Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4444)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4116)
Українці мої... (1658)
Резонанс (2110)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1844)
Крим - наш дім (1028)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (241)
Бути чи не бути? (308)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (202)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ХУДОЖН╢ ЗОБРАЖЕННЯ «МОВНОГО РЕЙДЕРСТВА» У ПОЕТИЦ╤ ╤ВАНА НИЗОВОГО
╤ван Низовий – один ╕з найяскрав╕ших творц╕в художнього слова друго╖ половини ХХ –...


ЛИШ ЧЕКАЛИ Б НА МЕНЕ ДИТЯЧ╤ ДОПИТЛИВ╤ ОЧ╤, ╤ ДЗВ╤НКИМ «ДОБРИЙ ДЕНЬ!» ПОЧИНАВСЯ ЩОРАЗУ УРОК…
Дякую тоб╕, вчителько, що розв╕яла м╕й смуток, що допомогла мен╕ перебороти особист╕ негаразди...


ТАРАС ШЕВЧЕНКО ╤ ВОЛОДИМИР СОСЮРА
...використовуючи образи Шевченка, Сосюра не вдавався до ╖хн╕х простих рем╕н╕сценц╕й, а творчо...


«ВЧИТЕЛЬКО МОЯ, ЗОРЕ СВ╤ТОВА!»
Про талановитого молодого педагога — вчителя укра╖нсько╖ мови ╕ л╕тератури...


«…МЕН╤ ╤ ВДЕНЬ, ╤ ВНОЧ╤ СНИТЬСЯ ОТА БЛАГОДАТЬ НАД ДН╤ПРОМ…»
ОБРАЗ УКРА╥НИ В ТВОРЧОСТ╤ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #6 за 04.02.2005 > Тема "На допомогу вчителеві"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#6 за 04.02.2005
ДОСВІД ДРУЗІВ - НАЙКРАЩИЙ ПРИКЛАД
Микола АНДРІЙЧУК, вчитель інформатики НВК "Українська школа-гімназія"

За останні роки на українському освітньому просторі успішно працює ідея співробітництва навчальних закладів. Встановлюють зв'язки не тільки школи та ВНЗ, а й єднаються між собою та втілюють нові форми роботи школи, ліцеї, гімназії.
Півроку тому в м. Києві був створений партнер-клуб директорів шкіл, гімназій, ліцеїв України за ідеєю заслуженого вчителя України Г. С. Сизоненко (директор УГЛ Київського університету). До клубу увійшли Український гуманітарний ліцей Київського національного університету, Жовтневий ліцей (м. Кривий Ріг), Українська гуманітарна гімназія № 56 (м. Львів), Фінансовий ліцей (м. Київ), Ліцей інформаційних технологій № 79 (м. Київ), Києво-Святошинська районна класична гімназія (м. Боярка), НВК "Українська школа-гімназія" (м. Сімферополь).
Наша Українська гімназія до цього часу тільки спілкувалася, обмінювалася досвідом з УГЛ, а тепер наші зв'язки розширюються. У грудні я, вчитель інформатики та заступник директора з інформаційних технологій, відвідав партнерський заклад Української гімназії - Фінансовий ліцей м. Києва, який є асоційованою школою ЮНЕСКО. Директор ліцею - Юрій Володимирович Шукевич, вчитель-методист вищої категорії. Він викладач математики, відмінник освіти України, лауреат конкурсу "Вчитель року-2001", щира та порядна людина.
Ліцей забезпечує середню освіту економічного профілю з поглибленим вивченням права, англійської мови та сучасних комп'ютерних технологій. В закладі впроваджено та практично використовуються сучасні комп'ютерні технології, створено комп'ютерну систему, очолює та піклується про яку заступник директора з інформатизації, однодумець Юрія Володимировича, Павло Петрович Семенюченко. Майже в кожному класі встановлено комп'ютери, які використовуються вчителями-предметниками у навчальному процесі. Найпопулярнішим є мультимедійний кабінет, де вчителі проводять самостійно розроблені уроки, використовуючи медіа-простір. В одній шкільній мережі (з виходом в Інтернет) поєднані адміністративний блок, комп'ютерні класи, методичний кабінет, психологічна служба, предметні кабінети, медична служба та бібліотека.
Створено АРМ секретаря директора, що виконує завдання з обробки інформації щодо контингенту учнів та працівників закладу. АРМи завучів ліцею, які ведуть автоматизовану роботу з табелем, тарифікацією, шкільною мережею, навчальними планами, складанням розкладів уроків. Зараз йде робота над створенням електронної бібліотечної системи.
У навчальному закладі розроблена та впроваджена рейтингова система оцінювання учнів, яка дозволяє найкращим учням отримувати стипендію. Кожен викладач теж має свій рейтинг, визначати який допомагає комп'ютерна система обліку уроків. Вся інформація про успішність учнів постійно заноситься до сайту ліцею, де її можуть переглянути батьки. Рейтингова система дає можливість учням, майбутнім фінансистам, вже зараз заробляти кошти власним розумом. Вони охоче відвідують спецкурси, вчать уроки, беруть участь у конкурсах, олімпіадах, конференціях, за перемогу в яких отримують додаткові бали.
Взагалі у Фінансовому ліцеї панує дуже тепла та дружня атмосфера. Педагоги, більшість з яких є спеціалістами вищої категорії, віддані своїй роботі та постійно вдосконалюють викладання власних предметів. Побувавши серед фахівців своєї справи, я здобув велику кількість необхідної інформації та набув багатий досвід. Хочу подякувати всьому колективу Фінансового ліцею та передати щирі привітання з Криму від працівників НВК "Українська школа-гімназія".

м. Сімферополя.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #6 за 04.02.2005 > Тема "На допомогу вчителеві"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2887

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков