Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3008)
З потоку життя (6197)
Душі криниця (3423)
Українці мої... (1452)
Резонанс (1476)
Урок української (987)
"Білі плями" історії (1657)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У РФ ПОРУШУЮТЬСЯ ПРАВА УКРА╥НЦ╤В, ЯК╤ НЕ ЗГОДН╤ З РОС╤ЙСЬКОЮ ОКУПАЦ╤╢Ю КРИМУ ╤ ЧАСТИНИ ДОНБАСУ
Про це йдеться у четвертому висновку Консультативного ком╕тету Рамково╖ конвенц╕╖ про захист...


СКАНДАЛЬНИЙ НАС╤РОВ ВИДУЖАВ УЖЕ НАСТ╤ЛЬКИ, ЩО ПОДАВСЯ В КАНДИДАТИ У ПРЕЗИДЕНТИ
Таким чином, Нас╕ров став 14-ю людиною, яка ма╓ нам╕р балотуватися на посаду глави держави.


СВОБОДУ РЕЛ╤Г╤ЙНИМ ГРОМАДАМ!
Законодавство про правила переходу громад з одн╕╓╖ церкви до ╕ншо╖ затверджене Радою. 229 голос╕в...


РОС╤ЯНИ ЙДУТЬ ╤З ПАР╢. САМ╤. ТОЖ СКАЖЕМО ╥М — НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!
Чи варто чекати на як╕сь насл╕дки р╕шення РФ не направляти свою делегац╕ю в ПАР╢?


ГОЛОВН╤ Ц╤ННОСТ╤ Й МОЩ╤ ЛАВРСЬКИХ СВЯТИХ НА М╤СЦ╤
У висновку ком╕с╕╖ було рекомендовано т╕ культурн╕ ц╕нност╕, як╕ не використовуються в рел╕г╕йних...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #7 за 17.02.2017 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#7 за 17.02.2017
ВИКОНАВЧ╤ ПРОДЮСЕРИ Й ЧАСТИНА КОМАНДИ ЗАЛИШИЛИ ПРОЕКТ «╢ВРОБАЧЕННЯ-2017»

Виконавч╕ продюсери "╢вробачення-2017" В╕ктор╕я Романова, Олександр Хареб╕н та частина команди оф╕ц╕йно заявили, що залишають цей проект ╕ припиняють роботу над п╕дготовкою до проведення конкурсу.
Як пов╕домля╓ сайт "Сусп╕льне мовлення", про це йдеться  в оф╕ц╕йн╕й заяв╕ команди "╢вробачення", п╕дписан╕й 13 лютого.
"Ми, команда "╢вробачення", для яких цей Конкурс став не т╕льки частиною нашо╖ роботи, але й частиною життя, оф╕ц╕йно пов╕домля╓мо, що ми залиша╓мо цей проект ╕ припиня╓мо роботу над п╕дготовкою до проведення Конкурсу", - ╕деться в заяв╕.
Автори пояснюють сво╓ р╕шення тим, що в грудн╕ 2016 року в них "забрали повноваження, призначивши нового фактичного кер╕вника Конкурсу в Укра╖н╕, якого над╕лили повним контролем ус╕х аспект╕в "╢вробачення" в Укра╖н╕". ╤мен╕ кер╕вника проекту не названо, але 15 грудня 2016 року заступником гендиректора Нац╕онально╖ телекомпан╕╖ Укра╖ни було призначено Павла Грицака, який став в╕дпов╕дальним за виробництво музичних, спортивних програм, документальних ф╕льм╕в, п╕дготовку до п╕сенного конкурсу "╢вробачення-2017", а також за комерц╕йну д╕яльн╕сть НТКУ.
Як зазнача╓ться, починаючи з червня 2016 року до сьогодн╕ проведено великий обсяг орган╕зац╕йно╖, юридично╖ та ╕нформац╕йно╖ роботи з п╕дготовки до проведення "╢вробачення" в Укра╖н╕. Профес╕йна команда з прац╕вник╕в НТКУ та запрошених спец╕ал╕ст╕в мала забезпечити високояк╕сне, чесне та високопрофес╕йне "╢вробачення-2017".
Проте у грудн╕, п╕сля п╕дтвердження в╕д ╢вропейсько╖ мовно╖ сп╕лки, що п╕сенний конкурс д╕йсно в╕дбудеться в Ки╓в╕, у них забрали повноваження, призначивши "нового фактичного кер╕вника Конкурсу в Укра╖н╕, якого над╕лили повним контролем ус╕х аспект╕в "╢вробачення" в Укра╖н╕". Це призначення ╕ д╕╖, як╕ його супроводжували, зупинили на два м╕сяц╕ роботу над проектом, робота команди була повн╕стю заблокована.
"Ми неодноразово письмово й усно пов╕домляли про це кер╕вництво НТКУ (ПАТ "НСТУ"), кер╕вництво Держкомтелерад╕о, представник╕в Кабм╕ну, ми намагались знайти компром╕сн╕ р╕шення ╕ докладали вс╕х зусиль для подальшо╖ реал╕зац╕╖ проекту. За цей час, окр╕м презентац╕╖ результат╕в роботи нашо╖ команди, проведено╖ за пер╕од вересень-грудень 2016 року, нове кер╕вництво Конкурсу не провело жодно╖ реально╖ д╕╖ для реал╕зац╕╖ проекту в потр╕бн╕ терм╕ни", - пишуть автори заяви.
Вони пов╕домляють, що "команда не може прийняти под╕бне призначення", ╕ наголошують, що "принципи транспарентност╕, здатн╕сть вир╕шувати профес╕йн╕ завдання та виклики мають стати основою для проведення "╢вробачення-2017".
"Запропонована нам нова структура управл╕ння Конкурсом, в╕дсутн╕сть прозорост╕ п╕д час ухвалення р╕шень за ключовими напрямками роботи, в╕дсутн╕сть юридичних зобов’язань перед залученими до роботи над Конкурсом спец╕ал╕стами, зрив терм╕н╕в проведення тендер╕в - усе це, на наш погляд, заважа╓ як╕сн╕й ╕ сво╓часн╕й п╕дготовц╕ до проведення Конкурсу в Укра╖н╕", - зазнача╓ться в заяв╕.
Як в╕домо, 2 грудня 2016 року перший заступник генерального директора НТКУ Олександр Хареб╕н ╕ заступник гендиректора НТКУ В╕ктор╕я Романова були оф╕ц╕йно призначен╕ виконавчими продюсерами п╕сенного конкурсу "╢вробачення-2017". Романова з 2007 року ╓ головою укра╖нсько╖ делегац╕╖ на "╢вробачення". Хареб╕н працю╓ в НТКУ першим заступником генерального директора з 2015 року.
Голова Ком╕с╕╖ з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ, голова Держкомтелерад╕о Олег Наливайко 15 грудня 2016 року призначив Олександра Мельничука та Павла Грицака заступниками генерального директора НТКУ.
Павло Грицак був призначений в╕дпов╕дальним за виробництво музичних, спортивних програм, документальних ф╕льм╕в, п╕дготовку до п╕сенного конкурсу "╢вробачення-2017", а також за комерц╕йну д╕яльн╕сть НТКУ. Грицак - укра╖нський б╕знесмен, телев╕з╕йник та к╕нопродюсер, мед╕аменеджер, член оргком╕тету "╢вробачення-2017". У 2002-2005 роках працював у НТКУ директором Дирекц╕╖ м╕жнародних в╕дносин, орган╕зовував сп╕льну роботу телекомпан╕╖ з м╕жнародними орган╕зац╕ями, трансляц╕╖ Ол╕мп╕йських ╕гор та "╢вро-2004", перш╕ трансляц╕╖ укра╖нських телепрограм за кордоном, першу трансляц╕ю в Укра╖н╕  "╢вробачення-2002". У 2005-2007 роках працював на посад╕ в╕це-президента НТКУ та виконавчого продюсера "╢вробачення-2005". У 2007-2016 роках працював у мед╕аб╕знес╕.

КИРИЛЕНКО ЗАПЕВНЯ╢, ЩО КАДРОВ╤ ЗМ╤НИ НЕ ВПЛИНУТЬ НА ЯК╤СТЬ ПРОВЕДЕННЯ ╢ВРОБАЧЕННЯ

Жодн╕ кадров╕ зм╕ни не позначаться на якост╕ проведення Укра╖ною "╢вробачення-2017". П╕дготовка до п╕сенного конкурсу зд╕йсню╓ться в плановому режим╕. У цьому запевнив в╕це-прем'╓р-м╕н╕стр Укра╖ни В'ячеслав Кириленко, якого циту╓ його прес-служба.
"У п╕дготовц╕ до п╕сенного конкурсу зад╕яно сотн╕ укра╖нських та ╕ноземних фах╕вц╕в. Природньо, що протягом п╕дготовки до тако╖ масштабно╖ под╕╖ у команд╕ НСТУ як сусп╕льного мовника можуть в╕дбуватися певн╕ кадров╕ зм╕ни. Однак жодн╕ персональн╕ р╕шення не вплинуть на як╕сть проведення Укра╖ною п╕сенного конкурсу"╢вробачення-2017": под╕ю буде проведено як╕сно та у повн╕й в╕дпов╕дност╕ з високими стандартами ╢вропейсько╖ мовно╖ сп╕лки та вимогами широко╖ глядацько╖ аудитор╕╖ ╢вробачення", - так прокоментував Кириленко новину про те, що виконавч╕ продюсери "╢вробачення-2017" В╕ктор╕я Романова, Олександр Хареб╕н та частина команди оф╕ц╕йно заявили, що залишають цей проект ╕ припиняють роботу над п╕дготовкою конкурсу.
В╕це-прем'╓р також нагадав, що для проведення п╕сенного конкурсу уряд вид╕лив 455 м╕льйон╕в гривень з державного бюджету, а м╕сто Ки╖в - 200 м╕льйон╕в гривень, ухвалено статут НСТУ, низку урядових постанов та ╕нш╕ необх╕дн╕ р╕шення на вс╕х р╕внях.
"Нац╕ональна сусп╕льна телерад╕окомпан╕я Укра╖ни як мовник-орган╕затор "╢вробачення-2017" у т╕сн╕й сп╕впрац╕ з ╢вропейською мовною сп╕лкою реал╕зовують сп╕льний план д╕й щодо п╕дготовки до п╕сенного конкурсу. Незважаючи на низку проблем, як╕ були накопичен╕ за попередн╕й пер╕од, сьогодн╕ знайдено ключов╕ р╕шення, створено умови для ефективного виконання НСТУ вс╕х завдань в рамках п╕дготовки до ╢вробачення-2017", - наголосив Кириленко.
«Укр╕нформ»

ОРГАН╤ЗАТОРИ «╢ВРОБАЧЕННЯ» КАЖУТЬ, ЩО П╤ШЛИ ЧЕРЕЗ РОЗДУТ╤ ВИДАТКИ

Команда орган╕затор╕в "╢вробачення" вир╕шила п╕ти з проекту через зм╕ни у кошторис╕ конкурсу. Про це в коментар╕ "Укра╖нськ╕й правд╕" розпов╕в перший заступник гендиректора НСТУ Олександр Хареб╕н, що також п╕дписав заяву про вих╕д з проекту.
За його словами, конфл╕кт виник ╕з заступником гендиректора НСТУ Павлом Грицаком, який останн╕ п╕втора м╕сяц╕ ╓ фактичним кер╕вником проекту "╢вробачення". Хареб╕н зазначив, що Грицак "не прийма╓ необх╕дних р╕шень, не п╕дпису╓ контракти, в╕дм╕ня╓ тендери".
"Одним ╕з поштовх╕в до нашого виходу стало прийняття кошторису конкурсу, який був погоджений Павлом Грицаком ╕ зр╕с на 50% в╕д того, що був на початок грудня", - сказав в╕н.
Хареб╕н розпов╕в, що ран╕ше бюджет "╢вробачення" складав 655 млн. грн.
"Наш видатки були 655 млн. гривень. Ми оч╕кували отримати в╕д конкурсу б╕льш н╕ж 200 млн. прибутку, ╕ ц╕ грош╕ мали п╕ти на "Сусп╕льне мовлення". Зараз ми побачили, що кошторис "╢вробачення" склада╓ 655 плюс 200 млн., тобто 855 млн. грн. ╤ вс╕ ц╕ кошти повинн╕ бути витрачен╕ на конкурс", - розпов╕в в╕н.
За його словами, затверджений кошторис не був погоджений ╕з двома виконавчими продюсерами – ним ╕ В╕ктор╕╓ю Романовою.
"Ми не розум╕╓мо, чому конкурс здорожчав за м╕сяць роботи Павла Грицака на 50%", - сказав Хареб╕н.  
За його словами, п╕шла майже вся команда з п╕дготовки "╢вробачення".
"21 людина – п╕дписанти, але фактично п╕шла повн╕стю комерц╕йна складова, повн╕стю безпекова складова ╕ два виконавч╕ продюсери", - сказав в╕н.
Олександр Шум╕л╕н, УП

ХОЛОДНИЦЬКИЙ: ЧЕКА╢МО ЗАЯВ ╤З ФАКТАМИ ПРО КОРУПЦ╤Ю НА ╢ВРОБАЧЕНН╤

Спец╕ал╕зована антикорупц╕йна прокуратура готова розсл╕дувати корупц╕ю п╕д час орган╕зац╕╖ ╢вробачення-2017, якщо команда, яка займалась орган╕зац╕╓ю конкурсу, пов╕домить про конкретн╕ факти зловживань ╕ подасть в╕дпов╕дну заяву.
Про це сказав кер╕вник САП Назар Холодницький п╕д час зас╕дання антикорупц╕йного ком╕тету Верховно╖ Ради, пов╕домля╓ кореспондент «Укр╕нформу».
«╢вробачення... Якщо ╓ як╕сь д╕йсно п╕дтвердження, а не просто заяви, ми з рад╕стю чека╓мо тих, хто п╕шов з НТКУ, з фактами, допита╓мо, приймемо заяву, заре╓стру╓мо провадження ╕ будемо розсл╕дувати", – зазначив в╕н.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #7 за 17.02.2017 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=18104

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков