Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3165)
З потоку життя (6380)
Душі криниця (3499)
Українці мої... (1463)
Резонанс (1498)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1670)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
СААКАШВ╤Л╤ ПОЯСНИВ, ЧОМУ НЕ ЗАХОТ╤В ОБ'╢ДНУВАТИСЬ ╤З ГРИЦЕНКОМ НА ВИБОРАХ ДО ВР
«Я до нього дуже позитивно ставлюся, але я бачив вчора ╖х з'╖зд»


Рефат Чубаров: РОС╤Я ЛИШЕ ╤М╤ТУ╢ ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ…
Незабаром у ПАР╢ мають розглянути в╕дновлення повноважень рос╕йсько╖ делегац╕╖ в орган╕зац╕╖.


ПОСЛИ ╢С ПОГОДИЛИ ПРОДОВЖЕННЯ САНКЦ╤╥ СТОСОВНО ОКУПОВАНОГО КРИМУ
Про це у м╕кроблоз╕ Twitter пов╕домив пост╕йний представник Укра╖ни при ╢вропейському Союз╕...


ПАРУБ╤Й П╤ДПИСАВ ЗАКОН ПРО ТСК ╤З ПРОЦЕДУРОЮ ╤МП╤ЧМЕНТУ ПРЕЗИДЕНТА
Про це йдеться у допис╕ Паруб╕я у Twitter.


ОПРИЛЮДНЕНО ПОДАННЯ У ВР, ДЕ ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАЗИВА╢ ПРИЧИНУ ЗВ╤ЛЬНЕННЯ ЛУЦЕНКА З ПОСАДИ ГЕНПРОКУРОРА
Як йдеться в оприлюдненому поданн╕, причиною для зв╕льнення Луценка з посади генерального...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 06.01.2005 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#2 за 06.01.2005
РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ
Митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар.

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ

Високопреосвященнійшого Лазаря, Митрополита Сімферопольського і Кримського, пастирям, чесному чернецтву і всім вiрним чадам Української Православної Церкви в Криму

Возлюблені в Господі дорогі брати і сестри!

З почуттям духовної радості вітаю вас з великим святом Різдва Христового і щиро бажаю всім вам доброго здоров'я, благодатної помочі Божої у ваших трудах в наступному Новолітті, благодаті Господньої задля слави Святої Матері-Церкви, задля вашого спасіння і в ім'я благоденственного миру в нашій православній Батьківщині.
За несповідимою милістю Божою ми нині знову сподобилися пережити велику радість, бо "нині в місті Давидовому (тобто Віфлеємі) народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь" (Лк. 2,11). В убогому вертепі, в яслах на сіні, з'явився на світ Той, Хто приніс Собою спасіння усьому людству, як заспівали небесні ангели, приніс "мир і благовоління". З тієї святої ночі невгасиме Божественне світло духовно осяває кожну людську душу, а новонароджений Син Божий Своїм євангельським вченням і Божественним подвигом любові вказує нам сенс нашого життя.
Різдво Христове відродило і духовно обновило людину в її первородній красі і духовно поєднало її зі своїм Творцем в гармонію вічно торжествуючої правди, добра і любові.
Дивними звуками піднесених, зворушливих співів наповнюються наші храми в це світле свято Різдва Христового, і невимовна радість переповнює в цей день серця всіх православних християн!
Звершилось велике диво, яке змінило весь хід людської історії, ставши точкою відліку нової ери земного буття.
Возлюблені в Господі брати і сестри! Минулий рік залишиться в історії нашого православного краю як рік подальшого відродження Святого Православ'я в усіх сферах суспільного буття. 145-річчя від дня заснування Сімферопольської і Кримської єпархії ми відзначили проведенням Міжнародної конференції, присвяченої книзі святителя Луки, архієпископа Сімферопольського і Кримського, "Дух, душа і тіло". На цей форум зібралось багато учасників з України, Росії, Греції, Австрії: архіпастирі, богослови, вчені, медики, представники Верховної Ради і урядів України і Криму.
Минулого року тривало відновлення храмів і повернення їх Святій Матері-Церкві на Богоспасенній кримській землі.
Однією з найяскравіших таких подій стало будівництво підірваного в роки лихоліть Свято-Олександра-Невського кафедрального собору в м. Сімферополі і остаточна передача Сімферопольській і Кримській єпархії Херсонеського Свято-Володимирського собору. В кримських монастирях відроджувалось чернече життя. Радіє моє серце, що з Божою поміччю знову затеплилась молитва у середньовічних монастирях на горах Мангуп, Ескі-Кермен, Шулдан та ін.
Розширювалась релігійна освіта і соціальна служба нашої єпархії. Ми провели кілька семінарів для педагогів, а також видали навчальний посібник "Основи православної культури Криму", завдяки чому на нашому півострові побільшало шкіл, де викладають цей предмет.
Непростим був минулий рік, зокрема його останні місяці, для всієї нашої Батьківщини. І хоч народу нашому довелося пережити немало випробувань, однак Господь давав нам сили й мужності подолати всі труднощі з вірою у його милосердя, кріпив нас у нашому хрестоносінні. Знаком великого благовоління Божого стало принесення хресним ходом в межі Сімферопольської і Кримської єпархії чудотворних ікон Пресвятої Богородиці, що йменуються Всецариця (Пантанасса), зі святої гори Афон, Феодоровська, Державна (Київська) і Чернігівська. До цих дивних святинь з усіх куточків нашого краю прибув віруючий люд, щоб вознести свої молитви до Цариці Неба і Землі.
Возлюблені в Господі брати і сестри!
У наступному Новолітті благодаті Господньої будемо ж досягати успіхів у християнських чеснотах, з'єднуючи свої серця судинами Божої благодаті. Відмітаючи розколи, роз'єднання та усілякі уявні благочестя, будемо йти шляхом братства і єдності, віри і любові через священні двері Святої Матері-Церкви. До цього нас закликає Боже Немовля.
В цю святу ніч великого таїнства - з'явлення на світ Сина Божого - уважно проникнемось Його жертовною любов'ю до усіх нас, і на знак благодарності цього великого блага відгукнемося взаємною любов'ю до Нього і до  наших ближніх.
Припадемо ж з благоговінням до Віфлеємської печери, де колись народився Христос, і разом з простодушними пастухами, мудрими волхвами і небесними ангелами поклонимося Йому.
Від повноти свого серця, сповненого Різдвяною радістю, прийміть від мене, возлюблені брати і сестри, моє щире вітання з наступним Новоліттям і великим святом Різдва Христового.
Бажаю усім вам духовної радості і плідних успіхів задля слави Святої Матері-Церкви і процвітання нашої православної Батьківщини. Провідне світло різдвяної зірки нехай осяє наші душі і серця світлом правди, миру і любові, які панували над Віфлеємом в ту велику рятівну і святу ніч. Благословення Божого Немовляти нехай буде з усіма Вами. Христос рождається, славімо Його!

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #2 за 06.01.2005 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2811

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков