Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2710)
З потоку життя (5783)
Душі криниця (3257)
Українці мої... (1423)
Резонанс (1432)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1620)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (258)
Ми єсть народ? (235)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (125)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НА ЗАКЛИКАЛА В ООН В╤ДРЕАГУВАТИ НА НЕЗАКОНН╤ ВИБОРИ ПУТ╤НА В КРИМУ
Проведення Рос╕╓ю президентських вибор╕в в окупованому Криму стане черговим грубим порушенням...


США РОЗШИРИЛИ САНКЦ╤╥ ПРОТИ РОС╤╥
Про це йдеться в оф╕ц╕йному пов╕домленн╕ Оф╕су з питань контролю за ╕ноземними активами (OFAC)...


Серг╕й Плох╕й, професор ╕стор╕╖ Укра╖ни Гарвардського ун╕верситету: ╢ВРОПА БУДЕ ЗМ╤НЮВАТИСЯ, В ТОМУ ЧИСЛ╤ Й ЗАВДЯКИ УКРА╥Н╤
Нещодавно книга професора Гарвардського ун╕верситету Серг╕я Плох╕я "Брама ╢вропи. ╤стор╕я Укра╖ни...


ДЕРЖКОМТЕЛЕРАД╤О РОЗПОЧАВ ПРИЙОМ ТВОР╤В НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМ╤╥ ╤МЕН╤ ╤ВАНА ФРАНКА
До 1 травня 2018 року приймаються нов╕ ориг╕нальн╕ публ╕цистичн╕ твори


ПОРОШЕНКО ВРУЧИВ ШЕВЧЕНК╤ВСЬКУ ПРЕМ╤Ю-2018
церемон╕я нагородження в╕дбулася у п’ятницю, 9 березня, в Нац╕ональному музе╖ Тараса...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #4 за 27.01.2017 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#4 за 27.01.2017
«УКРА╥НСЬКА КНИЖКА РОКУ»

25 с╕чня в Держкомтелерад╕о в╕дбулося зас╕дання Ком╕тету з присудження щор╕чно╖ прем╕╖ Президента Укра╖ни «Укра╖нська книжка року». Шляхом та╓много голосування було визначено видання, подан╕ для участ╕ у конкурс╕, яким Ком╕тет пропону╓ присудити прем╕ю за 2016 р╕к.
У ном╕нац╕╖ «За видатн╕ досягнення у галуз╕ художньо╖ л╕тератури» прем╕ю пропону╓ться присудити виданням «Син╕й зошит. Аркуш╕ дн╕в св╕тящих» та «Лад» (автор М.╤. Дочинець, видавництво «Карпатська вежа»). Загалом у ц╕й ном╕нац╕╖ було розглянуто 19 художн╕х твор╕в класично╖ та сучасно╖ укра╖нсько╖ прози, поез╕╖, укра╖нських переклад╕в художньо╖ л╕тератури.
У ном╕нац╕╖ «За вагомий внесок у розвиток укра╖нознавства» серед 28 претендент╕в переможцем визначено видання «Мар╕я Заньковецька» (автор В.П. Корн╕йчук, видавництво «Криниця»).
У ном╕нац╕╖ «За сприяння у вихованн╕ п╕дростаючого покол╕ння» серед 20 допущених до конкурсу видань прем╕ю запропоновано присудити книжц╕ «╥жак В╕льгельм» (автор Т.В. Стус, ТОВ «Видавництво «В╕ват»).
╤з перел╕ком видань, як╕ допущен╕ до участ╕ в конкурс╕ на здобуття прем╕╖ Президента Укра╖ни «Укра╖нська книжка року» можна ознайомитись на сайт╕ Держкомтелерад╕о http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=132589&cat_id=88996 .
Нагада╓мо, що в╕дпов╕дно до Указу Президента Укра╖ни в╕д 16 грудня 2009 року № 1058 в Укра╖н╕ започаткована щор╕чна прем╕я Президента Укра╖ни «Укра╖нська книжка року» з метою в╕дзначення автор╕в, видавництв та видавничих орган╕зац╕й, як╕ зробили значний внесок у популяризац╕ю укра╖нсько╖ книги та розвиток в╕тчизняно╖ видавничо╖ справи. Орган╕зац╕йне забезпечення роботи Ком╕тету з╕ щор╕чно╖ прем╕╖ Президента Укра╖ни «Укра╖нська книжка року» покладено на Державний ком╕тет телебачення ╕ рад╕омовлення Укра╖ни.
Прем╕я присуджу╓ться у трьох ном╕нац╕ях:за видатн╕ досягнення у галуз╕ художньо╖ л╕тератури  книжковому виданню твор╕в класично╖ або сучасно╖ укра╖нсько╖ прози, поез╕╖, укра╖нських переклад╕в художньо╖ л╕тератури; за вагомий внесок у розвиток укра╖нознавства  книжковому виданню твор╕в, як╕ формують знання про Укра╖ну, ╖╖ народ, ╕стор╕ю, культуру, науку, дов╕дковому, енциклопедичному, кра╓знавчому або картограф╕чному виданню, виданню ╕ншого твору укра╖н╕стики; за сприяння у вихованн╕ п╕дростаючого покол╕ння — книжковому виданню твор╕в дитячо╖ л╕тератури, пос╕бнику або п╕дручнику для дошк╕льник╕в, учн╕в чи студент╕в.
На здобуття прем╕╖ висуваються книжков╕ видання укра╖нською мовою, видан╕ в Укра╖н╕ протягом останн╕х трьох рок╕в, але не п╕зн╕ш як за п╕вроку до ╖х висунення на здобуття прем╕╖.
Диплом лауреата прем╕╖ вида╓ться кожному з╕ сп╕вавтор╕в твору. Лауреатам прем╕╖ виплачу╓ться грошова частина прем╕╖, розм╕р яко╖ становить 100 тисяч гривень. При цьому 50 в╕дсотк╕в грошово╖ частини прем╕╖ виплачу╓ться авторов╕ твору (сп╕вавторам у р╕вних частках, якщо ╕нше не передбачено в угод╕ м╕ж ними), 50 в╕дсотк╕в - видавництву або видавнич╕й орган╕зац╕╖.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #4 за 27.01.2017 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18019

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков