Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4669)
З потоку життя (7300)
Душі криниця (4367)
Українці мої... (1734)
Резонанс (2481)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1889)
Крим - наш дім (1679)
"Будьмо!" (273)
Ми єсть народ? (267)
Бути чи не бути? (526)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (318)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАПИСАВ ЛИСТА ПУТ╤НУ
Запропонував особисту зустр╕ч для завершення в╕йни…


ЛИСТ ПУТ╤НА ДО ТРАМПА СВ╤ДЧИТЬ ПРО ПРОЯВ СЛАБКОСТ╤ РФ
Пут╕н просить Трампа вплинути на Укра╖ну, аби укра╖нськ╕ захисники не били по РФ…


СИТУАЦ╤Я ЗАРАЗ ТАКА - ТРЕБА Д╤ЯТИ ОПЕРАТИВНО
Зеленський - про лист Трампу та Конгресу США…


П╤ДТРИМКА МА╢ ПОСИЛЮВАТИСЯ, ЩОБ УКРА╥НА МОГЛА ПЕРЕМОГТИ
Президентка Молдови Мая Санду на конференц╕╖ GLOBSEC…


ЗЕЛЕНСЬКИЙ У СЛАВУТИЧ╤: УКРА╥НА ДОДАТКОВО ПОСИЛИТЬ КОРДОН
А Лукашенко ма╓ «бути в тонус╕» у раз╕ агрес╕╖…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 11.09.2020 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#37 за 11.09.2020
У М╤НТОТ ЗАЯВЛЯЮТЬ, ЩО ПИТНО╥ ВОДИ ДЛЯ ЖИТЕЛ╤В КРИМУ ДОСТАТНЬО

У Криму достатньо питно╖ води для громадян, а подача води П╕вн╕чнокримським каналом на п╕востр╕в буде в╕дновлена лише п╕сля повно╖ деокупац╕╖ АР Крим. Як переда╓ Укр╕нформ, про це у в╕второк, 8 вересня, на бриф╕нгу у Херсон╕ заявив заступник м╕н╕стра з питань ре╕нтеграц╕╖ тимчасово окупованих територ╕й Укра╖ни ╤гор Яременко, що перебува╓ на Херсонщин╕ з робочою по╖здкою.
"Це штучна проблема, створена окупантом на п╕востров╕. Ми сп╕лку╓мося як з громадянами, так ╕ з неурядовими орган╕зац╕ями, ми сп╕лку╓мося також з фах╕вцями ╕ науковцями, як╕ досл╕джують проблематику води. ╤ я схильний ╖м дов╕ряти. За ╖х словами, тих обсяг╕в води, як╕ на сьогодн╕ доступн╕ в Криму, достатньо для забезпечення потреб у питн╕й вод╕ для громадян, як╕ знаходяться на окупован╕й територ╕╖", - сказав заступник м╕н╕стра.
Яременко п╕дкреслив, що позиц╕я м╕н╕стерства поляга╓ в тому, що П╕вн╕чнокримським каналом вода на п╕востр╕в потрапить лише п╕сля повно╖ деокупац╕╖ АР Крим.
Як пов╕домляв Укр╕нформ, ╕з 7 вересня у С╕мферопол╕, Бахчисарайському та С╕мферопольському районах окупованого Криму через посуху ╕ обм╕л╕ння водоймищ почався трет╕й, найжорстк╕ший етап обмежень подач╕ води.
Питну воду жителям подаватимуть строго по годинах. Так, у С╕мферопол╕ частина населення буде отримувати воду вранц╕ з 6:00 до 9:00 ╕ ввечер╕ з 18:00 до 21:00.
За ╕нформац╕╓ю "влади" С╕мферополя, на третьому етап╕ споживання води ма╓ знизитися до 100 тис. кубометр╕в на добу зам╕сть 160 тис. куб╕в.
Перший етап обмеження подач╕ води стартував оп╕вноч╕ 24 серпня у С╕мферопол╕ ╕ ще 39 населених пунктах С╕мферопольського ╕ Бахчисарайського район╕в. З 2 вересня ввели другий етап обмежень - встановили погодинний граф╕к подач╕ води.
В "уряд╕" Криму пов╕домили, що готуються до "найг╕ршого сценар╕ю" з водопостачанням п╕вострова. П╕дконтрольний Кремлю "глава" Криму Серг╕й Аксьонов стверджував, що 2020 р╕к став найб╕льш посушливим за 150 рок╕в спостережень.
Укра╖на забезпечувала до 85% потреб Криму у пр╕сн╕й вод╕ через П╕вн╕чно-Кримський канал, що з'╓дну╓ головне русло Дн╕пра з п╕востровом. П╕сля анекс╕╖ Криму Рос╕╓ю у 2014 роц╕ поставку води на п╕востр╕в було припинено.
Запаси води у Криму поповнюють з водосховищ природного стоку ╕ п╕дземних джерел. Зг╕дно з заявами еколог╕в, регулярне використання води з п╕дземних джерел призвело до засолення грунту на п╕востров╕.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 11.09.2020 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=22639

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков