йських телеканал╕в, що ретранслюються в Укра╖н╕), а також через трансляц╕ю ╕нформац╕╖, що посяга╓ на територ╕альну ц╕л╕сн╕сть Укра╖ни («Дождь» зобража╓ Крим як територ╕ю Рос╕йсько╖ Федерац╕╖). Р╕шення про вилучення ма╓ набути чинност╕ через м╕сяць п╕сля оприлюднення.
Член Нацради Серг╕й Костинський розпов╕в, що регулятор р╕к мон╕торив еф╕р «Дождя» ╕ давав каналу два м╕сяц╕ на приведення його д╕яльност╕ до умов укра╖нського законодавства. Власниця ╕ кер╕вниця телеканалу «Дождь» Натал╕я Синд╓╓ва по╕нформувала Нацраду, що «Дождь» створив окрему ╕нтернет-верс╕ю для Укра╖ни без реклами. Але Нацрада так ╕ не отримала в╕д «Дождя» документ╕в на внесення укра╖нсько╖ верс╕╖ до Перел╕ку ╕ноземних канал╕в, ╕ канал так ╕ не вир╕шив питання з укра╖нськими провайдерами про ретрансляц╕ю ними окремо╖ верс╕╖ – провайдери нараз╕ ретранслюють супутникову верс╕ю «Дождя», де ╓ реклама.
Стосовно Криму – за словами пана Костинського, у «Дождя» системна пол╕тика, що Крим ╓ частиною РФ. Журнал╕сти «Дождя» ╖здять до Криму з порушенням укра╖нського законодавства, називають адм╕н╕стративний кордон м╕ж Херсонською областю та Кримом «рос╕йсько-укра╖нським кордоном», показують в еф╕р╕ карти, на яких Крим позначений як територ╕я Рос╕йсько╖ Федерац╕╖.
Тому, зваживши вс╕ ц╕ факти, Нацрада вир╕шила вилучити «Дождь» ╕з Перел╕ку ╕ноземних програм, зм╕ст яких в╕дпов╕да╓ вимогам ╢вропейсько╖ конвенц╕╖ про транскордонне телебачення ╕ законодавства Укра╖ни. Водночас регулятор дав провайдерам м╕сяць на пошуки зам╕ни телеканалу «Дождь» у ╖хн╕х мережах: р╕шення про вилучення «Дождя» з перел╕ку набуде чинност╕ через м╕сяць ╕з моменту оприлюднення (ор╕╓нтовно – 13 лютого).
Телеканал «Телеклуб» ма╓ юрисдикц╕ю Н╕меччини – кра╖ни-члена ╢С. В його еф╕р╕ Нацрада заф╕ксувала трансляц╕ю заборонених укра╖нським законодавством ф╕льм╕в рос╕йського виробництва. Голова Нацради Юр╕й Артеменко розпов╕в, що Нацрада вела тривалу дискус╕ю з каналом, зверталася до дистрибутора каналу з проханням припинити порушення. Дистрибутор пов╕домив, що передав прохання регулятора кер╕вництву каналу. Але програмна пол╕тика «Телеклубу» так ╕ не зм╕нилася.
Юр╕й Артеменко запропонував не забороняти «Телеклуб», а звернутися до н╕мецького регулятора, щоб в╕н вплинув на свого л╕ценз╕ата. Але член Нацради Валентин Коваль зауважив, що н╕мецьке законодавство не передбача╓ обмежень на показ рос╕йських ф╕льм╕в, тому навряд чи н╕мецький регулятор на прохання укра╖нського буде щось вимагати в╕д «Телеклубу». «Ми можемо просто поставити н╕мецьких колег до в╕дома про сво╓ р╕шення», - зазначив пан Коваль. Його п╕дтримав член Нацради Олег Черниш, який наголосив, що «Телеклуб» ╓ рос╕йським каналом, який ма╓ н╕мецьку л╕ценз╕ю.
В╕дтак, б╕льш╕сть член╕в Нацради (кр╕м Юр╕я Артеменка) проголосували за те, щоб припинити тимчасово на три м╕сяц╕ ретрансляц╕ю телеканалу «Телеклуб» на територ╕╖ Укра╖ни та пов╕домити н╕мецького регулятора про ухвалене в Укра╖н╕ р╕шення.
Нагада╓мо, станом на 22 грудня Перел╕к ╕ноземних програм (так званий «список адаптованих канал╕в») нал╕чував 156 ╕ноземних телеканал╕в. П╕сля вилучення «Дождя» ╕ тимчасово╖ заборони «Телеклубу» укра╖нським провайдерам дозволен╕ для ретрансляц╕╖ 154 ╕ноземн╕ телеканали.
http://detector.media

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 13.01.2017 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=17940

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков