Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3165)
З потоку життя (6380)
Душі криниця (3499)
Українці мої... (1463)
Резонанс (1498)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1670)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
М╤Ж СТРАХ╤В ╤ НАД╤Й
Нараз╕ мова не про минул╕ образи. Мова про те, чи зробить нова влада належн╕ висновки, а чи й...


ПОЛ╤Т╤НФОРМАЦ╤Я ЗАМ╤СТЬ ПРОПОВ╤Д╤?
Наша кримська землячка – давня шанувальниця, читачка й авторка «Кримсько╖...


╢ДН╤СТЬ, ЯК ЗАПОРУКА МАЙБУТНЬОГО. ПОГЛЯД З КРИМУ.
Це непростий ╕ нелегкий шлях. В╕н вимага╓ зусиль в╕д кожного, хто дор╕с в сво╓му розвитку до...


ДИВН╤ ╤Н╤Ц╤АТИВИ КУЧМИ: ЩО ЦЕ БУЛО?
У в╕дпов╕дь не стр╕ляти, блокаду ОРДЛО скасувати... А, може, взагал╕ забудемо про агрес╕ю й знову...


ПЕРЕЯСЛАВСЬКА ТРАГЕД╤Я – СТРАШНИЙ «╤СПИТ» ДЛЯ ПРАВООХОРОННО╥ СИСТЕМИ
“Усв╕домлюю вину. М╕ру. Ступ╕нь. Глибину”, або Дещо про в╕дпов╕дальн╕сть за смерть...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 06.01.2005 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#2 за 06.01.2005
"Світличний" човник в океані Мережі
Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ, адміністратор сайту.

Сайт нашої газети в Інтернеті вперше з'явився у вересні 2002 року. З того часу невпинно збільшується як кількість наших прихильників, так і кількість переглянутих ними статей, в чому можна упевнитись, переглянувши одну із багатьох ілюстрацій сервісу, який нам надає MiroHost.net і який також дозволяє скласти загальне уявлення про наших читачів (див. таблицю унизу). Природно, їх найбільше з України та Російської Федерації. Суттєва кількість наших постійних відвідувачів із Польщі, Ізраїлю, США, Німеччини, Франції, Австралії та Канади, з інших країн - незначна. Географічно половину читачів, щоправда, можна визначити лише після додаткової роботи.
Крім постійних читачів, до нас приходять користувачі через пошукові системи та каталоги - російського www.yandex.ru, українського www.meta.ua, американських www.brama.com та www.google.com.ua. Цікавим буде перелік ключових слів, за якими пошукові системи-велетні перенаправляють користувачів Мережі на нашу сторінку. Частіше за інші зустрічаються - гуморески, рушник, козацтво, Василь Симоненко, аквапарк, церковний календар, Павло Глазовий, Петро Яцик, Агатангел Кримський, Переяславська рада і навіть новітнє слово проффесор.
За посиланнями на нашу газету з інших сайтів лідирують львівський misto.ridne.net, київський maidan.org.ua, www.press.crimea.ua кримські ukrlife.org, abetka. ukrlife.org, сайт газети "Флот України" fleet.sebastopol.ua та, як не дивно, зачастили до нас з www.okeanelzy.com.
Ми цікаві науково-дослідним інститутам, міністерствам, різним організаціям, колегам з інформаційних серверів, які регулярно вивчають зміст нашого сайту. Глибина перегляду, тобто час роботи з нашим сайтом, та кількість переглянутих сторінок теж вище середнього значення і досягають мак-симуму в 25 хвилин.
Середньодобова  кількість переглянутих сторінок у грудні - 2151, максимальна - 8406.  Рекордна добова кількість візитів у грудні - 770. Максимальна кількість читачів, які відвідують нас переважно під час робочого дня, за годину склала 1737. У грудні відвідувачами було переглянуто 62 380 сторінок сайту.
Хочу також навести наочні результати поточного опитування, яке цього разу мало назву "Чи дозволить ця влада себе переобрати?". Таких опитувань ми провели вже десятки, їх результати можуть стати в нагоді журналістам та дослідникам.
Люди, яким небайдужа доля єдиної на півострові українськомовної газети, і вдячні за її діяльність в реальності пишуть листи. На сайті газети для цього існують гостьова книга та форум. Для читачів, які не мають доступу до Інтернету, наведу кілька прикладів приємних - а вони, власне, всі є такими - відгуків та побажань.
*  *  *
Асан
Чудова газета!!!! Ще зі школи пам'ятаю! Сподіваюсь, що в Криму буде більше газет такого плану. Газеті бажаю розвитку, працівникам - творчого натхнення, а пану Віктору (зрозуміло якому, бо намагаюсь писати українською мовою, а не "ЗОНОВСКИМ ЖАРГОНОМ") - перемоги 31 жовтня. Разом переможемо!!!
*  *  *
Ярослава Колотило
Дорога редакціє "Кримської світлиці!" Я рада, я щаслива, що відкрила Вас і що зможу почитати Вашу чудову газету в Інтернеті. Ось що значить техніка! На жаль, українці Румунії хоч і видають
3 газети і журнали українською мовою, ще не змогли підключитися до Інтернету. А Ви таки молодці! Честь і слава Вам за розум, за відвагу у виборюванні прав, за безмежну любов до рідного. Тож "Борітеся - поборете!" Слава Україні! Шаную Вас!
*  *  *
Александр Малиновский
Здравствуй, "Кримська свiт-лиця"! (Так и хочется написать - Привет, Аладдин). Очень рад, что наконец-то Вы появились в Интернете. Ещё не забыли меня - первого победителя "мовно-комп`ютерного конкурсу"?? Я очень рад участию в нём, что во многом определило мой творческий путь, за что Вам огромное спасибо. Всего Вам наилучшего!
*  *  *
Данило
Із Великоднем Вас і бажаю Веселих Свят та багатих ласк від Воскреслого Христа. Нехай щастить!
*  *  *
Юрій Левицький
"Кримська світлиця" - це найкраща газета України! Не тільки прецікаві інформації з кримського життя, але всі справи висвітлені з державницького боку, незважаючи на національні різниці кримського населення. Щасти Вам, Боже! Привіт і гратуляції з далекої Канади!
*  *  *
Ніна
Щиро вдячна за те, що Ви є! Бажаю Вам витримати. Тішусь, що маю змогу читати вашу газету і постараюсь всім знайомим передати лист "Порятуймо Світлицю". З приємністю читала вашу газету в Криму, яку було важко купити, а тепер - тішусь, що маю вашу інтернетну версію. Хай Вам щастить! Слава Україні!
*  *  *
Євген Дудар
Спасибі, що ви є. А ворог хай виє!
*  *  *
Ірина
Один із найщасливіших днів подарувала мені "Кримська світлиця" - це був фінальний конкурс авторської пісні. І себе показала, й інших побачила! Хай щастить!

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 06.01.2005 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2791

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков