Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2923)
З потоку життя (6092)
Душі криниця (3367)
Українці мої... (1441)
Резонанс (1461)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1647)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У РОС╤╥ В╤ДХИЛИЛИ СКАРГУ SIEMENS ЩОДО ЙОГО ТУРБ╤Н У КРИМУ
Верховний суд РФ в╕дмовився розглядати касац╕ю н╕мецького концерну Siemens ╕ його доч╕рньо╖...


У ЕСТОН╤╥ ВИСУНУЛИ П╤ДОЗРИ П'ЯТИ ТУРФ╤РМАМ ЗА ПРОДАЖ ПУТ╤ВОК ДО КРИМУ
Естонськ╕ турф╕рми роками продавали пут╕вки до Криму, ╕гноруючи ╓вропейський закон.


ТРАГЕД╤Я В КЕРЧ╤: ПОВНУ В╤ДПОВ╤ДАЛЬН╤СТЬ НЕСУТЬ ОКУПАНТИ
17 жовтня учень Керченського пол╕техн╕чного коледжу Владислав Росляков влаштував вибух ╕ в╕дкрив...


П╤СЛЯ ТАКИХ «ГЕРО╥В РОС╤╥» - ЧАС В╤ДМОВИТИСЯ В╤Д ЗВАННЯ «ГЕРОЙ УКРА╥НИ»
Це не лише принизлива для кра╖ни калька, серед наявних Геро╖в Укра╖ни ╓ не лише Геро╖ Небесно╖...


«СПРАВЖН╤Й ТЕРАКТ. ЯК ЦЕ НАЛЕЖИТЬ. ЯК В БЕСЛАН╤»
Жахлив╕ под╕╖, що в╕дбулися два дн╕ тому в Керч╕, сколихнули не лише Крим. Болем в╕ддалися вони й...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 03.11.2017 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#44 за 03.11.2017
СУД В╤ДПУСТИВ СИНА АВАКОВА П╤Д ОСОБИСТЕ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Солом'янський райсуд Ки╓ва в╕дпустив сина м╕н╕стра внутр╕шн╕х справ Олександра Авакова п╕д особисте зобов'язання та зобов'язав одягнути електронний браслет. Таке р╕шення в середу ухвалив суддя В╕тал╕й Укра╖нець. "Клопотання задов╕льнити частково. Обрати запоб╕жних зах╕д у вигляд╕ особистого зобов'язання", - зазначив в╕н.
На сина м╕н╕стра покладено ряд зобов'язань, зокрема не в╕длучатися з населеного пункту проживання без в╕дома суду та сл╕дчих, пов╕домляти про зм╕ну м╕сця проживання, здати на збер╕гання м╕грац╕йно╖ служби паспорти для ви╖зду за кордон, утримуватися в╕д контакт╕в з╕ св╕дками та одягнути електронний браслет.
Це р╕шення суддя дозволив оскаржити в 5-денний терм╕н. Кр╕м того суд в╕дхилив клопотання захисту та визнав затримання Авакова-молодшого законним.
Спец╕ал╕зована антикорупц╕йна прокуратура заявля╓, що обраний судом запоб╕жний зах╕д сину м╕н╕стра внутр╕шн╕х справ Арсена Авакова Олександру неможливо оскаржити. Про це сказав журнал╕стам п╕сля зас╕дання суду прокурор САП Олександр Сн╓г╕рьов.
"Запоб╕жний зах╕д у вигляд╕ особистого зобов'язання неможливо оскаржити", - заявив в╕н.
За словами прокурора, САП вкрай незадоволена р╕шенням суду. Кр╕м того, в╕н зазначив, що можуть виникнути проблеми ╕з пошуком електронного браслета для Олександра Авакова.
Водночас сторона захисту також заявила, що незадоволена р╕шенням суду. Адвокати сина м╕н╕стра впевнен╕, що суд взагал╕ не повинен був застосовувати до п╕дозрюваного запоб╕жний зах╕д.
Дещо згодом Солом'янський райсуд Ки╓ва в╕дхилив клопотання Спец╕ал╕зовано╖ антикорупц╕йно╖ прокуратури та в╕дпустив екс-заступника голови МВС Серг╕я Чеботаря п╕д особисте зобов’язання.
В╕дпов╕дно, суд в╕дмовився в╕д арешту Чеботаря з альтернативою застави у 5 млн гривень.
За словами сторони захисту, у Чеботаря поганий стан здоров’я – в╕н перен╕с операц╕ю через онкозахворювання. Нараз╕, за словами його адвокат╕в, у Чеботаря нема╓ шлунку ╕ ╓ клапан у серц╕, в╕н л╕кувався у н╕мецьк╕й кл╕н╕ц╕ "Шар╕те". А у 2016 роц╕ в╕н три м╕сяц╕ пров╕в у ком╕.
П╕д час зас╕дання суду народний депутат в╕д парт╕╖ "Народний Фронт" Тетяна Чорнов╕л хот╕ла взяти Чеботаря на поруки.
Також адвокати Чеботаря зазначали, що в╕део, на якому ╓ Олександр Аваков сфальсиф╕коване, бо, за словами екс-заступника голови МВС, сина Арсена Авакова н╕коли не було у його каб╕нет╕. Кр╕м того, сторона захисту наголосила, що сл╕дч╕ досл╕джували не ориг╕нал в╕део.
Водночас сторона обвинувачення вважа╓ його ориг╕нальним, тому що, за ╖хн╕ми твердженнями, його взяли ╕з сервера СБУ. Також у матер╕ал╕ справи ╓ св╕дчення сп╕вроб╕тника Служби безпеки, який проводив цей запис.
Як в╕домо, 31 жовтня НАБУ проводило обшуки у сина м╕н╕стра внутр╕шн╕х справ Арсена Авакова Олександра.
Обшуки проводили у справ╕ про можливу розтрату державних кошт╕в при закуп╕вл╕ рюкзак╕в М╕н╕стерством внутр╕шн╕х справ Укра╖ни.
Згодом НАБУ затримало 3 ос╕б за п╕дозрою у розтрат╕ кошт╕в п╕д час закуп╕вл╕ рюкзак╕в для Нацгвард╕╖. Зокрема, сина глави МВС Олександра Авакова, екс-заступника м╕н╕стра внутр╕шн╕х справ Укра╖ни Серг╕я Чеботаря та представника ф╕рми-переможця тендеру з постачання рюкзак╕в. Трет╕м затриманим ╓ харк╕в'янин Володимир Литвин, у 2014 роц╕ кер╕вник ╤Т-компан╕╖ "Turboseo".
http://zakarpattya.net.ua
***
М╕н╕стерство внутр╕шн╕х справ вважа╓ д╕╖ Нац╕онального антикорупц╕йного бюро пол╕тичними, а не юридично обгрунтованими. Про це йдеться в оф╕ц╕йному пов╕домленн╕ Департаменту комун╕кац╕╖ М╕н╕стерства внутр╕шн╕х справ Укра╖ни.
У пов╕домленн╕ М╕н╕стерство внутр╕шн╕х справ констату╓, що "в Укра╖н╕ продовжу╓ться г╕бридна в╕йна, спрямована на дискредитац╕ю пол╕тик╕в та посадових ос╕б, як╕ твердо стоять на позиц╕╖ реформування та оздоровлення державних ╕нститут╕в, зокрема правоохоронно╖ системи. Сьогодн╕ приводом для ново╖ хвил╕ ╕нформац╕йно╖ кампан╕╖ стосовно начебто зловживань, допущених п╕д час процедури закуп╕вл╕ тактичних рюкзак╕в для потреб АТО в 2015 роц╕, стало проведення сл╕дчих д╕й у помешканнях колишнього заступника м╕н╕стра внутр╕шн╕х справ Серг╕я Чеботаря та сина голови в╕домства".
"МВС Укра╖ни наполяга╓, що процедура закуп╕вл╕ була зд╕йснена ком╕тетом з конкурсних торг╕в за правилами ╕ вимогами, передбаченими Законом Укра╖ни "Про державн╕ закуп╕вл╕", та в╕домчими актами МВС Укра╖ни", - йдеться в пов╕домленн╕.
Також у пов╕домленн╕ йдеться, що "протягом всього часу роботи (Авакова) на посад╕ м╕н╕стра внутр╕шн╕х справ Укра╖ни щодо м╕н╕стра, член╕в його родини та найближчих колег поширю╓ться недостов╕рна ╕нформац╕я, спрямована на дискредитац╕ю Арсена Авакова як пол╕тика…
***
Депутат Верховно╖ Ради в╕д фракц╕╖ "Всеукра╖нське об'╓днання" Батьк╕вщина" ╤гор Луценко виступив за в╕дсторонення м╕н╕стра внутр╕шн╕х справ Арсена Авакова з посади на час проведення розсл╕дування щодо його сина Олександра. Про це Луценко написав на сво╖й стор╕нц╕ у Facebook.
"Аваков на час розсл╕дування повинен бути в╕дсторонений в╕д посади. Краще за власною ╕н╕ц╕ативою", - написав в╕н.
www.pravda.com.ua

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 03.11.2017 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=19239

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков