Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2877)
З потоку життя (6045)
Душі криниця (3351)
Українці мої... (1439)
Резонанс (1456)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1643)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
КОЛИ НАСТА╢ «БАБИНЕ Л╤ТО»
Наш╕ традиц╕╖


БОРГ
Юл╕я ╤люха — укра╖нська письменниця, поетка, журнал╕стка, колумн╕стка.


СУМНО ВС╤М НА ГОЛОВОС╤КИ
Днем смутку, печал╕ ╕ строгого посту вважа╓ться церковне свято Ус╕кновення Голови ╤вана...


ОС╤НЬ У КАМ’ЯНЦ╤ ПОЧИНА╢ТЬСЯ З ПОЕЗ╤╥
Четвертий р╕к посп╕ль л╕тературно-мистецьке свято «Поетична ос╕нь у Кам’янц╕»...


Л╤ТЕРАТУРНА ПРЕМ╤Я ╤МЕН╤ ДАНИЛА КОНОНЕНКА
Дуже рад╕сна зв╕стка долинула з м. Кам'янки, Батьк╕вщини нашого кримського колеги-св╕тличанина...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 04.01.2008 > Тема "Душі криниця"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#1 за 04.01.2008
ЮВ╤ЛЕЙНЕ КАРАОКЕ У «СВ╤ТЛИЦ╤»!

Сво╓ 15-л╕ття минуло╖ п`ятниц╕ «Кримська св╕тлиця» в╕дзначила ЮВ╤ЛЕЙНИМ КАРАОКЕ. Кого т╕льки не почули наш╕ ст╕ни: педагог╕в, пол╕тик╕в, студент╕в, ветеран╕в - до м╕крофона нав╕ть черга була! Про кожного виконавця можна написати окремий нарис (╕ п╕сля свят ми до ц╕╓╖ теми ще повернемось!), а поки що встига╓мо лише поб╕жно познайомити вас ╕з переможцями.
ЮВ╤ЛЕЙНЕ КАРАОКЕ У «СВ╤ТЛИЦ╤»!
 Головний приз - г╕тару в╕д льв╕всько╖ ф╕рми «Реноме» виборов наш фотокореспондент Олекс╕й Носаненко. Щоправда, заздр╕сники кажуть, що якби Олекс╕ю не п╕дсп╕вував «Золотий голос» ТНУ (Юля Качула), то результат м╕г би бути зовс╕м ╕ншим, але народне жур╕
(а це були ус╕ глядач╕) присудило цьому дуету аж 75 бал╕в. Тож з перемогою! Друге м╕сце (до реч╕, п╕сля пересп╕вування, бо р╕зниця в один бал у першому тур╕ була справд╕ сумн╕вною) ╕з 72 балами отримав наш ╕ читач, ╕ автор ╕з С╕мферополя В╕ктор Гаврилюк
(╕ DVD-програвач!). На третьому м╕сц╕ (66 бал╕в) - голова Укра╖нсько╖ громадсько-пол╕тично╖ ради Криму Владислав Хмеловський (плюс магн╕тола). Четверте м╕сце (55 бал╕в ╕ наб╕р ауд╕о-диск╕в) - у Миколи Москаленка, хоч якби конкурс судило не народне, а все-таки профес╕йне жур╕, вокальн╕ ╕ артистичн╕ дан╕ Миколи Олександровича воно оц╕нило б, напевне, найвищим балом.
 Але, як кажуть, спорт ╓ спорт - ╕ п╕сенний також. До того ж, наше КАРАОКЕ на цьому не зак╕нчу╓ться: ми чека╓мо у наш╕й п╕сенн╕й «Св╕тлиц╕» читач╕в-сп╕вак╕в, ус╕х, хто шану╓ укра╖нську П╕сню ╕ Слово, щоп`ятниц╕ о 15-й год.
СП╤ВАЙМО РАЗОМ!

 

К╕лька тижн╕в тому до редакц╕╖ електронною поштою звернувся Matvijchuk Pavel з Бреста з проханням допомогти йому в╕дшукати п╕сню, у як╕й ╓ слова «Я за тебе, Укра╖но, муки тяжк╕╖ терп╕в». Знайшлася! П╕сня була в╕дправлена пану Павлу до Б╕лорус╕, а нещодавно ми отримали такого листа:
«Вельмишановне панство, щиро дякую вам за п╕сню. Поздоровляю вас з Новим 2008 роком! Бажаю вам
м╕цного здоров’я та  усп╕х╕в у ваш╕й прац╕.
З повагою,
Павло, м. Брест».
Що ж за п╕сню шукав пан Павло? Пропону╓мо ╖╖ текст уваз╕ вс╕х наших читач╕в-сп╕вак╕в:

РОСТИ, РОСТИ, ЧЕРЕМШИНО
Рости, рости, черемшино,
Широко ся розростай!
Ти, молода д╕вчинонько,
Про кохання забувай!

Ти, молода д╕вчинонько,
Про кохання забувай,
Бо я сиджу в крим╕нал╕
За Вкра╖ну, р╕дний край.

Ой, сид╕в я один рочок,
Ой, сид╕в я другий р╕к,
Прийшли браття-укра╖нц╕
Визволять мене на св╕т.

Одну браму розвалили,
Другу браму розтягли,
Взяли мене за рученьки,
На св╕т Божий вивели.

Укра╖но, Укра╖но!
Укра╖но, краю м╕й!
Я за тебе, Укра╖но,
Муки тяжк╕╖ терп╕в.

М╤ЖНАРОДНИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ ВИКОНАВЦ╤В «НОВАЯ ВОЛНА 2008» РОЗПОЧИНА╢ НАЦ╤ОНАЛЬНИЙ В╤ДБ╤РКОВИЙ ТУР В УКРА╥Н╤
 24 грудня в Укра╖н╕ розпочався нац╕ональний в╕дб╕рковий тур М╕жнародного конкурсу молодих виконавц╕в популярно╖ музики «Новая волна 2008». А через два м╕сяц╕ - 23 лютого в одному з ки╖вських клуб╕в в╕дбудеться прослуховування учасник╕в. Про це на прес-конференц╕╖ пов╕домила директор «Ера м’юз╕к» Тетяна Скуратовська.
 За ╖╖ словами, в╕дтепер компан╕я «Ера м’юз╕к» ╓ ексклюзивним оф╕ц╕йним представником «Новой волны» в Укра╖н╕ ╕ одночасно - оргком╕тетом нац╕онального в╕дб╕ркового конкурсу «Новая волна 2008». Тож нин╕ молодим талановитим укра╖нським виконавцям не треба шукати особливих шлях╕в для участ╕ в цьому конкурс╕ - вони напряму можуть звертатися в укра╖нський оргком╕тет «Новой волны», надсилати туди сво╖ ауд╕о- та в╕деоматер╕али - заявки прийматимуться до 2 лютого.
 Як пов╕домив генеральний директор компан╕╖ «АРС» та директор проекту «Новая волна» Олександр Румянцев, найкращ╕ конкурсанти, в╕д╕бран╕ на ки╖вському прослуховуванн╕ учасник╕в 23 лютого, представлять Укра╖ну на п╕вф╕нал╕ в Москв╕, який в╕дбудеться 22-23 березня. У склад╕ жур╕ нац╕онального в╕дб╕ркового туру: Олександр Румянцев, режисер конкурсу Олександр Ревз╕н, музичний продюсер ╢вген Орлов, директор компан╕╖ «Ера м’юз╕к» та представники укра╖нського шоу-б╕знесу.
 За словами Олександра Румянцева, всього цього року в╕дбудеться 9 рег╕ональних в╕дб╕ркових тур╕в, а саме - у кра╖нах колишнього СРСР, в Чех╕╖, Грец╕╖, Туреччин╕, Болгар╕╖ та ╤тал╕╖. П╕сля московського п╕вф╕налу один представник в╕д кожно╖ кра╖ни-учасниц╕ виступатиме у ф╕нал╕ цього надзвичайно популярного конкурсу в Юрмал╕, де матиме змогу позмагатися за призов╕ м╕сця, що оц╕нюються призовим фондом у 120 тисяч долар╕в. На одного з ф╕нал╕ст╕в також оч╕куватиме спец╕альний грошовий приз в╕д в╕домо╖ сп╕вачки Алли Пугачово╖.
 Як запевнив Олександр Румянцев, вс╕ заявки будуть розглянут╕, вс╕ талановит╕ конкурсанти - без к╕льк╕сного обмеження - в╕зьмуть участь у прослуховуванн╕, ╕ вс╕ в╕д╕бран╕ у ньому виступлять у п╕вф╕нал╕ в Москв╕. «На сьогодн╕ в ╢вроп╕ нема╓ жодного м╕жнародного конкурсу молодих виконавц╕в, ╕ «Новая волна» претенду╓ на те, щоб стати справд╕ потужним м╕жнародним конкурсом, тому зац╕кавлена заявити на ньому якомога б╕льше талановито╖ молод╕», - п╕дкреслив Олександр Румянцев.
 В╕н зазначив, зокрема, що за ш╕сть рок╕в ╕снування конкурсу (його започаткували у 2002 роц╕ композитори ╤гор Крутой та Раймонд Паулс) незм╕нними його фаворитами ╓ Латв╕я та Укра╖на. «Дуже будемо спод╕ватися, що в наступному роц╕ ми в╕дкри╓мо ще одну з╕рку з Укра╖ни», - п╕дкреслив Олександр Румянцев. Як в╕домо, 2005 року одн╕╓ю з переможц╕в «Новой волны» стала укра╖нська сп╕вачка Т╕на Кароль.
Як ╕шлося на прес-конференц╕╖, до участ╕ у конкурс╕ запрошуються молод╕ виконавц╕ в╕ком в╕д 14 до 30 рок╕в. Для участ╕ у в╕дб╕рковому тур╕ вони мають надати оргком╕тету коротк╕ в╕домост╕ про себе, а також музичн╕ твори в жанр╕ популярно╖ музики власного виконання та сво╖ фото. Розглядаються категор╕╖ «Соло», «Дует» та «Ансамбль». Кожен учасник в╕дб╕ркового туру ма╓ репрезентувати 3-4 композиц╕╖, 1-2 з них - ╕ноземною мовою. Заявки на участь у конкурс╕ приймаються за адресою: Ки╖в, бульв. Верховно╖ Ради, 20. Подробиц╕ за телефоном у Ки╓в╕: 536-96-06 та на web-стор╕нц╕
e-music.net.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 04.01.2008 > Тема "Душі криниця"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=5455

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков