Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4450)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4124)
Українці мої... (1659)
Резонанс (2120)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1046)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (241)
Бути чи не бути? (320)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (206)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У В╤ДНОСИНАХ З ПОЛЬЩЕЮ НЕ ВАРТО НАТИСКАТИ НА ╤СТОРИЧН╤ “МОЗОЛ╤”, ЩО НАТЕРЛИСЯ ЗА 400 РОК╤В
Юр╕й Щербак, письменник, дипломат…


╤СТОР╤Я ОДН╤╢╥ РОДИНИ НА ТЛ╤ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАЦ╤ОНАЛЬНОГО РУХУ
Вс╕ сто в╕дсотк╕в грошей в╕д продажу книги буде направлено на потреби ЗСУ…


ВЖЕ ЗАРАЗ ТРЕБА ДУМАТИ, ЯК БУДЕМО В╤ДНОВЛЮВАТИ КРИМ П╤СЛЯ ДЕОКУПАЦ╤╥
Обговорення комплексних питань щодо в╕дновлення Криму п╕сля його деокупац╕╖ в╕д рос╕йських сил...


МОЖЕ ТАК СТАТИСЬ, ЩО КРИМ ПОВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДИПЛОМАТИЧНИМ ШЛЯХОМ
Наша держава зможе спок╕йно жити, коли поверне соб╕ ус╕ сво╖ земл╕, зокрема ╕ Крим.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День дв╕ст╕ одинадцятий…




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 13.01.2006 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#3 за 13.01.2006
ЦІНА ВЛАДИ - ЗРАДА?
.

Верховна Рада 10 січня відправила у відставку Кабінет Міністрів на чолі з Прем`єр-міністром України. За відповідну постанову проголосували 250 народних депутатів. Відправлений у відставку уряд виконуватиме свої обов`язки до формування нового уряду після парламентських виборів 26 березня.
Не голосували за відставку уряду фракції СПУ, УНП, фракція партії "Відродження", фракція Народного руху України, "Реформи і порядок", ПППУ. Формальним приводом для відставки уряду Юрія Єханурова стала українсько-російська угода про умови оплати за газ і його транзит. Більшість депутатів убачає в ній порушення національних інтересів України.
Президент України Віктор Ющенко заявляє, що рішення Верховної Ради про відставку уряду, ініційоване окремими політичними силами парламенту, які не хочуть позитивних змін, є черговою спробою дестабілізувати ситуацію в Україні. Про це йдеться у заяві глави держави з приводу рішення 11 січня Верховної Ради щодо відставки Прем'єр-міністра та членів уряду.
На думку Віктора Ющенка, така позиція двохсот п'ятдесяти народних депутатів демонструє їхню "безвідповідальність та ігнорування інтересів людей, і є прагненням здобути владу будь-якою ціною".
Президент підкреслив, що зусиллями парламенту держава нині залишається без дієздатного Конституційного Суду, а останні дії депутатів є "намагання заблокувати діяльність уряду та всієї вертикалі виконавчої влади".
"По суті, ми маємо справу з першими наслідками несистемних та незважених змін до Конституції України. Під прикриттям таких змін фактично здійснюється зазіхання на конституційний лад", - наголосив Віктор Ющенко. "Як Президент України покладаю всю відповідальність за такі деструктивні кроки на ці політичні сили", - відзначається у заяві.
Президент наголосив, що уряд продовжує виконувати свої повноваження, і запевнив, що стабільність у суспільстві та перспектива розвитку країни будуть забезпечені. Він також заявив, що як керівник держави гарантує додержання законності в Україні і в разі необхідності обіцяє вдатися до рішучих кроків, аби не допустити кризових явищ.

Україні загрожує "повзучий державний переворот"

"Дії парламенту щодо відставки Уряду є елементом повзучого державного перевороту і спрямовані на дестабілізацію політичної й економічної ситуації в Україні", - вважають депутати фракції Української народної партії (Український Народний Блок Костенка і Плюща). На цьому наголошується у заяві  фракції УНП, оприлюдненій з парламентської трибуни  першим заступником голови УНП Іваном ЗАЙЦЕМ.
Далі - текст заяви:

- Вчора Верховна Рада, порушуючи чинне законодавство, відправила Уряд у "відставку". Процедура розгляду питання про відставку Уряду у Верховній Раді продемонструвала нові "демо-кратичні" можливості зміненої Конституції. Тепер закони і регламенти будуть тільки для Президента та Уряду і, звичайно, для народу.
А так звана парламентська опозиційна більшість, або коаліція, стає кастою недоторканих і поза законом. Варто відзначити, що в першу чергу від конституційних змін постраждали їх провідники і ініціатори - соціалісти на чолі з Морозом, міністрів яких відправили у відставку разом з іншими членами Уряду.
Фракція УНП переконана, що такі дії парламенту є елементом повзучого державного перевороту, здійснюваного антиукраїнськими політичними силами, так званою 5-ю колоною Москви.
Ті, хто "відправив" уряд у відставку, а це фракції олігархічно-комуністичної більшості, фракції колишньої "заєди" і КПУ, пояснюють своє рішення тим, що вони покарали Уряд за його нездатність протистояти економічній та інформаційній агресії Росії в умовах розпаленого російською владою газового конфлікту, що виявилося в підписанні Урядом України невигідної нової так званої газової угоди.
Але парадокс "відправки" Уряду у відставку полягає в тому, що вина політичних сил (Партії регіонів, Народної партії України, СДПУ(о), КПУ, БЮТ, "Єдиної України" та інших), які прий-няли рішення про "відправку" Уряду у відставку не менша, ніж Уряду, якщо не більша. Бо саме ці політичні сили під вивіскою опозиційності до нової влади всіляко заохочували російську владу до крайніх дій по відношенню до України під час газового конфлікту. І в цьому нічого дивного немає, бо парламентська більшість не змінила своєї олігархічно-комуністичної сутності і на четвертому році свого існування. Достатньо поглянути на склад керівництва Верховної Ради, щоб переконатися в цьому. Як не змінилася ця сутність і від того, що значна частина "заєдинських" олігархів і кучмістів оселилася вже у фракції Юлії Тимошенко.
Тому справжні мотиви "відставки" Уряду такі: рішення про відставку Уряду є відверто спрямоване на дестабілізацію політичної і економічної ситуації в Україні, оскільки після відставки діяльність Уряду не може бути ефективною. Дестабілізація ситуації всередині країни є продовженням політики шантажу, започаткованого Росією під час газового конфлікту і спрямована на створення умов для проведення виборів з позиції сили грошей, а не в межах закону. 
Після відставки Уряду, згідно зі змінами до Конституції, вся відповідальність за ситуацію в країні переходить до парламентської більшості.
Тому боротьба за незалежність Української держави продовжується. Український Народний Блок Костенка і Плюща закликає всі українські сили об'єднатися задля перемоги на виборах 2006 року і остаточно відправити на смітник історії комуністів і олігархів".

Прес-служба Української народної партії.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 13.01.2006 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=3552

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков