Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У МОСКВ╤ ПОМЕРЛА ПРАВОЗАХИСНИЦЯ, ЯКА КРИТИКУВАЛА ПУТ╤НА ╤ П╤ДТРИМУВАЛА УКРА╥НУ
"Не звертайте уваги на те, що я рос╕янка. Мен╕ соромно за те, що ми робимо в╕дносно Укра╖ни....


НА ХАРК╤ВЩИН╤ СКАСУВАЛИ РЕГ╤ОНАЛЬНИЙ СТАТУС РОС╤ЙСЬКО╥ МОВИ
Про це у Facebook написав депутат Харк╕всько╖ обласно╖ ради Дмитро Булах.


«СУД» В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ЗААРЕШТУВАВ АКТИВ╤СТА БЕК╤РОВА ДО 11 ЛЮТОГО
Адвокати, посилаючись на здоров'я Бек╕рова, просили для свого п╕дзахисного як запоб╕жний зах╕д...


У КЕРЧЕНСЬК╤Й ПРОТОЦ╤ ЗАСТРЯГЛИ БЛИЗЬКО 170 СУДЕН, ЯК╤ ОЧ╤КУЮТЬ НА ПРОХ╤Д
Про це голова Держприкордонслужби Петро Цигикал сказав в ╕нтерв'ю на телеканал╕ UA|TV


СИНОД УПЦ КП ОБГОВОРИВ, ╤З ЧИМ ╤ТИ НА ОБ’╢ДНАВЧИЙ СОБОР
У регламент╕ Об’╓днавчого собору ма╓ бути враховано, що в╕н ╓ арх╕╓рейським й право голосу...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 09.11.2007 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#45 за 09.11.2007
В КРИМУ ЗЕМЛ╤ НАЙБ╤ЛЬШЕ НА АЙ-ПЕТР╤?

 6 листопада на плато Ай-Петр╕ державна виконавча служба й п╕втори сотн╕ сп╕вроб╕тник╕в кримського “Беркуту” та чотири сотн╕ в╕йськовослужбовц╕в внутр╕шн╕х в╕йськ почали зносити бульдозерами незаконно зведен╕ тут л╕тн╕ кафе й розважальн╕ заклади, що п╕дтверджено р╕шенням суду щодо семи незаконних споруд, як запевнили правоохоронц╕. В Бахчисарайськ╕й райдержадм╕н╕страц╕╖ засв╕дчили, що постанова про знесення стосувалася лише одн╕╓╖, а не вс╕х земельних д╕лянок в запов╕дн╕й зон╕ яйли.
 Попереджен╕ про акц╕ю знесення орендар╕-п╕дпри╓мц╕ приготувалися в╕дчайдушно обороняти д╕лянки, як╕ вони орендують. Потужна п╕дмога ╖м на плато не д╕сталася, бо вс╕ п╕д’╖зди, шляхи й стежки сюди були перекрит╕. Правоохоронцям довелося застосувати силу, щоб втихомирити господар╕в самобуд╕в. К╕лька десятк╕в ╖х арештували й доправили в райв╕дд╕ли ялтинсько╖ м╕л╕ц╕╖ для складення протокол╕в про адм╕н╕стративне порушення. В Л╕вад╕йськ╕й л╕карн╕ пов╕домили, що сюди привезено чотирьох скал╕чених: двох ╕з забиттями, одного з травмою живота в╕д гумово╖ кул╕, останнього - з п╕дозрою на струс мозку. Вс╕ постраждал╕ впевнен╕ у перевищенн╕ службових повноважень правоохоронцями, як╕ розганяли людей кийками й гумовими кулями, били ногами. Голова Верховно╖ Ради автоном╕╖ Анатол╕й Гриценко, коментуючи ситуац╕ю, назвав ╖╖ “насл╕дком необдуманих д╕й деяких м╕сцевих Рад, як╕ свого часу вид╕ляли д╕лянки на запов╕дних територ╕ях, а також безв╕дпов╕дальних д╕й тих п╕дпри╓мц╕в, як╕ займаються захопленням земельних д╕лянок”.
 ╤ п╕дкреслив: “знесення споруд на Ай-Петр╕ – перший етап в наведенн╕ порядку, бо нин╕ трива╓ судовий розгляд стосовно ф╕рми “Шарм”, яка взяла в оренду земельну д╕лянку на цьому плато, хоча ще в лютому цього року Верховна Рада автоном╕╖ звернулася до Президента Укра╖ни з проханням включити дану територ╕ю в кордони Ялтинського г╕рсько-л╕сового запов╕дника, щоб внормувати ситуац╕ю з незаконною ╖╖ забудовою”. А. Гриценко нагадав ╕ про численн╕ звернення еколог╕в, як╕ висловлюють “дуже серйозн╕ перестороги щодо зростання навантаження на екосистему саме на плато Ай-Петр╕”.
 Як пов╕домлялося, кримський уряд припинив право користування ф╕рми “Шарм” на плато земельною д╕лянкою площею 2,794 га в Ялт╕, за межами населених пункт╕в Л╕вад╕йсько╖ селищно╖ Ради, бо ця земля використовувалася не за ц╕льовим призначенням. За ╕нформац╕╓ю м╕сцево╖ влади, зг╕дно з договором оренди ця ф╕рма мала збудувати на орендован╕й д╕лянц╕ на плато Ай-Петр╕ рекреац╕йний комплекс, але зам╕сть цього “розкро╖ла” д╕лянку на частини й здала землю в суборенду к╕льком ф╕рмам, як╕ й забудували популярне туристичне узвишшя над морем прибутковими “шалманами”, що призвело до загидження запов╕дно╖ територ╕╖.
В╕ктор ХОМЕНКО.

Меджл╕с кримськотатарського народу прийняв звернення в зв’язку з под╕ями в Криму на плато Ай-Петр╕. Про це кореспонденту УКР╤НФОРМу пов╕домила прес-секретар голови меджл╕су кримськотатарського народу Л╕л╕я Мусл╕мова. За ╖╖ словами, в документ╕ говориться про неправом╕рн╕сть д╕й правоохоронних орган╕в автоном╕╖, що руйнували будови, власниками яких ╓ переважно кримськ╕ татари. У сво╓му зверненн╕ меджл╕с вимага╓ зв╕льнення вс╕х затриманих у зв’язку з под╕ями на Ай-Петр╕, а також в╕дставки начальника ГУ МВС Укра╖ни в АРК Анатол╕я Могильова. Автори документа заявляють, що в ╕ншому випадку в Криму розпочнуться масов╕ акц╕╖ громадянсько╖ непокори. 8 листопада група кримських татар почала встановлення наметового м╕стечка в центр╕ С╕мферополя, протестуючи проти пол╕тики м╕сцево╖ влади щодо кримськотатарського народу. Найближчим часом оч╕ку╓ться масовий м╕тинг кримських татар.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 09.11.2007 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=5263

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков