Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2788)
З потоку життя (5915)
Душі криниця (3315)
Українці мої... (1431)
Резонанс (1445)
Урок української (985)
"Білі плями" історії (1629)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (259)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЗА НЕЗАКОННУ РЕАЛ╤ЗАЦ╤Ю ВИДАВНИЧО╥ ПРОДУКЦ╤╥ У КИ╢В╤ ОШТРАФОВАНО ДВОХ П╤ДПРИ╢МЦ╤В
Книжки, як╕ розповсюджувалася без дозв╕льних документ╕в, вилучено з об╕гу. Ц╕ р╕шення ухвалено...


ТРАМП: ОБАМА ДОЗВОЛИВ РОС╤╥ ЗАБРАТИ В УКРА╥НИ КРИМ
Про це в╕н заявив на прес-конференц╕╖ в рамках участ╕ у сам╕т╕ л╕дер╕в кра╖н "Велико╖ с╕мки" в...


Москалькова – Ден╕сов╕й: СТАН ЗДОРОВ'Я УКРА╥НЦ╤В У С╤ЗО С╤МФЕРОПОЛЯ ЗАДОВ╤ЛЬНИЙ, АДВОКАТИ МАЮТЬ ДО НИХ ДОСТУП…
Доступ захисник╕в до С╤ЗО зд╕йсню╓ться в установленому порядку на загальних п╕дставах.


╢ВРОПАРЛАМЕНТ ВИМАГА╢ НЕГАЙНО ЗВ╤ЛЬНИТИ СЕНЦОВА ТА ╤НШИХ ПОЛ╤ТВ’ЯЗН╤В
За документ у четвер проголосували 485 ╓вропейських депутат╕в.


ПОВЕРНУТИ «НЕБОЖИТЕЛ╤В» НА ЗЕМЛЮ: ╢МЕЦЬ АНОНСУВАВ СКАСУВАННЯ НЕДОТОРКАННОСТ╤
Верховна Рада може у вересн╕ ухвалити в ц╕лому законопроект № 6773 "Про внесення зм╕н до...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 03.11.2017 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#44 за 03.11.2017
СКОРО ДОНАЛЬД ТРАМП ВИР╤ШУВАТИМЕ: АБО – АБО

Оф╕ц╕йн╕ звинувачення Полу Манафорту означають прискорення розв’язки «Рашагейту»

Колишн╕й кер╕вник передвиборчого штабу Дональда Трампа в╕домий ус╕м пол╕тично активним укра╖нцям Пол Манафорт – п╕д арештом. Поки п╕д домашн╕м, але то вже обставина другорядна. Головне – спец╕альним прокурором США йому пред’явлен╕ дуже серйозн╕ крим╕нальн╕ звинувачення, ╕ Манафорт ц╕лком може с╕сти до в’язниц╕ на десяток – другий рок╕в.
Поки що обвинувачення стосуються можливих ф╕нансових мах╕нац╕й Манафорта (ухилення в╕д декларування справжн╕х доход╕в ╕, в╕дпов╕дно, сплати податк╕в, в╕дмивання «брудних» кошт╕в), однак нас ╕ весь св╕т ц╕кавить не це, а те, що через Манафорта спец╕альний прокурор п╕дбира╓ться до самого президента США Дональда Трампа. Тому головне – звинувачення Манафорта у змов╕ з рос╕янами п╕д час вибор╕в президента США – ще попереду, ╕ чекати його довго не доведеться.
Пол Манафорт - головний пол╕тичний радник екс-президента Укра╖ни В╕ктора Януковича в╕д весни 2005 року до його втеч╕ з кра╖ни в лютому 2014 року
Так званий «Рашагейт» - справа про втручання Кремля у вибори президента США – поступово, можна сказати – пов╕льно, якщо дивитися з╕ сторони, але неухильно набира╓ сили ╕ ваги – як сн╕гова лавина. Вона загрожу╓ поховати ╕ Трампа, ╕… Кремль, бо американська пол╕тика щодо Рос╕╖ так само поступово, але так само неухильно ста╓ жорстк╕шою ╕ жорстк╕шою, ╕ де ця жорстк╕сть зупиниться – н╕хто напевне не скаже.
Однак до «розв’язки» нин╕шнього американсько-рос╕йського протистояння ще дуже далеко, доля Трампа визначиться куди швидше. Власне, за великим рахунком вона вже визначилася, бо сьогодн╕ вже стало остаточно зрозум╕лим, що з президентства Дональда Трампа вже не вийде того, що в╕н сам соб╕ планував ╕ уявляв. Не зможе в╕н керувати США так, як йому хочеться. Менш очевидно, але майже напевне, що сам Трамп це вже зрозум╕в. Тому й п╕дупав його службовий ентуз╕азм. Активн╕сть, характерна для його перших тижн╕в перебування у Б╕лому дом╕, давно вичерпалася.
Ця ситуац╕я, на жаль, не може бути оц╕нена однозначно. В╕д США аж надто багато залежить у св╕тових справах, тому згадан╕ проблеми Трампа не можуть бути лише його особистими чи суто американськими. Президент США, який зам╕сть розробки ╕ вт╕лення масштабних задум╕в у внутр╕шн╕й та зовн╕шн╕й пол╕тиках перейма╓ться тим, як в╕дбитися в╕д чергових загроз-звинувачень, дуже ненад╕йний гравець у св╕тов╕й пол╕тиц╕. Парадокс, але «Рашагейт» несе для Кремля не т╕льки негатив, а й певний, хоча й сутт╓во менший, позитив. Прим╕ром, Конгрес США ухвалив небезпечний для Кремля закон про санкц╕╖, але адм╕н╕страц╕я Трампа викону╓ його мляво, неохоче, чим породжу╓ у Кремля над╕ю (на жаль, небезп╕дставну), що вплив цих санкц╕й на Рос╕ю можна буде послабити. А ще «Рашагейт» безумовно п╕дняв градус суперництва серед американських пол╕тик╕в до небаченого ран╕ше р╕вня, що, можливо, позначиться на ╓дност╕ американсько╖ позиц╕╖ у м╕жнародних справах. Власне, вже сьогодн╕ ми це бачимо на приклад╕ того, що Б╕лий д╕м ╕ Конгрес по-р╕зному бачать пол╕тику щодо Рос╕╖. «Рашагейт» взагал╕ в╕дверта╓ увагу американсько╖ ел╕ти в╕д зовн╕шньо╖ до внутр╕шньо╖ пол╕тики. Це теж виг╕дно для Кремля.
Зв╕дси очевидний висновок: в ╕нтересах ╕ США, ╕ того св╕ту, який протисто╖ть пол╕тиц╕ Рос╕╖ та союзним ╖й терористичним рухам ╕ режимам, щоб цей «Рашагейт» зак╕нчився якомога швидше. Щоб Дональд Трамп, нарешт╕, сам визначився (чи йому «допом╕г» спец╕альний прокурор США) з тим, що в╕н дал╕ робитиме. В╕н мусить або визнати перед самим собою та перед американцями, що бути таким президентом, як в╕н об╕цяв виборцям, в╕н не може, а тому добров╕льно йде з посади (це безпрецедентно ╕ фантастично, але в загальному дус╕ Трампа – неспод╕вано - ред.); або, залишаючись ном╕нально главою держави, змиритися з тим, що пол╕тику визначатиме фактично не в╕н, а хтось ╕нший. Все-таки до третього вар╕анту – примусове вигнання з влади (╕мп╕чмент) – не варто доводити справу, бо це буде ганьбою не лише особисто для Трампа, а для держави загалом.
Юр╕й Сандул
(Укр╕нформ)

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 03.11.2017 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=19236

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков