Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
АДЕЛЬ СТАН╤СЛАВСЬКА: Я ТА, ЩО ТРИМА╢ СВ╤Т
Сьогодн╕ господинею Поетично╖ Св╕тлиц╕ ╓ Адель Стан╕славська. Справжн╓ ╕м'я – Олександра...


«РИМОВАНИЙ ╤РП╤НЬ»
3 жовтня в столичному Будинку письменник╕в в╕дбулася презентац╕я зб╕рника поез╕╖ «Римований...


«ЯК ДАЛ╤ ЛОВИТИМЕШ ГАВИ - НЕ БУДЕ У ТЕБЕ ДЕРЖАВИ!»
Наше покол╕ння на цих знущаннях повинно поставити крапку. Щоб н╕коли ╕ н╕кому не хот╕лося б╕льше...


ЗАХИСТИ, ПОКРОВО-МАТИ!
День Покрови Пресвято╖ Богородиц╕ — велике християнське свято, яке щор╕чно в╕дзнача╓мо 14...


ТА╥НА СЛОВА
У золот╕ вереснев╕ дн╕ Червоноград ста╓ центром л╕тературного свята... П╕дбито п╕дсумки VIII...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #4 за 27.01.2017 > Тема "Душі криниця"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#4 за 27.01.2017
ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВО╥В ЗВАННЯ «НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРА╥НИ» Т╤Н╤ КАРОЛЬ

Президент Укра╖ни Петро Порошенко присво╖в звання "Народний артист Укра╖ни" сп╕вачц╕ Т╕н╕ Кароль. Про це йдеться в указ╕ глави держави «Про в╕дзначення державними нагородами Укра╖ни з нагоди Дня Соборност╕ Укра╖ни», розм╕щеному на його сайт╕. У документ╕ в╕дзнача╓ться, що Т╕на Кароль - артистка з Ки╓ва. (Як в╕домо, Кароль припинила концертну д╕яльн╕сть у Рос╕╖, заявивши, що вона не збира╓ться гастролювати кра╖ною, яка проводить в╕дверту агресивну пол╕тику по в╕дношенню до нашо╖ держави. Тор╕к вона дала в Укра╖н╕ близько ста концерт╕в. – ред.).
Серед нагороджених Порошенком ос╕б - також голова Ком╕тету у закордонних справах ╢вропейського парламенту Елмар Брок. «Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня Брока Елмара - голову Ком╕тету ╢вропарламенту у закордонних справах, громадянина Федеративно╖ Республ╕ки Н╕меччина, м. Брюссель», - зазнача╓ться в документ╕. Також, зг╕дно з указом, орденом княгин╕ Ольги ╤╤╤ ступеня нагороджено першого заступника голови Верховно╖ Ради, уповноваженого президента Укра╖ни з мирного врегулювання ситуац╕╖ в Донецьк╕й та Луганськ╕й областях ╤рину Геращенко. Орденом Свободи президент нагородив голову Меджл╕су кримськотатарського народу, народного депутата Рефата Чубарова.
Як пов╕домляв УН╤АН, ран╕ше президент п╕дписав указ про присво╓ння звання Герой Укра╖ни Володимиру Жемчугову, який був тяжко поранений у зон╕ АТО ╕ потрапив у полон терорист╕в, як╕ утримували його близько року. Президент вручив Жемчугову орден «Золота З╕рка» п╕д час урочистого заходу з нагоди Дня Соборност╕ Укра╖ни.
http://www.unian.ua

АН╤ ЛОРАК ВИКЛЮЧИЛИ З╤ СПИСКУ НОМ╤НАНТ╤В НА УКРА╥НСЬКУ ПРЕМ╤Ю

Скандал, який розгор╕вся навколо Ан╕ Лорак набира╓ оберт╕в. На даний момент стало в╕домо, що сп╕вачку виключили з╕ списку претендент╕в на прем╕ю «Viva! Найкрасив╕ш╕-2016».
Сп╕вачка Ан╕ Лорак, на думку укра╖нського сусп╕льства, не заслугову╓ брати участь у прем╕╖ «Найкрасив╕ш╕-2016», орган╕заторами яко╖ ╓ популярний ╕ впливовий в шоу-б╕знес╕ Укра╖ни журнал «Viva!», – пов╕домля╓ Joinfo.ua.
Стало в╕домо, що п╕сля того, як люди д╕зналися про присутн╕сть Карол╕ни в списку ном╕нант╕в на укра╖нську прем╕ю, розгор╕вся скандал. Тут же на адресу видання посипалися гн╕вн╕ коментар╕ з вимогою виключити артистку, яка активно займа╓ться гастролями в Рос╕╖. У результат╕ вс╕х перепалок, дирекц╕я «Viva!» Рос╕╖ вир╕шила прибрати з╕ списку сп╕вачку.
Микола Тищенко, колишн╕й суддя проекту «МастерШеф», а також в╕домий ресторатор, в свою чергу заступився за Ан╕ Лорак. В╕н нав╕в к╕лька аргумент╕в, за яким виключити кандидатуру артистки – дурна помилка. По-перше, за словами Тищенка, по Рос╕╖ гастролюють практично вс╕ укра╖нськ╕ з╕рки. ╤ це зовс╕м не пов’язано з ╖хньою мораллю, так як мова йде про доходи.
«Вважаю, що ситуац╕я з Лорак – це просто тухлий заказняк. В Рос╕╖ ╖здять ну просто вс╕ укра╖нськ╕ артисти. За р╕дк╕сним винятком... Див╕ться Facebook ╕ Instagram. Артисти працюють за грош╕, ╕ мораль ╖х не ц╕кавить. Хто платить – туди вони ╕ при╖жджають. Це пов’язано з тим, що гонорари артист╕в значно зросли в рази, що на внутр╕шньому укра╖нському ринку вони не окупаються, що вони сп╕вають рос╕йською мовою», – пояснив Тищенко.
В╕н також додав, що позбавлення Ан╕ Лорак державного звання Народно╖ артистки Укра╖ни – зовс╕м необдумано. В такому випадку необх╕дно переглянути весь список народних артист╕в уважн╕ше, так як серед них багато ╖здять в РФ з гастролями.
«Соф╕я Ротару, наприклад, теж сп╕ва╓ в Рос╕╖. Якщо позбавляти звань, тод╕ вс╕х або н╕кого» – п╕дсумував Тищенко.
Нагада╓мо також, що та ж Та╖с╕я Повал╕й виступа╓ в сус╕дн╕й кра╖н╕. Прим╕ром, не так давно в ╤нстаграм╕ Ан╕ Лорак ╕ Та╖с╕╖ Повал╕й з’явилися анонси ╖х участ╕ в рос╕йських програмах.
http://zik.ua

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #4 за 27.01.2017 > Тема "Душі криниця"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18011

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков